Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

ech, u mnie sciagnęło się wczoraj 50 pare mega i dzisiaj 22 juz op zalogowaniu i zrobieniu postaci, nie mam pytań, nie mogli tak jak w wowie zrobić z tymi updatami?! a własnie, niby to jest polska wersja tylko nie wiem gdzie. no może instalator był po polsku ale to chyba nie o to im chodziło ;) mam nadzieję.... zobaczcie sami opakowanie płytki PL stoi jak byk!
i paru innych

Czy wy jestescie jakies dzieci specjalnej troski? Z dwa razy juz napisalem, ze na plycie z cda masz same tereny gry bez patchow, ktorych wyszlo ''troche'' przez półtora roku i używaniu komendy -image ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zastosować "sztuczkę " z image i zostawić kompka na nockę ściągnie się wszystko co potrzeba . I nie musisz już później czeka :wink:

A przeszło by coś takiego że skopiowałbym na dysk mapy od kogoś, kto już je ma?? Bo o ile się nie myle to mają one rozszerzenie .tmp

A druga sprawa: gdy chce się zalogować by pograć mam taki komunikat:

We were unable, to contact you at (mój mail) Please use a valid email address to log in to Guild Wars. We will never sell or distribute your email addres
nie wiecie co z tym zrobić??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu konta w Guild Wars powinieneś otrzymać wiadomość e-mail o temacie: Welcome to Guild Wars.

W środku jest link click here, musisz w to kliknąć. Jest to sprawdzenie czy podałeś prawidłowo swój adres e-mail.

Co do plików gry to trzeba skopiować Gw.dat, albo najlepiej cały katalog z grą, jeżeli nie chcesz ściągać tego z Internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostaliscie tego maila aktywujacego bo ja jeszcze nie :(

Jaki mail aktywujący ???

Nie ma czegoś takiego po rejestracji konto jest dostępne od razu.

Logując się podajesz tylko swój adres email który podałaś i hasło.

zalozylem konto jak trzeba swoj nick i haslo podalem maila i nic pisze mi ze nie ma takiego maila na serverze :( doraccie co mam zrobic :(

Po założeniu konta w Guild Wars powinieneś otrzymać wiadomość e-mail o temacie: Welcome to Guild Wars.

W środku jest link click here, musisz w to kliknąć. Jest to sprawdzenie czy podałeś prawidłowo swój adres e-mail.

Co do plików gry to trzeba skopiować Gw.dat, albo najlepiej cały katalog z grą, jeżeli nie chcesz ściągać tego z Internetu.

tak tylko gorzej jak ktos nie dostanie tego maila czekam od wczotaj i jakos nie raczyli wyslac a zalozylem konto i odale prawidlowego maila :(:/

a zapomnialem dodac zrobilem to samo na innym mailu i bylo identycznie nic nie przeyslali co w takim wypadku robic ? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy nie ma go gdzieś w SPAM'ie (niektóre nadpobudliwe programy tam go wyrzucają). Ewentualnie powtórz proces rejestracji. Przy wpisywaniu hasła zwracaj uwagę na duże i małe litery.

BTW.: Jeśli nie możesz się zalogować, to na 100% wyświetla Ci się jakiś błąd z minimalnym opisem o co chodzi. Chyba, że klikasz LOGIN i czekasz, czekasz i czekasz i nic się nie dzieje. Wtedy po prostu spróbuj później, bowiem servy GW są ostatnimi czasy mocno obciążone (pewnie przez tego trial'a :P) 8)

Aha i sprawdź, czy twój FireWall nie blokuje połączenia GW do netu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam poczte na wp.pl i od wczoraj zadnej wiadomosci nie dostalem nawet spamu :( wiec do jutra bede czekal powtorzylem rejestracje na inym koncie na wp moze trzeba na innym mailu np na onet o2 lub cos w tym stylu bo np. wp moze blokowac ale cos mi sie malo wydaje z rejestracja wszystko good napewno bo jakby byl jakies problemy to przeciez bym jej nie zakonczyl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to jakiś koszmar... zainstalowałem ,zaczęło ściągać jakieś pi********** patcha ,no dobra jakieś 50 mb może być ,włączam robie konto ,postać znowu ściąga kolejne 50 mb! CHOLERA JASNA!!! sobie myśle ok przeczekałem... gra się włączyła ,pogadałem z instruktorem ide do tego "monastery" wchodze ,i znowu ściąga tyle że... 5800 plików!!! CHOLERA !! krew we mnie zawrzała i wyłączyłem to gó*** ,jak można w to grać skoro ciągle się coś ściąga? echhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra to jakiś koszmar... zainstalowałem ,zaczęło ściągać jakieś pi********** patcha ,no dobra jakieś 50 mb może być ,włączam robie konto ,postać znowu ściąga kolejne 50 mb! CHOLERA JASNA!!! sobie myśle ok przeczekałem... gra się włączyła ,pogadałem z instruktorem ide do tego "monastery" wchodze ,i znowu ściąga tyle że... 5800 plików!!! CHOLERA !! krew we mnie zawrzała i wyłączyłem to gó*** ,jak można w to grać skoro ciągle się coś ściąga? echhh

ja przy tych 5800 plikach skapitulowałem ... wyłączyłem grę i chciałem odinstalować... ale na następny dzień ściągnęło się znacznie szybciej i dało się grać ... tak jakby rano nikt nie siedział na tych serwach bo był transfer chyba z 30kb/s ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie cieszylem gdy kupilem cd-actiona ostatni na osiedlu :D ok wkladam plytke instalacja guilt wars faction poszla ok dalej ok cd-key mi chodzi co byl na plytce ale 1.dlazcego to nie jest po Polsku 2 Skąd moge sie dowiedziec jakiego mam paswordda?

ej nie bo ja tu czegos nie kapowac wpisuje tego cd-keya i kaze mi wpisac imie i ble i ble miasto kraj e-mail a gdzie niby ja mam se zrobic postac???? KOMPLETNIE TEGO NIE KAPUJE PLIX O POMOC woguke gdzie ja mam passworda prosilo mnie o jakis i wpisalem ale czy to bl password do postaci to bog wi

ej problem rozweiazany tylko teraz jaka profesja :P hmmm suupeł gierka

Ej jak w tej zarabistej gierce sie bije ja mam monka ma na dole cus tam klikam to ciogle pisze np +42 a jak sie bije jak mam wyjsc hgdzies bo stoja tu jakies guardiany ludki chyba npc i bleee pomoz ktos dajcie takiegos treninga plose ...jaka jest najlepsz magiczna gildia ??? no wiecie co sie wybiera na poczatku gry tam warrior,necromancer,assasin i ble ble ...plix powiedz ktos co i jak :roll:

może zaczniesz używać przycisku "zmień", zamiast pisać 4 posty jeden pod drugim? Ostatni raz robię to za Ciebie - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko :

otoz po zainstalowaniu triala i sciagnieciu na starcie 50mb wlacza mi sie GW (menu z login i pass) lecz nie podaje cdkeya i wychodze do windy to czy w tym momencie liczy sie te 10godzin ??? (no wiem ze juz odlicza te 14dni ale nie wiem jak z czasem) , pytam sie bo ehhh czeka mnie jeszcze troche sciagania xD a niechcialbym zmarnowac tych 10godzinek z tego wlasnie powodu ^^

pierwsze 50mb poszlo gladko bo w 15-20 minut , teraz zaczolem sciagac przez -image i hmmm idzie troche jak krew z nosa ^^

zaczolem sciagac tym -image o 11:40 i co widze na pierwszy rzut oka ^^ 40.000 plikow do sciagniecia xD , heh jest 13:28 i mam juz 56% i przetrawione 25.000 plikow ;] (375mb) ehhh sciagam z neo512 transfery jak dotad w granicach 55-60KB/s

wiec jakby ktos oczywiscie mogl podac odpowiedz na to pytanko to bede wdzieczny ^^

edit: no godzina 15:25 i skonczylem wlasnie sciagac te 40.000 plikow ktore lacznie waza - 683,3 Mb ;] (ehh gdyby nie te skoki transferu to by juz z 40min temu sie sciagnelo ;/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godziny odlicza ci od czasu jak spedzisz grajac na koncie, czyli bedac zalogowany. Innymi slowy, przemija ci tylko te 14 dni na rozdysponowanie przez ten czas. Nie przejmuj sie procentami, bo giera odlicza procenty od liczby sciaganych plikow a nie ich wagi. No i wylacz image po sciagnieciu wszystkiego, z tym parametrem gra tylko sprawdza czy jest cos do sciagania, jak nie ma to zamyka sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na guildwiki.org moze i po angielsku ale fajny poradnik, jeśli dalej masz programy to dodaj mnie do przyjaciół na XFire i pogadamy in-game. Tyle, że nie spotkamy się w grze bo ja już wykorzystałem swój klucz (no chyba, że wezmę inny i zacznę od nowa) a posiadam tylko Guild Wars: Prophecies. Mój login na XFire to Cinupl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi, wiec powinienes od 3 npcow trenerów warriorow od ktorych sie dostaje primary questy prowadzącego do kolejnego[;. Dalej, po zdobyciu drugiego profa w shing jea monastery wracasz do wejscia do monastery overlook(tam gdzie zaczynałes) i masz pare sprawdzianow, i dostajesz pare skilli. Dalej niestety musisz kupowac od skill trainerów, i łapac elitarne skille od bossów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...