Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Klopoty z dwuwarstwowym DVD9?

Polecane posty

Witam :)

A ja mam za to problem z Made Manem jeszcze z poprzedniego numeru. Normalnie instaluje sobie grę i chcę ją włączyć. To pokazuje mi się to okienko co sobie rozdzielczość ustawiam. I jak nacisnę na dole graj to tak na sekundę pokazuje mi się jakieś okienko i od razu znika, a gra się nie włącza. Co mam zrobić ??

Może to dlatego że ostatnio pobrałem SP2 do windowsa xp ale raczej nie przez to.

Zastosuj ta poradę - Ghost

http://forum.cdaction.pl/Made-Man-t35444.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 najnowsze płyty sprawdzałem w 5 napędach z czego 3 nowiuteńkie w ani jednym nie chciała iść.

nie było nawet pół rysy a i tak nie szły .coś zaczęło buczeć i od tamtego mometntu mój napęd DVD nie czyta płyt tylko buczy i śmierdzi palonym kablem. (wcześniej czytał wszystkie płyty ,,Crysisa" też) :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to mam napisać (w reklamacjach nie, bo jako tako działa), więc piszę tu. Gdy chcę odtworzyć gameplay lub trailer, wyskakuje coś takiego: http://img98.imageshack.us/img98/5349/beztytuuhdc.png. Ale gdy szukam ręcznie na dysku i ręcznie odtworzę to wszystko działa :( . Jest na to rada? Przepraszam jeśli nie trafiłem z działem lub było to wyjaśnione już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje coś takiego:

Błąd ntdll.dll?

- problem z DirectX

- albo brak którejś poprawki do windowsa

- ewentualnie masz wirusa

- albo zainstalowałeś jakiś mega-hiper-super codecpack, i nie masz poprawnie skojarzonej aplikacji do odtwarzania tego typu plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim napędem/nagrywarką SONY DVD RW DW-G120A. Aktualizacje firmware nic nie dała, może troszkę jest lepiej. Mam ten napęd od samego początku tego komputera, czyli jakieś 6 lat. Wszystko działa nagrywam na dvd zdjęcia itd. czyta dvd z filmem np. ślubu. Ale od cd-action i Cli**! Nie.

Dodam że jakieś 2 miesiące temu instalowałem z waszych płyt normalnie gry, teraz żądna nie odpowiada, a Nero InfoTool wykrywa płytę tylko o nie właściwym formacie. Może być to wina najnowszego anty wirusa avasta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A załapała jedną płyte z cd-a a następnom już nie. No co jest? Otwożyłem ten napęd, a w sierodku zero kurzu soczewkę przeczysciłem spirytusem i nadal jest jak jest :/ moja pierwsza płyta z cda z 2004 roku śmiga normalnie. Ta na dvd z Deus Ex.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...