Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość endriu_1000
(...) był wydawany przez Play-It!, więc może teraz też?

Hmm... Play it juz chyba nie istnieje? Ale nie jestem pewien, jak ktos wie, to niech powie. A co do spolszczenia Half-life'a 2 to mam nadzieję że go nie będzie. Po ostatnich numerach z Far cry'em... A wiecie, że polskawą wersję FC mozna kupic juz za 49,90 w Media Markt? powinni tego zabronić :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać już że Doom3 przegrał skoro nawet wątek o HL2 jest 2 razy większy o tego poświęconego Doom'owi. A o HL2 mogę powiedzieć tylko tyle że widziałem na razie większość trailerów i chyba szykuje się zwycięzca gry roku, oczywiście nie można być wszystkiego pewnym - został jeszcze STALKER :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie, że ostatnia informacja o tym, że gra Half-Life 2 , a raczej jej wersja gold będzie gotowa w poniedziałek okazała się nieprawdziwa. Zresztą wejdźćie na www.fpp.cdaction.pl i tam poczytajcie newsa o tytule Half - Life 2, wersja gold nie będzie gotowa w poniedziałek. Powiem tylkoi, że ktoś wyciął niezły numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów zaczął robić mody do Half-Life 2? I jak to wygląda? Ja całkiem niedawno podessałem z sieci kilka użytków (Worldcraft Hammer Editor 3.4 PL, Wally, MilkShape...) i okazało się, że robienie mapek jest cudownie łatwe! Apropos - szukam współpracowników do robienia moda GROM, proszę o kontakt mailowy.

Oby tak też było z nastepcą Half-Life i obyśmy się doczekali wielu fajnych modów przedłużających zabawę w nieskończoność. To jedna z zalet HL dzięki której jest to moja ukochana gra. Jeszcze w sklepach HL2 nie ma, a na www.halflife2.net są informacje o modach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, moze jakies argumenty dlaczego uwarzasz ze doom jest slaby? cos w tym stylu jest placzem malego dziecka: ,,mamo ten samochod jest gupi bo sie o sciane nie da go rozwalic". i co ten post wnosi nowego do tematu? nie chce sie bawic w moda, bo nim nie jestem, nie mam tez zadnych kompleksow, ale taki post to hmmm........... wiem sam robilem na poczatku takie posty, i nie napisze ze to calkiem co innego, bo to moglo byc tak samo;) ale argumenty, panie argumenty....cos chyba mi sie zdaje ze jakis kompleks masz najezdzac na doom-a, czepiasz sie wszystkiego i wszedzie, potzrebna byla w tym temacie to informacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem sam robilem na poczatku takie posty, i nie napisze ze to calkiem co innego, bo to moglo byc tak samo;)

Taaa, pamietam Twoje pierwsze kroki na FA. Hehehe, ale wyszedłes na ludzi :D

Co do HL to uważam, że bedzie to naprawde znakomita gra, która bedzie wielkim.... rozczarowaniem ! Taak, czemu? Bo nie udzwignie ciężaru, zupełnie tak jak <podobno> nie dał rady Doom III. Aby nie zawiesc milionow graczy programisci musieliby stworzyc cos niesamowitego, a w grach, jak w filmach, było juz wszystko (noo, prawie). IMO Jasne, HL II rozejdzie sie błyskawicznie, zbierze swietne oceny ale pozostawi po sobie nutke niedosytu.....

Ale obym sie mylił !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tej nutki niedosytu nie było by po co robić częśc trzeciej. Zresztą popatrz na inną grę, która ukazywała się ładnych parę lat - Diablo.

Jedynka świetna, wciągnęła masę userów BN, ludzie czcili Diablo 1 jak boga.

Przyszła część druga - akty śmigały jeden po drugim i co? Diablo padł, ale jakoś tak dziwnie, czegoś brakuje, gdzie są podziemia itd -- różne takie opisnie. Blizzard wydał dodatek, który ładnie uzupełnił grę i..... dalej pozostał niedosyt, dlaczego? Powiedz mi kiedy chętniej sięgniesz po kanapkę - jak jesteś najedzony, czy lekko głodny?

A fabuła HL2 jest........ nie powiem jaka, bo to nielegalne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna paczuszka dla użytkowników stima;]

The second phase of the Half-Life 2 preload begins to Steam account holders today.

This will allow users to download the majority of the audio of Half-Life 2 in encrypted form. No purchase is required to pre-load Half-Life 2, but is required to activate the game. The moment the game is made available, those who have pre-loaded and purchased Half-Life 2 via Steam will be ready to start playing right away

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci news! No no, intryga się zagęszcza. Lecz najgorsze jest to jak ludzie są głupi. Robią wszystko by innym zrobić na złość. Niby wszyscy komputerowcy czekają na HL2 z cieknącą śliną a jednak robią wszystko by projekt powstrzymać. No żesz, co to jest? To już kompletne chamstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli HL 2 nie będzie taki odjazd jak mówią producencji to grą roku zostanie FarCry. Doom 3 nie miał być czym jest, może HL 2 przynajmniej nie zawiedzie...Mam nadzieją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kumpel preloaduje hl2 i po trzech dniach ciągnięcia ma 10% czyli 5% gry pomyślmy 20x3=60dni=ok.5listopada chyba prędzej kupię wersję pudełkową :D w każdym razie mam taką nadzieję :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli HL 2 nie będzie taki odjazd jak mówią producencji to grą roku zostanie FarCry. Doom 3 nie miał być czym jest, może HL 2 przynajmniej nie zawiedzie...Mam nadzieją...

Jeżeli wszyscy spodziewają się po hl2 niewiadomo czego to na pewno tak się stanie... Ja tam widziałem CS:Source i mi wystarczy :D Jeżeli hl2 będzie tak działać, to jestem bardzo zadowolony - o fabułę się nie martwię ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli HL 2 nie będzie taki odjazd jak mówią producencji to grą roku zostanie FarCry. Doom 3 nie miał być czym jest, może HL 2 przynajmniej nie zawiedzie...Mam nadzieją...

Jeżeli wszyscy spodziewają się po hl2 niewiadomo czego to na pewno tak się stanie... Ja tam widziałem CS:Source i mi wystarczy :D Jeżeli hl2 będzie tak działać, to jestem bardzo zadowolony - o fabułę się nie martwię ;]

Wiem, ale teraz jednak są stawiane pewne wymogi... Nie wystarczy żeby było dużo krwi i lasek :) (Duke 3D) jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grumbellgast
Wiem, ale teraz jednak są stawiane pewne wymogi... Nie wystarczy żeby było dużo krwi i lasek :) (Duke 3D) jak kiedyś.

Jak to laski i dużo krwi nie wystarczają? Wystarczy napisać byczymi literami "GRA DLA DOROSŁYCH! TYLKO OD 18 LAT!" i dzieciaki zaraz kupią ;)

5listopada chyba prędzej kupię wersję pudełkową w każdym razie mam taką nadzieję

Ile zakładu, że premiera w naszym kraju będzie później o jakieś dwa tygodnie? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem CS:Source i mi wystarczy :D

Gdzie? Jak? Kiedy? Skąd to można ściągnąć (byle nie ze steamu)? HL+CS "best seler series" starczy, by to zainstalować? Gra już ktoś w to w sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse
Gdzie? Jak? Kiedy? Skąd to można ściągnąć (byle nie ze steamu)? HL+CS "best seler series" starczy, by to zainstalować? Gra już ktoś w to w sieci?

Betę można ściągnąć poprzez np program eMule albo z serverów ftp. Ja mam z eMula. Jednak nie doradzam ściągania ponieważ i tak po internecie grać się nie da (co raz to nowe łatki wprowadzane poprzez platformę steam tylko dla userów cs:cz) z uwagi na zupełnie osobny folder z grą i praktycznie brak jakiegokolwiek powiązania ze steamem. Da się jednak grać po sieci i przyznam że gra się całkiem przyjemnie (bez aa, z aa już mniej :D).

A propo ściągnęłem preload Hl2. Głównie zależało mi na muzycę więc ją rozpakowałem. Ale tu czekała na mnie niemiiła niespodzianka ponieważ pliki mp3 nie chcą się odtwarzać, a przy odtwarzaniu plików .wav winamp wspomina o błędzie "Waveform Decoder v2.06". Próbowałem wszędzie dostać wersję 2.07 lecz bez skutecznie. Jeśli któryś z was wie gdzie moge dostać owe kodeki bardzo prosiłbym o link. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo co będzie zawierała wersja kolekcjonerska HL2!

Half-Life 2 na DVD;

CS Source;

Half-Life source;

T-shirt z gry;

Half-Life 2 prima (książka).

:)

Oby tylko sprowadzili ją do Polski.

Dziwne, po update Steam'a preload Half Life'a 2 przyspieszył tak, że nawet nie ma co go porównywać z prędkością jaką miał wcześniej.

Za to nie działa np. HD Pack ( nieoficjalny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - ale ciśnienie robią na tego HL2 :D - "Half-Life 2 otrzymał od PC Gamer (UK) ocenę... 96%" - wow - no nie powiem - impressive :)

Pozytywnie ^^...może już jest gdzieś w internecie cała recenzja z PC Gamer??? Bo przy recenzji Dooma rozeszła po kilku portalach , bym sobie przeczytał jak o tej grze piszą w końcu. :wink:

PC Gameplay dało Half-Life 2 notę 90%.

A to co ja znalazłem ^^:

Za to w PCGamer dostał 96% i jest to najwyższa ocena jakąs PCGamer kiedykolwiek dał. W numerze jest jeszcze recenzja Rome:Total War który dotsł 95%. Fajnie, że napisane jest w niej "Ta gra jest najlepszą grą na świecie, i jest doskonała, i miałaby 100% gdyby nie fakt że HL2 jest jeszcze lepszy..."
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...