Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2011

Polecane posty

Bardzo dobrze... Szukałem DMC 3 na półkach sklepowych i nie mogłem znaleźdź, a teraz już nie będę musiał dalej szukać ;]

Ktoś wyżej pisał, że bardziej przydałby się kurs poprawnej ortografii - podpisuję się pod tym obiema ręcami. Proponuje wziąźdź to pod uwagę przy umieszczaniu kolejnego softu na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham to pismo :D:brawa: Kolejna gra z listy moich gier które planowałem kupić trafia do was na cover :!: Lepszej gry nie mogliście dać :!: Strasznie wam dziękuje :!:

Kurs czytania niestety jest kiepskim pomysłem. :/ SDądze że tylko niewielki odsetek czytelników się nim zainteresuje.

To wszystko czy jeszcze będą jakieś pełniaki :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nas panowie uraczyli Devilami :P Najpierw 4, teraz 3, ładnie! :D

Gra nie jest zgodna z systemami Windows Vista i Windows 7. Powinna zadziałać na tych systemach, ale może występować problem z ustawieniem rozdzielczości i inne kłopoty.

Nareszcie coś w pełni zgodnego ze starym, dobrym XP! :)

a to ciekawe... bo ja jakoś mam ,,siódemkę" i gra mi działa normalnie(tzn. na początku otwierała mi się w małym okienku ale pobawiłem się w ustawieniach i potem było ok)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry informuję odnośnie Devil May Cry 3:

-Gra działa na Viście (przynajmniej u mnie) bez odpalania w trybie zgodności.

-Nie obsługuje padów X360 i wzorowanych (niezbędna jest edycja pliku DMC3SE.ini i korzystanie z programu ControlMK).

-Jest bardzo trudna.

-To tak naprawdę Devil May Cry 3: Dante's Awakenig Special Edition PC.

-Special Edition na PC ma obniżony poziom trudności względem edycji PS2.

-Ma znakomitą fabułę.

-Leje się tam dużo krwi.

-Bez patcha 1.3 nie zagrasz na klawiaturze.

-Ma co najmniej przeciętne spolszczenie, na które składa się: tragiczna instrukcja+paskudna czcionka w grze+błędy w tłumaczeniu widoczne gołym okiem+rangi stylów, za które tłumaczowi należałoby uciąć łeb przy (_!_). Na pocieszenie dodam, że grę spolszczono kinowo, więc można po prostu wsłuchiwać się w dialogi.

-Pojawia się tam indywiduum znane jako Najbardziej Znienawidzony (Przeze Mnie) Boss Świata. Czyli Vergil.

-DMC 3 jest prequeelem, pokazującym wydarzenia najwcześniejsze (jeszcze przed pierwszym DMC).

-Główny bohater lata bez niczego pod płaszczem. Po jednokrotnym przejściu gry istnieje możliwość latania bez płaszcza. Przyznaj się, podoba ci się to...

-Jej ocena w CDA wyniosła 7+/10, z zastrzeżeniem, że ocenę zaniżyły problemy techniczne związane z konwersją. Średnia ocen wersji na PlayStation 2 oscyluje wokół 85%.

-Gra została wydana w 2005 roku na PS2. Dlatego grafika może straszyć kanciatymi modelami postaci i ogólną ponurością... Chociaż to bardziej kwestia gustu, mi to nie przeszkadzało i nie przeszkadza :) Mimo upływu czasu nic nie pobije jednak klimatu i grywalności. Te nie zestarzały się ani trochę.

W każdym razie jak się dowiedziałam, że gra ląduje na coverze... Radość niesamowita.

W każdym razie - gorrrąco polecam, sama zaś udaję się mordować demony wielkim mieczem/gitarą elektryczną. Adios!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ... masaaaaaaaaakra. Wszyscy się tak przejmują kursem szybkiego czutania a DMC3 to co ? Pies !? Przecież to świetna gra, choć ma juz kilka latek na karku.

Ylthi:

A czy działa też na Windows 7 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry na klawiaturze - jak już pisałam, potrzebny jest patch 1.3, bez niego nie da rady grać na klawie. Osobiście polecam zresztą pada, chociaż sporo zależy tu od konkretnego gracza...

I proszę was, nie piszcie, że nie da rady grać na klawiaturze. Istnieje żywy dowód, że da radę. Nazywa się nero321, a oto przykład, jak gra:

http://www.xfire.com/video/3e1a34/

Mam nadzieję, że wzmiankowany użytkownik nie obrazi się za małą reklamę :P

@Sparta18 - jestem n00bem i dla mnie Vergil na Normalu to masakra i przekleństwa w ilościach hurtowych :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah zUoooo... jak mawiają polscy machinimowcy na jutjub...

miałem kupić DMC3 ale zwlekałem, zwlekałem, a przeczucie podpowiadało mi, żeby dłużej zwlekać...

<zaciera ręce> teraz to pierwszy od dłuższego czasu pełniak w CDA, którego mam zamiar od razu zainstalować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutowe pełne wersje to porażka na całej linii... Będzie wersja bez DVD?

Jak chcecie już dawać jakiś program to dajcie słownik języka polskiego i poprawnej polszczyzny. Niektórym to by się przydał o wiele bardziej.

Ech... Kupić i tak kupię bo jakie mam wyjście, jednak niesmak pozostanie. Nic się nie postaraliście.

A teraz pytanie (na pewno padło już bardzo wiele razy): Macie jakąś możliwość zamieszczenia na DVD starszych gier? Typu np. Severance: Blade of Darkness, Oni lub System Shock 2? Wiem co musicie mieć żeby coś takiego zrobić jednak pytanie pozostaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok .. program szybkiego czytania... może być ,uruchomię sobie i zobaczę.

Wow DMC 3... brawo,napewno zagram kocham gry akcji..

Takie pełniaki to już palce świerzbią.. (no program szybkiego czytania to nie ale DMC 3 tak) wiele radości przyswoiliście mi z tym DMC..

Brawo!! :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co DMC3? Ja się pytam po co nam taki staroć? Kompletny brak pomysłu na grę? Przecież w grudniu 2009 była czwórka, a trójka to jak dla mnie najgorsza część DMC (i tak nie lubię slasherów, więc DMC całe jest do bani).

a kto cię pytał o zdanie? jak ci się nie podoba to nie kupuj i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie zdążyłem na przecieki :sad: , ale najważniejsze jest to że będzie DMC 3 i ja się cieszę. Przyznaje bez bicia w DMC 4 nie grałem ( wiem, wiem powinienem i nadrobię :wink: ) więc "trójka" będzie przedsmakiem. A ten kurs to fajny zapychacz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC3 Ładnie redakcjo, całkiem dobra gra i na dodatek nie jest głównym pełniakiem. Kurs szybkiego czytania może się natomiast przydać, a ludzie nadal znajdą powody żeby narzekać. Czekam na pierwszą pełną wersje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...