Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

Polecam strone www.gwonline.net. Tam powinna być ta misja opisana.

PS. Co sądzicie o lokalizacji GW?

Świetna sprawa - tylko jakoś nie widzę niektórych skilli po polsku ;). Jednak skoro wybór języka ma być opcjonalny to nie ma się co denerwować (w każdej chwili można zmienić :)!

Trochę martwi mnie jednak fakt, że mają zaistnieć polskie disy... Ciekawe czy przy każdym logowaniu będzie witało mnie dziesiątki "kur**"... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lokalizacja zupełnie niepotrzebna...Po pierwsze te nieszczęsne skille; jak one będą wyglądały po polsku^^ chociaż w D2 jakoś sobie z tym poradzili :) Ale jak będą przetłumaczone questy, to jak będzie wyglądało szukanie grupy? "LFP [tu wstaw przerąbane polskie nazwy]" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że możemy zagrać na innych disach, ale chodzi o to czy będziemy musieli się wstydzić za niektórych rodaków...

Z tego co ja widziałem podczas gry, to Polacy są rozpoznawalni wszędzie. Znane polskie k#$@ można zobaczyć także na angielskich disach, a wielu naszych rodaków non stop nawija w miastach gadki typu:

- CZY SA TU JACYS POLACY?????????????????????

- CZY SA TU JACYS POLACY?????????????????????

- CZY SA TU JACYS POLACY?????????????????????

- CZY SA TU JACYS POLACY?????????????????????

I tak zapycha się cały czat. Angielskiego się pouczyć, do diaska!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Factions? A polityce AN - co pół roku nowe dodatki?

Mnie wydaję się, że powinni wydawać kolejne odcinki w większych odstępach czasu i po prostu bardziej je dopracować... Factions mimo, że sporo wniósł jest jednak bardzo malutki. Porównajcie Tyrie i Canthę... Różnica jest niestety bardzo widoczna, zwłaszcza, że połowa mapy w Canhcie leży odłogiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Factions? A polityce AN - co pół roku nowe dodatki?

Mnie wydaję się, że powinni wydawać kolejne odcinki w większych odstępach czasu i po prostu bardziej je dopracować...

>>>Na pewno nie będą wychodziły co pół roku, to jest po prostu awykonalne :P Ale w sumie zgadzam się z Tobą...Poza tym panowie z AN powoli tracą pomysły; nową klasą ma byc Szaman, który na pierwszy rzut oka jest identyczny jak Rytualista :/

Factions mimo, że sporo wniósł jest jednak bardzo malutki. Porównajcie Tyrie i Canthę... Różnica jest niestety bardzo widoczna, zwłaszcza, że połowa mapy w Canhcie leży odłogiem...

>>>Rozmiar się nie liczy :P Bo nadrobili to wyśrubowanym poziomem trudności - w Prophecies właściwie każdą misję (oprócz 3 ostatnich) można było przejśc z henchami. Natomiast w Factions nawet questy z nimi mogą byc awykonalne :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha aha mądralo a porównaj teraz ile obszaru tyri zostało nieużytego :lol: . A dodatki co pół roku, bzdura, wszystko to produkty standalone, jakby kolejne częscia a nie dodatki. Nie jest to niewykonalne bo samo AN to zapowiadalo, chapter 3 juz pod koniec roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka.

1.Za gre się płaci raz? tzn. nie trzeba płacic miesięcznych opłat?

2.Czy jak mam neostrade i związane z nia ograniczenia to jak gram w guild wars -to wtedy też idzie mi cały czas spędzony w grze do transferu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam GF 6200, 265mb RAM, łącze 256kb/s, win 98 i P III 1.1 GH to czy gra będzie chodziła dobrze (niekoniecznie na wysokich detalach), czy opłaca się kupić grę, gdy słabo umiem angielski??

gdy slabo umiesz angielski to nie kwestja interfejsu bo niedługo będzie po polsku ale graczy... odkąd gram spotkałem 3 polaków (wszyscy się poznaliśmy w jednym party na aliance battle) bez średniej umiejętności posługiwania się angielskim masz nikle szanse dostać się do dobrej gildi co jest kluczowym elementem tej gry

Btw na pve gram jako Morgul Darkblade a na pvp się często zmienia postacie

(toucher rulez)

co do szybkości neta ja mam łacze serverowe i na gulid warach mam jedno-sukundowe sowolnienia (raz na 2 godziny) do tego zalecane łącza to typowa 512 będzie na niej lagować ale przejdą ab i Gw

na 128 zapomnijcie o pvp, Ab, Gw

(dla niewtajemniczonych Pvp Player versus player Ab- Aliance battle Gw- Guild war battle)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ty widziales 3 polakow?? Ja widzialem mnostwo polakow, naleze do gildii 100% polskiej, czesto na disach polacy rekrutuja do gildi, wiec nie martwcie sie tym, ze sami anglicy tam graja :wink: . Zreszta jak beda polskie disy, to ludzi przybedzie i nie wierze, ze nie bedzie pelno polskich gildii na tych serwach.

Pewnie, że możemy zagrać na innych disach, ale chodzi o to czy będziemy musieli się wstydzić za niektórych rodaków...

Czemu mielibysmy sie wstydzic, niech se robia hyde park, przeciez zadni anglicy ani inni francuzi itp. nie beda chodzic na polskie disy bo maja gre we wlasnym jezyku :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Niedługo święta i chcę kupić GW ale nie wiem które.

1. GW 2. GW:Nightfall

pytania:

1. Ile będe miał klas do wyboru w samym Nightfall

2. Czy w Nightfallu są tylko te lokacje które są w nim dodatkiem do tych z GW

1. Nie pamiętam, ale do wyboru będą chyba tylko postaci z Nightfall'a... jednakże głowy sobie za to uciąć nie dam.

2. W Nightfall będziesz miał dostęp jedynie do lokacji z Nightfall.

@donio18

Tak na oko to chyba skrót od CoOperative Role Playing Game... chyba 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...