Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?

Polecane posty

Oczywiście teksty w kaszankach prócz tego podpis w AR (kiedyś) "Walący prosto z mostu(bo niestety zamknęli toalety publiczne) czyli Smuggler & Ghost of mr. Jedi tacy głupole że ja cię... nie mogę" (przytoczony podpis z pamięci mogłem coś pokręcić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwykle na ziemi i tarzam się ze śmiechu jak przeczytam wasze kaszanki - po prostu bomba jak wy to opisujecie !

Ale dwóch tekstów pod obrazkami nie zapomnę :

Screen z gry Dominet bank ekstraliga 08 , dwóch zawodników schylonych prawie do ziemi , a wy dopisujecie " Konkurs wytrząsania wody z uszu "

:lol:

Albo dwa mistrzostwa - Recenzja gry , której nazwy nie pamiętam . Była ukazana postać , która biegła przez jakieś metalowe pomieszczenie , a dopisek brzmi " Kapitanie ! Czy Titanic zatonie ?! """ :lol:

Ale jak dla mnie to the Best był Screen z Terrorist Takedown 2 , na którym pokazaliście bug , na którym drzwi "wrosły" się w tyłek martwego żołnierza a wy dopisaliście " Mam w d**** te drzwi - powiedział . I nie skłamał.

:lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej tym czym co mi wpadnie do glowy bedzie jakis minifelieton. Maja w sobie jakis przekaz, i oczywiscie pokazuja co dana osoba mysli o czyms.

"tekst" moze oznacza i cala recenzje/felietion etc. a nie jakis konkrety cytat. To pojemne pojecie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawalek z AR (11/08)

(K)aczek: (...) No, moze odpisywanie na niektore listy moze byc wkurzajaca. Kto wie, moze ten tez bedzie nalezal do takich.

(S)muggler: Prorok czy jak?

Nie wiem czemu to mi tak utkwilo w pamieci. Niby nie ma w tym nic szczegolnego ale to tak jak z tym co Smuggler mowi kilka postow wyzej, cos wpada mi do glowy i zostaje czy tego chce czy nie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej utkwiły w pamięci (jako najlepsze):

- Felieton Mac Abry "Jak zostałem American Psycho" (czy jakoś tak)

- Felieton Smugglera, którego nie pamiętam tytułu, ale było o reklamach proszków itp. i o tym jak biała może być biel ;)

A i jeszcze przepis Smugga na "zupę" czosnkową, która jest pyszna tylko trzeba pamiętać by później umyć zęby ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Felieton Smugglera, którego nie pamiętam tytułu, ale było o reklamach proszków itp. i o tym jak biała może być biel ;)

A i jeszcze przepis Smugga na "zupę" czosnkową, która jest pyszna tylko trzeba pamiętać by później umyć zęby ;)

Tego tekstu jakos nie pamietam... :blink:

A zeby to warto myc po posilku tak czy siak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tekstu jakos nie pamietam... :blink:

Smuggler własnych tekstów nie pamiętać? No jak to tak?

Wybaczę Ci z racji zaawansowanego wieku ;)

Numer 1/07 z laską z JE (chyba) na okładce...

Felieton "Eat this" :)

Bo to nie o proszkach bylo, o bieli tam moze jedno zdanie, a o co innego zupelnie szlo. :) Stad nie zajarzylem. A swoja droga to ja sie swoich tekstow na pamiec nie ucze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie o proszkach bylo, o bieli tam moze jedno zdanie, a o co innego zupelnie szlo. :) Stad nie zajarzylem. A swoja droga to ja sie swoich tekstow na pamiec nie ucze. :)

Wiem, wiem...To było o reklamach ;)

Ale napisałem, to co mi pierwsze do głowy przyszło z tego tekstu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam numeru, ale chyba na okładce był Spiderman z gry Spiderman the movie :D.

Jak Wojtek został strażakiem, screen przedstawiał grę Die hard Nakatomi plaza, i w niej Mclane trzymał toporek strażacki przed oprychami :D.

Nie pamiętam już imienia tej osoby, ale Felietion pisał Smugg, o operach mydlanych i tym podobnych klanach, więc improwizuję :D Czy Teofila zmusi Zenka aby zakupił nowy słoik korniszonów :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te obrazki pod ksywką to jak się robi?

A normalnie, w Panelu Kontrolnym, Sygnaturki czy cuś tam :P.

A żeby nie było Offtopu, ulubionym tekstem w CDA było... czekajcie... zapomniałem... na pewno nie z WoWa, bo tych pojęć co wasi maniacy znają nie kojarzę... Na pewno było tego sporo, chociaż ostatnio spodobała mi się recka World of Goo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony tekst z CDA?? Nie pamiętam numeru wydania ani autora ale chyba smugg ;)

W szkole jak mnie chłopaki wkurzą przy nauczycielach to go używam :D a mianowicie:

Twe ekstremalne impoderabilia egzamplifikują w mym ego dytyrambiczną akronimiczność w aspekcie gnostycznym.... :lol:

właściwie to sensu nie ma ale wszyscy traktują mnie po sypnięciu takiego grypsu jak filozofa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...