Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

MAm takie jedno pytanie??

Kupiłem gre guild wars i zainstalowałem ją na swoim domowym komputerze> Teraz gdy wyjeżdzam do innego miasta na 3 tygodnie do cioci czy będe mógł tam zainstalować gw poraz drugi??/

I czy będe mógł grać na swoim koncie wtedy gdy mój brat będzie grać u mnie w domu a ja u cioci czy będzie możliwe grać równocześnie na jednym koncie ?????????/ :!: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zainstalowaniem nie powinno być problemu, ale..

pamietaj, że klucz = konto, także do jednego klucza masz jedno konto, które może być jednocześnie użytkowane przez jedną osobę, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie by On grał wtedy gdy nie grasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera nie potrzebuje dużego łącza, mi na dzielonym 512(ale na 5 komputerów) :evil: chodzi dobrze, tylko gra mnie wywala kied ktoś coś ściąga :evil: . Tylko przydatne jest więcej ramu niż minimum zeby chodziło po ludzku.

Ja mam 768 MB ramu i czasami przytnie na pełnych detalach :/ [reszta kompa to AMD Athlon 2600+ i GF6600GT]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z kolei inne pytanko :!:

chciałbym znać REALNE wymagania GW czyli ile ramu proc ipt . moje parametry to :

*Athlon 1500

*GeForce 5600 XT

*512 ram DDR

*60 giga HDD

*DVD LG

*128 szybkość łącza

Na czym gra polega (MMORPG wiem) , jak wygląda rozgrywka , ogólnie zalety wady i czy moge sobie zakupić giere 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP/2000/ME/98 Pentium III 800 MHz lub kompatybilny 256 MB RAM karta grafiki 32 MB ATI Radeon 8500 lub GeForce 3 lub 4 MX 2 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym dostęp do sieci Internet

ze strony cd-projekt z mojego doświadczenia wiem, że na GeForce 2 tez pójdzie i 128 kilo łącze tez wystarczy.

Jeżeli chodzi o samą gre to nie jest MMORPG tylko COMRPG!

Gra jest w znacznym mierze nastawione na współprace mieczy graczami jest 22 polskie gildjie w liderze-top 1000.

Jej największy plus to brak abonamentu (zamiast tego co 6 miesięcy wychodzi samodzielny dodatek w tej samej cenie co podstawka)

Jego największą wadą jest to, że to nie jest MMORPG i jest trochę stresująca zwłaszcza podczas walki na szczycie lidera

Jak ktoś chce wzioń udział w beta miedzy 24-26 marca to na niech da znać na skrzynkę odeślę zaproszenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sobie kupic te gre, i mam jedno zapytanko. Jak czesto sie ona ładuje? Czy tylko raz jak w WoW, czy co chwile sie laduje lub czy co jakis czas. Z gory dzięks.

Aha i moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi z GW: Factions. Wiem ze to bedzie samodzielne, ale czy bardzo sie przyda, czy mozna to dorzucic do podstawki jako dodatek itp. (prosilbym jak najwiecej informacji).

I jeszcze czy mozna jezdzic konno (lub jakis inny srodek transportu)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sobie kupic te gre, i mam jedno zapytanko. Jak czesto sie ona ładuje? Czy tylko raz jak w WoW, czy co chwile sie laduje lub czy co jakis czas. Z gory dzięks.

Caly swiat podzielony jest na obszary i przy przejsciu do nowego obszaru nastepuje ladowanie ( bardzo krotkie na sredniej klasy sprzecie jakies 20~30 sec ). To znaczy pierwsze ladowanie bedzie dlugie, bo gra bedzie musiala dosciagac z serwera pliki. Ale przy ponownym wejsciu w ten obszar zajmie to kilka sekund.

Aha i moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi z GW: Factions. Wiem ze to bedzie samodzielne, ale czy bardzo sie przyda, czy mozna to dorzucic do podstawki jako dodatek itp. (prosilbym jak najwiecej informacji).

Factions to dodatek i jak na chwile obecna nie moge powiedziec czy warto kupic, bo jeszcze nie wyszedl, a na Preview Evencie akurat nie moglem byc przy kompie. Jezeli wierzyc zapowiedziam to gra zostanie BARDZO rozbudowana. Nowe skille, przedmioty, misje, wogole nowy kontynent, dwie nowe profesje, nowe opcje walki miedzy gildiami, sojusze miedzy gildiami... itd

I jeszcze czy mozna jezdzic konno (lub jakis inny srodek transportu)?

Nie biegamy, i biegamy. Ale jezeli chcesz przejsc z jednego konca kontynentu do drugiego to odpalasz mape, wybierasz miasto docelowe i juz tam jestes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly swiat podzielony jest na obszary i przy przejsciu do nowego obszaru nastepuje ladowanie ( bardzo krotkie na sredniej klasy sprzecie jakies 20~30 sec ). To znaczy pierwsze ladowanie bedzie dlugie, bo gra bedzie musiala dosciagac z serwera pliki. Ale przy ponownym wejsciu w ten obszar zajmie to kilka sekund.

No tak, tylko jeżeli ktoś ma płytki z grą to będzie mu dociagac tylko patche i obszary dodane w patchach, a w twoim przypadku tak sie dzieje jezeli ktoś włączy gre na kompie na którym zainstalował klienta www.guildwars.com nie płytek.

Factions to dodatek i jak na chwile obecna nie moge powiedziec czy warto kupic, bo jeszcze nie wyszedl, a na Preview Evencie akurat nie moglem byc przy kompie. Jezeli wierzyc zapowiedziam to gra zostanie BARDZO rozbudowana. Nowe skille, przedmioty, misje, wogole nowy kontynent, dwie nowe profesje, nowe opcje walki miedzy gildiami, sojusze miedzy gildiami... itd

Factions to gra standalone, mozna ją dokupic i miec dwa osobne konta, kupic samo factions bez gw albo wpisac keya factions do swojego konta gw i wtedy się bedzie miało wszystkimi postaciami dostęp do obu krain i 6 slotów na postacie. A w tym dodatku nawet misje pve beda nastawione na rywalizacje między graczami, którzy będą musieli sie opowiedziec po stronie jednej z dwóch frakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko jeżeli ktoś ma płytki z grą to będzie mu dociagac tylko patche i obszary dodane w patchach, a w twoim przypadku tak sie dzieje jezeli ktoś włączy gre na kompie na którym zainstalował klienta www.guildwars.com nie płytek.

Wlasnie ja mam wersje plytkowa od CDP. I wszystko bylo dobrze, ale po ktoryms updacie przed wejsciem do jakiego kolwiek obszaru cos mi sie sciagalo. Oczywiscie jednorazowo. Wlasnie zdziwilem sie bo nawet taki Lion's Arch mi sie jeszcze raz sciagal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja mam wersje plytkowa od CDP. I wszystko bylo dobrze, ale po ktoryms updacie przed wejsciem do jakiego kolwiek obszaru cos mi sie sciagalo. Oczywiscie jednorazowo. Wlasnie zdziwilem sie bo nawet taki Lion's Arch mi sie jeszcze raz sciagal...

Całkiem możliwe, że wynikało to z faktu, iż programiści pozostawili możliwość zdobycia przedmiotów z Factions w kampanii podstawowej. I dlatego ściągały się pliki, dzięki którym takowe zdobyć mogłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...