Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

Qbson zauważ;że w w pve to arenie zabrakło fantazji-zaliczysz 3 kampanie;połapiesz potrzebne elity,kupisz armor powiedzmy 15k i....nuda.Zostaje albo farming;albo maksowanie w większości bezużytecznych tytułów...Nie ma co gadać;szkoda;że WoW nie ma takiej grafiki jak GW bo już dawno bym na niego przeszedł ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarek doceniam Twój Wysoki Poziom Kultury wyrażający się określeniem mnie noobem mimo że mnie nie znasz ;-);ale bez wątpienia wiesz wszystko o mnie i masz prawo tak o mnie pisać;spoko napisz o mnie coś jeszcze ;-) może jakiś wulgaryzm? :P .A dla Twojego infa-w gw nigdy nie pocinałem na arenach;traktowałem od początku do chwili obecnej gw tylko jako przyjemny rpg kompletnie nie wnikając w tryb pvp;gvg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P .A dla Twojego infa-w gw nigdy nie pocinałem na arenach;traktowałem od początku do chwili obecnej gw tylko jako przyjemny rpg kompletnie nie wnikając w tryb pvp;gvg.

wiec mialem racje jestes noobem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Newbie

gw nie jest rpg , gw nie jest nawet mmorpg. A skoro grasz w ta gre tylko dla trybu PvE o_O to radze ci zmienic giere, gdyz tylko marnujesz swoj czas bo pve w gw jest po prostu slabe.

btw dlaczego myslisz ze bede rzucal miesem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Noob i Newbie to dwie różne rzeczy...

Po drugie - PvE w gw słabe ? Jak nie grałeś w Propa to na pewno słabe...

Po trzecie - Nazywasz mariusza77 noobem bo nie gra na pvp tak ? Bardzo ciekawa opinia...

1. Pokrewne słowo noob jest to słowo oznaczające osobę która gra od dłuższego czasu w daną grę i nie ma zielonego pojęcia na jej temat <- czesc z definicji do ktorej dalem linka. mariusz napisal ze nie gra pvp ja napisalem, ze jednego nooba mniej na arenach. wiec fakt pomylilem sie bo on nie gra aren, ale co za tym idzie jest noobem w pvp wiec mialem czesciowo racje

2. Gralem we wszystkie kampanie (gram od polskiej premiery). No i pve jest slabe bo: slabe dugeony, slabo rozwiniety handel, misje mozna zrobic bez innych graczy i czesto lepiej to wychodzi niz z nimi poza tym misje sa latwe i krotkie, to juz lepiej pograc w baldura albo tormenta.

3.Nazwalem go noobem pvp tylko nie doslownie -.- ( jednego nooba mniej na arenach. areny=pvp). w sumie to tez sklaniam sie do nazwania go i ogolnie noobem skoro gre mierzy jej grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech miałem już się nie wypowiadać;ale Kuba swoim wyważonym postem zainspirował mnie;więc dla relaksu odpiszę:

-nazywanie innych graczy noobami/newbie jest w gw tak nagminne;że nie dyskutuję z tym;generalnie Kuba dziękuję Ci za ten post;dla mnie powtarzam to jest tylko gra;-).

pve---zaliczone mam wszystkie kampanie,moim zdaniem prop był najlepszy;potem nightfall;gwen i factions;ale...wszyscy mamy racje;bo każdy ma prawo oceniać kampanie po swojemu;

słabość pve-moim zdaniem dopiero po wprowadzeniu herosów granie ma sens;bo można bez pomocy innych graczy zaliczać misje bez większego problemu(przynajmniej na nm);jeżeli gracie od dawna to wiecie jak "fajnie" zaliczało się kiedyś Twierdzę Burz :angry: z ludźmi-mój rekord jedną z postaci to 43 próby;ale słyszałem i o wyniku ponad 100..wszystko zalezy jak na to patrzeć-wolisz grać z ludźmi-uznasz;że pve w gw jest do kitu natomiast pvp/gvg zachwyci cię;ocena tej gry to rzecz względna;

pozostałe wymienione gry rpg----cóż;dla mnie tip-topem pozostanie kotor 1 (dla niezorientowanych-zrobiło go to samo studio co bg);

moje zachwyty nad grafiką gw....też to ma miejsce nie do końca.W karierze gracza w sieciówki próbowałem i wowa i gw---bardziej mi odpowiada grafika gw nad wowowską;dlatego żałuję;że wow nie wygląda tak jak gw ;-);fabułą wow w pve przebija gw;ale dla mnie miał dwa "ale"-brak polonizacji;a skorro mam płacić kaskę za granie to chciałbym mieć też możliwość czytania zadań i celów po polsku a nie tylko po angielsku;a skoro gw można było zlokalizować to i pewnie można? też wowa; no i drugie moje prywatne ale--w wowa pocinałem na serwie pvp-co było błędem;bo zamiast spokojnie łazić i zwiedzać świat często człowiek dostawał w kość od silniejszego gracza, który bił cię o kilka długości levelem.

prywatna miara gier grafiką------hmmm przywiązuję do niej wagę;ale moimi ulubionymi grami były i są:

mafia;rezerwowe psy;kotor1,tdu unlimited, oblivion 3 i 4,gta vc i sa;czyli generalnie niezłe ale też nie powalające pod tym względem.

ps.mateusz;Twojego posta przeczytałem po wysłaniu swojej odpowiedzi na forum. Ze swojej strony zakończam ten wątek;a ostrzeżenie ustne z Twojej strony uważaj za przyjęte i dotarte do mojej świadomości,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zachwyty nad grafiką gw....też to ma miejsce nie do końca.W karierze gracza w sieciówki próbowałem i wowa i gw---bardziej mi odpowiada grafika gw nad wowowską;dlatego żałuję;że wow nie wygląda tak jak gw ;-)

Zauważ, że WoW został wydany wcześniej a grafika miała nawiązywać do Warcraft3. Poza tym pomyśl, jak graficy mieliby tworzyć świat WoW, który jest znacznie większy od GW, w tej grafice... Prace przedłużyłyby się znacznie.

fabułą wow w pve przebija gw;ale dla mnie miał dwa "ale"-brak polonizacji;a skorro mam płacić kaskę za granie to chciałbym mieć też możliwość czytania zadań i celów po polsku a nie tylko po angielsku;a skoro gw można było zlokalizować to i pewnie można? też wowa;

Trochę źle te sprawy pojmujesz... W GW, by spolonizować grę, wystarczy zaprogramować odpowiednio na dany język i przetłumaczyć może parę tysięcy tekstów, do tego parę dystryktów, które niczym się nie różnią od pozostałych. W WoW mają wiele tysięcy tekstów, do tego dochodzi stworzenie kadry w Polsce, która miałaby zajmować się poszczególnymi realmami Polskimi, po paru ludzi na realm, każdemu trzeba płacić... Problemy mogę wyliczać długo, ale to nie miejsce na to...

no i drugie moje prywatne ale--w wowa pocinałem na serwie pvp-co było błędem;bo zamiast spokojnie łazić i zwiedzać świat często człowiek dostawał w kość od silniejszego gracza, który bił cię o kilka długości levelem.

To po co wchodziłeś na pvp realm? To chyba oczywiste, z czym się to wiąże...

I fakt, prophecies jest chyba najlepszą częścią, jeśli ktoś poszukuje solidnej dawki pve... Pod warunkiem, że nie weźmie boosta, rozrywki wystarczy na wiele dni. Factions byłoby moim wyborem, jeśli chodzi o pvp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fakt, prophecies jest chyba najlepszą częścią, jeśli ktoś poszukuje solidnej dawki pve... Pod warunkiem, że nie weźmie boosta, rozrywki wystarczy na wiele dni. Factions byłoby moim wyborem, jeśli chodzi o pvp...

jesli chodzi o pvp to ja bym sklanial sie bardziej ku propowi (rc , evi, cripl shot itd) badz nightfallowi (megabane, burning arrow, icy shackles itd.). Factions ma srednie skille jesli chodzi o pvp.

grafika miała nawiązywać do Warcraft3

wow ma ten sam engine co w3 tylko troche podrasowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie zamieniłbym GW na WoW :)

A jak ci się nudzi to poszukaj gildii - tam zawsze jest coś do roboty.

A teraz pytanie: Bardzo często grając w GW, moja kochana neostrada się rozłącza, wyskakuje błąd itp. Czy to wina neostrady, komputera czy GW? Bo to trochę denerwujące - przez ostatni miesiąc odnotowałem około 60 (!) takich rozłączeń. Help!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz grać na PvP (Które polega na odpowiednim doborze skilli i atrybutów) i tak musisz kupić wszystkie części :).

Na początek polecam kupić Prophecies, bo na tej części opiera się wiele buildów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też pobrać klienta gry i w sklepiku zakupić tylko i wyłącznie pakiety PvP, bez możliwości gry PvE (mozna tak wykupić nawet full unlock) Ale to podejście raczej nie dla 'nowoprzybyłych' imho - ciężko będzie opanować grę tylko i wyłącznie tłukąc areny, chyba że jadąc tylko i wyłącznie na buildach z wiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: dlaczego nie mogę się podłączyć do GW?? Wczoraj było wszystko ok. Czyżby dziś za dużo osób wpadło do factions i się serwer przepchał?? :roll:

plus tej gry polega na tym ze nigdy server nie jest przepelniony

sam pamietam sytuacje sprzed roku gdy w finale zimowego eventu bylo ponad 170 dystryktow i smigalo calkiem calkiem

to raczej wina internetu chociaz jakis super nie jest wymagany ja mam jakis badziew blueconnect i smiga bez lagow :)

ja mam inny problem...

przeszedlem dervem wszytsko(kampanie,dungi) oraz zdobylem nim najlepsze eq w grze czylu obsi set chaos glovesy i tormented scythe no i mi sie ta gra znudzila pvp mi sie nie chce grac bo sie tym zdeka nie jaram a do tego jak robie nowa postac to po tygodniu tez mi sie nudzi ;/ glupio ze pozniej w tym MMO nie ma co robic chyba ze grindowanie Boga(sam mam r1 KOABD) ale to jest nuuuudne mozecie cos poradzic jak znow sie przekonac do grania w GW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi mam gildie w czasach swietosci swojej gdzies pol roku temu byla to najwieksza luxonska gildia w polsce

ale mielismy troche jakis rozlamow itd sama gildia sie rozpadla i pozniej zalozylismy ja ponownie ale nie widze swojego sensu i spokojnie da ona sobie rade bezemnie mimo ze bylem jednym z elitarnych graczy OPW

uwazam ze bylbym zlym liderem i nie chce robic nowej a jak juz mowilem PvP mnie nie jara a GvG do nich nalezy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...