Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie wiem czy to oto chodziło,

Pamiętam taki cytat jednego pana (chyba producenta MineCrafta), "Piractwo to nie kradzież po prostu kiedy kopiujemy gry jest ich więcej" I TEJ INICJATYWY SIĘ TRZYMAJMY :smile:

Wiesz, ze to podpada pod propagowanie piractwa/zachecanie do niego? :nonono::stop:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to oto chodziło,

Pamiętam taki cytat jednego pana (chyba producenta MineCrafta), "Piractwo to nie kradzież po prostu kiedy kopiujemy gry jest ich więcej" I TEJ INICJATYWY SIĘ TRZYMAJMY :smile:

Wiesz, ze to podpada pod propagowanie piractwa/zachecanie do niego? :nonono::stop:

przepraszam czemu u mnie na zegarku jest 12:32 a tu 13:17?? a tak do tematu podobały mi się wszystkie teksty Smugglera w AR ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię listy w AR w których autorzy listów robią takie błędy ortograficzne a Smuggler po nich jedzie.

Ja też,ale pamiętam jak mnie też rozwaliło w AR w numerze 184,kiedy Smuggler i Mr. Jedi odpowiadali na list Dekalog Gracza czy coś takiego,cały list był jakby wierszem a Smuggler i Mr. Jedi rapowali,na końcu zaś podpis Smugglera ,,O rety! Fristajlowi MC Smuggler i DJ Jedi !".

Zawsze mnie to rozwala :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

@UP

Jeśli brać go poważnie, to wygląda jakby pisała go osoba niedoinformowana, która tylko filmy obejrzała, bez choćby próby zerknięcia na książki. No i to wszystko jest też przed nową trylogią i Clone Wars (w nowym sezonie jest 4 odcinkowa historia poświęcona właśnie Kalamari :biggrin: ).

Ale przecież każdy powinien się domyśleć, że sobie w kulki leciałeś :tongue: . Chociaż patrząc na te oczekiwania na Batmana AA, to tracę wiarę w domyślność czytelników :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli brać go poważnie, to wygląda jakby pisała go osoba niedoinformowana, która tylko filmy obejrzała, bez choćby próby zerknięcia na książki. No i to wszystko jest też przed nową trylogią i Clone Wars (w nowym sezonie jest 4 odcinkowa historia poświęcona właśnie Kalamari :biggrin: ).

Ale przecież każdy powinien się domyśleć, że sobie w kulki leciałeś :tongue: . Chociaż patrząc na te oczekiwania na Batmana AA, to tracę wiarę w domyślność czytelników :).

Toz mowilem, ze bazuje TYLKO na filmie, w ksiazkach to rozne rzeczy wyczytalem, np. Luke zabil Vadera w "Spotkaniu na Mimban", gdzie zreszta Vader strzelal w niego nie tyle blyskawicami Mocy, co piorunem kulistym itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@UP

Dla mnie "starsze numery CDA" to te sprzed 2004 r a nie z 2008-09 :). Bożesz ale ten czas leci :tongue: .

Odpowiadając na "Spoilery" migną mi ten kawałeczek listu z AR 7/03. Świetnie oddaje moje odczucia co do CDA :smile:

"Naprawdę się cieszę, że jesteście. Może rzeczywiście niekiedy można się na was wściec, ale co by bez was było to sobie nie wyobrażam."

Toko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie posta użytkownika krzysztof0141 i odpowiedzi Smugglera, jeśli taki wpis jest "propagowaniem piractwa", to czy (pośrednio) umieszczenie wypowiedzi pana "Kilofa" w CDA o takiej tematyce nie podchodzi pod ten sam proceder?

a co do najlepszego tekstu - zabił mnie kawałek z recenzji Icewind Dale z ostatniego CDA o tym, jak to wybuch kuli ognistej przypomina wygladem eksplozję kosza ze starą marchwią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie posta użytkownika krzysztof0141 i odpowiedzi Smugglera, jeśli taki wpis jest "propagowaniem piractwa", to czy (pośrednio) umieszczenie wypowiedzi pana "Kilofa" w CDA o takiej tematyce nie podchodzi pod ten sam proceder?

Zatem pisanie o Hitlerze jest automatycznie propagowaniem faszyzmu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony text to był w jakimś AR dawno temu coś podobnego to było jak pamiętam:

"Nie można przyjś do redakcji. Na taką okazję mamy działka 15mm zamontowane przy drzwiach.

Tylko ciągłe krzyki z pod drzwi nam przeszkadzają."

nie pamiętam dokładnie tego textu ale wiem że był świetny że do teraz pamiętak jego część.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wybuch kuli ognistej przypomina wygladem eksplozję kosza ze starą marchwią

Mnie też to rozwaliło :). Innym świetnym tekstem jest podpis pod jednym ze screenów w recenzji Trine 2 - tekst "Pułapki ogniowe byłyby świetne do przygotowywania steków, ale jako że nie masz steków, lepiej ich unikaj" niszczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie tekst o działku był świetny. A w najnowszym filmiku z redakcji nie pokazali tego gatlinga - szkoda.

Innym bardzo fajnym tekstem jest ten autorstwa Smugglera "Jak sprzedać kiepską grę". Tylko znowu zapomniałem w którym CDA on był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie tekst o działku był świetny. A w najnowszym filmiku z redakcji nie pokazali tego gatlinga - szkoda.

Innym bardzo fajnym tekstem jest ten autorstwa Smugglera "Jak sprzedać kiepską grę". Tylko znowu zapomniałem w którym CDA on był.

ja tez nie pamietam :cool:

(mysli)

02/2004

Ale nie byl jakis powalajacy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Oj tam Oj tam. Ty SMG nawet jak się bardzo nie przykładasz, to twoje teksty w CDA czyta mi się świetnie (ciekawe jakie one były w "Commodore and Amiga" albo "Amiga Studio"? :tongue: ). Dlatego tak mi brakuje twoich felietonów, testów aparatów, historii czy innych. JSKG mnie rozbawił i tyle mi wystarczy. Poza tym nieźle koreluje z obecnym tekstem o sztuczkach wydawców. Zresztą niech inni też się wypowiedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam. Ty SMG nawet jak się bardzo nie przykładasz, to twoje teksty w CDA czyta mi się świetnie

ja sie zawsze przykladam do tekstow i moze wlasnie dlatego sie je dobrze czyta. Problem w tym, ze czasem sie czlowiek mocno przyklada a tekst i tak co najwyzej sredni wychodzi. I tak go oceniam z perspektywy paru lat.

A zebys wiedzial ile razy poprawialem np. "Czlowiek i swinie" - prawie trzy miesiace. I jeszcze niemal w dniu wysylki w nim rzezbilem, doprowadzajac do szalu cala ekipe, bo po kazdej poprawce tekst musial przejsc pelna (a dosc skomplikowana) droge - pare osob musialo go przeczytac i "zaaprobowac" ze wszystko gra.

Teksty mi sie pisze bardzo latwo, ale po napisaniu trwa szlifowanie i polerowanie, a to juz niestety proces zmudny i meczacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Odpowiedź na ten problem - osobisty asystent :smile::laugh::tongue: . Jakiś świeży absolwent polonistyki który miałby ociupinkę talentu do pisania i trochę rozumiał twój tok rozumowania i dowcipy. Mógłbyś go traktować jak "murzyna od czarnej roboty" a ostatecznie i tak sam wszystko zatwierdzać. A dzięki obecnej sytuacji na rynku pracy mógłbyś mu płacić grosze - niewielki ułamek od tych twoich "34 tyś zł miesięcznie" :tongue::laugh::smile: .

Twój tekst Commodore vs Amiga bardziej mi się podobał i zapadł w pamięć niż "Człowiek i świnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki obecnej sytuacji na rynku pracy mógłbyś mu płacić grosze - niewielki ułamek od tych twoich "34 tyś zł miesięcznie" :tongue::laugh::smile: .

No popatrz, a myślałem, że to tylko 30 na miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo to wywnioskować logicznym tokiem rozumowania. Reszta redakcji pewnie zarabia tak z połowę tego, ale w końcu smug jest głównym filarem i ojcem ojców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...