Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Wybaczcie mały offtopic ale chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znajeźć archiwalne recenzje gier. Chodzi mi dokładnie o recenzje Diablo II autorstwa chyba Lorda Yabola. I jeszcze jedno pytanko czy dodatek do Diablo II (Lord of Destruction) został zrecenzowany w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem zbytnio na bierzaco z cda, bo 08/06 to moj pierwszy kupiony numer od kwietnia. wogole nie kupuje cda tak na dobra sprawe od 2 lat, ale zapadly mi w pamiec 2 teksty.

jeden ze wzgledow sentymentalnych: recenzja yasia gry jagged alliance 2.5 ub. samego tekstu dokladnie nie pamietam, ale pisal tak ze przekonal mnie abym pobiegl do sklepu i kupil za wszystkie pieniadze ta gre.

byl to pierwszy i jeden z ostatnich kupionych przeze mnie oryginalow :/

a jagged alliance stala sie moje gra zycia i nigdy ale to nigdy zadna superprodukcja superfirmy jej nie dorowna :D

a drugi tekst byl podzielony na 3 numery, bo to byla solucja do gta3.

jakie mialem jaja jak to czytalem. nie jestem krytykiem literackim i nie oceniam poziomu pisma, w szczegolnosci w czasopismie, ale jakos te teksty po prostu zapadly mi w pamiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze rozwala tekst z Gamewalkera, pod opisem pewnej gry- gdzie Allor pisze ,,ja od tej gry wolałbym Mikołajke'' Smuggler ,,powiem twojej żonie'' Eld ,,ja tak jak Al, tez wolałbym Mikołajke'' Smuggler ,,twojej tez powiem''

Tekst z pamięci, zawsze mnie rozwala gdy do niego wracam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam autora, a gra to któryś Matrix, ale tekst zaczynał się mniej więcej tak: "gdy na początku gry Morfeusz poprosi cię abyś wybrał pigułę, powiedz mu żeby sobie wsadził obie" cytat z pamięci. Akurat tą reckę czytałem jadąc autobusem do pracy. przez bite 20 minut nie mogłem powstrzymać rechotu, a ludzie w busie nie mogli się powstrzymać aby się ode mnie nie odsuwać, ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!! Na wstępie powiem, że cda czytam juz 8,5 roku. Mieliście swoje wzloty i upadki ale ogólnie zasługujecie na miano naj czasopisma o tej tematyce w kraju. A teraz czesc właściwa. Najlepszy text jaki mi sie przypomina to bylo cos o morrowindzie i rozwoju interaktywnych swiatow w ktoryms numarze w dziale o grach inaczej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobało to o blondynce z kącika porad Jedi'ego

(

Jeśli pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że jesteś seksowną blondynką-nie wychodź z domu. Zostań i baw się biustem (cytat z pamięci

)

No i zaraz po tym: "Nie bierz cukierków od Obcych"

O i jeszcze pamiętam z "Płot Obszczałem" o Eldzie: "k... ch... j... p... itd. powiedział Eld, po czcym zaklął szpetnie":D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!

<< No, witam

Na wstępie powiem, że cda czytam juz 8,5 roku.

<< Na wstępie powiedziałeś "Siema!!!"

Mieliście swoje wzloty i upadki ale ogólnie zasługujecie na miano naj czasopisma o tej tematyce w kraju.

<< Czasopismo Naj to chyba inna bajka...

A teraz czesc właściwa.

<< To wcześniej była niewłaściwa?

Najlepszy text jaki mi sie przypomina to bylo cos o morrowindzie i rozwoju interaktywnych swiatow w ktoryms numarze w dziale o grach inaczej

<< Kurcze no, same konkrety tutaj podałeś i wszyscy wiedzą o co chodzi. Może byś coś bardziej konkretnie podał, bo takie "był taki tekst, o czymś tam w którymś tam numerze i on jest najlepszy" raczej nic nikomu nie mówi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!

<< No, witam

Na wstępie powiem, że cda czytam juz 8,5 roku.

<< Na wstępie powiedziałeś "Siema!!!"

Mieliście swoje wzloty i upadki ale ogólnie zasługujecie na miano naj czasopisma o tej tematyce w kraju.

<< Czasopismo Naj to chyba inna bajka...

A teraz czesc właściwa.

<< To wcześniej była niewłaściwa?

Najlepszy text jaki mi sie przypomina to bylo cos o morrowindzie i rozwoju interaktywnych swiatow w ktoryms numarze w dziale o grach inaczej

<< Kurcze no, same konkrety tutaj podałeś i wszyscy wiedzą o co chodzi. Może byś coś bardziej konkretnie podał, bo takie "był taki tekst, o czymś tam w którymś tam numerze i on jest najlepszy" raczej nic nikomu nie mówi

Nie przesadzaj z offtopowymi komentami do listu, imc Serafin. To raz. Po drugie to nie bibliografia, gosc pewnie nie pamietak konkretow ale napisal co mu sie podobalo i ja dokladnie wiem o jaki tekst chodzi. I pewnie sporo czytelnikow CDA tez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powiedział tego, żaden z redaktorów CDA ale tekst padł w ostatnim numerze CDA, więc się chyba liczy...

Chodzi o reklamę na bodajże 31 stronie. O ile pamiętam jest to reklama hurtowni play.

Mamy tam różne programy i ich opisy typu: "Hip-hop ejay powraca! Już czwarta część. Tym razem w zestawie 4000 ekskluzywnych sampli" itp. Opisy były dość rozbudowane.

A jaki opis miał "poradnik wędkarski"?

Coś tam o rybach

:lol: :lol: :lol:

Hehehe. :) Chyba im coś tam nie wyszło w tej reklamie. Może mieli napisać tam coś więcej ale zapomnieli i puścili w świat takiego babola. Albo ktoś już nie miał siły wymyślać opisów i odpuścił sobie ostatni tytuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z ciekawszych tekstów w cda dlamnie jest :

Dokładny opis chłodzenia płynem [czytałem to całe 10 razy ;) ]

Twoja kaszanka szanowny kuniku - Liquidator. Rozśmieszyło mnie to bardziej

niż super stunt speculator!

I długa chyba 8 stronicowa zapowiedź crysisa [boże co za wymagania zalecane]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna była zapowiedź Wiedźmina/ Witchera w wykonaniu bodajże Gema :D Toż to się cudwonie czytało, a i łepetyną ruszyćbyło trzeba.

Tegoż samego imć Gema recenza VTM: Bloodlines- jak dla mnie małe arcydzieło.

Elda recenzja Polan II :D Te dialogi krów, ten klimat........ niesamowita sprawa.

I ta niedawana recenzja jakiegos menago utrzymana w klimacie brazylijskiej telenoweli. Znów brawa dla Elda!

Poza tym wsyztskie pozostałe recenzje zapowiedzi etc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta niedawana recenzja jakiegos menago utrzymana w klimacie brazylijskiej telenoweli. Znów brawa dla Elda!

Chodzi Ci o recke CM 2006??? Faktycznie,fajna byla i też mi sie podobala 8)

O dokładnie o to chodziło :)

Przypomniała mi się super recka cudownej kaszany "Scooter Challange" (niestety nie pamiętam kto ją napisał, i nie mogę znaleźć tamtego numeru CDA)- razem z kolegą wyliśmy ze śmiechu przez dobre pół godziny. :lol: :lol:

EDIT: Jeszcze recenzja Strip Pokera (nie mylićz All Starsem z ostatniego numeru), a konkretnie kawałek o niejakiej "kobiecie-Hansie" :] To było mistrzostwo świata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko - Wszystkie teksty z GW Gema. Wszystkie teksty Czarnego z GW. Wszystkie recki Gema. Wszystkie recki Elda. Wszystkie recki EGM. Niektóre recki Qn'ika. Niektóre teksty z GW Smugglera (zwłaszcza 'polityczne wtrąty').

Faworyt z numeru wrześniowego:

gem: Miałbym grać w czwórki plus, kiedy nie mam czasu zaprzyjaźnić się z dziewiątkami?

Czarny Iwan: Dziewiątki też są dla ciebie za młode. :)

Mac Abra: Argh.

To się chwali panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze (jeśli dobrze pamiętam) jak ktoś "podsumował" Czarnego Iwana w POD OSTRZAŁEM:

Co Cię w Nim przeraża:

-zamiłowanie do gier dla dzieci...

-I DO DZIECI...:)

(mocne, mocne...nawet chyba zbyt mocne:P:P )

>>>Iwam LUBI dzieci, co nie musi oznaczac NICZEGO, poza tym, co zostalo wyrazone. Jak ktos sobie cos tam dospiewal, to juz niech swa wyobraznie wini. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...