Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

S.T.R.A.C.H (seria)

Polecane posty

A mi tam się podobało. Ragdoll działa jak trzeba, headshoty też są, dynamiczna rozgrywka z fajnymi efektami zwolnienia i odpadania tynku ze ścian, tłuczenia okien. Generalnie te rzeczy mi się podobały.

Co do wystroju wnętrz to się szczerze przyznam, że nie zwróciłem uwagi na to, że jest pusto i dennie, czyli chyba aż tak bardzo nie rzucało się to w oczy. Za każdym razem gdy włączałem grę to nie czułem żadnego znużenia, a wręcz przeciwnie.

Half Life 2 to raczej nie ta klasa - wyższa klasa, ale żeby od razu nazywać FEARa gniotem to się nie zgodzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze HL2 lepiej wg mnie wyglada od FEARA(gralem na max w 1024*768,AA4,Anizo ,High detale itd)....nie wiem jak oni to zrobili,ze wlasnie starszy HL2 lepiej wyglada.Wyglad zolnierzy jest ok,ale plansze sa nudne.nieckekawe i puste.Na krzyz stolik,krzeselko,jakas denna szafeczka.GNIOT.
Taaa... w takim razie graliśmy w różne gry. Owszem, Fear wygląda tak jak opisujesz ale na niskich, góra średnich detalach - wiem bo grałem na takich u siebie. U kumpla na kompie-smoku gierka wygląda genialnie, a pomieszczenia z pewnością nie są puste, i jeszcze wszystko tak fajnie wala się dookoła po eksplozjach granatów.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze HL2 lepiej wg mnie wyglada od FEARA(gralem na max w 1024*768,AA4,Anizo ,High detale itd)....nie wiem jak oni to zrobili,ze wlasnie starszy HL2 lepiej wyglada.Wyglad zolnierzy jest ok,ale plansze sa nudne.nieckekawe i puste.Na krzyz stolik,krzeselko,jakas denna szafeczka.GNIOT.
Taaa... w takim razie graliśmy w różne gry. Owszem, Fear wygląda tak jak opisujesz ale na niskich, góra średnich detalach - wiem bo grałem na takich u siebie. U kumpla na kompie-smoku gierka wygląda genialnie, a pomieszczenia z pewnością nie są puste, i jeszcze wszystko tak fajnie wala się dookoła po eksplozjach granatów.

Pzdr...

k_T...

Tato nie bij... :lol:

Gram u siebie w tej rozdzialce: 1024*768,

W tej specyfikacji : DX9.0

Na tych detalach High

AA 4x Anizo 16x

Z Zaawansowanymi ustawieniami karty.

Srednia klatek to to 30-75.

Napisalem ze grafa jest slaba bo gralem w HL2 i mi sie tam lepiej podobala.Plansze sa puste w porownaniu do DoomaIII.Tekstury na maxa szafek i otoczenia sa biedne(zobaczcie jak tandetnie wygladaja agregaty i te bitmapki...nei ta klasa co Doom III).

Zgadzam sie ze Ragdol jest bardzo dobry,strzelanie przyjemne ale gra jest dla mnie po prostu slaba.Liczylem na wiecej akcji.

A pomieszczenia sa puste.Grales w calego Dooma III???Tam jest pelno ladnie wygladajacych urzadzen,jakis maszyn.W FEARku mamy na dachach wentylatory(ktore do tego sa tez bitmapami,wentylator to ladne zdjecie),a w srodku kanapy,jakies drabinki i troche rur wentylacyjnych.Zalosc.

Gra sie lepiej of koz niz w D3 ale nikt mnie nie przekona ze tutaj jest wiecej ozdobek otoczenia...

Granaty ladnie wybuchaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No tak grałem w FEAR przy ustawieniach maksymalnych z AAx4 i Anizox16 i powiem tak grafa jest dobra i tylko dobra nie może się równac z tą w FarCry. Oczywiscie jest kilka smaczków ale liczyłem na coś lepszego szczególnie, że Monolith potrafi sie postarac. Jeżeli chodzi o samą grę to jest i owszem klimatyczna, fabułka niezła walki są perfekcyjne swietne spowolnienie. Dośc dobrze wykonano ragdol ale optymalizacja silnika to...kicha tam są bajery graficzne, które nic nie wnoszą do jakości obrau np oświetlenie objętościowe niczym się nie rózni na poziomie medium od high. Rozmycie cieni to też taki bajer po włączeniu AA znika całkiem bo to logiczne.Mam wrażenie, że silnik był tak zrobiony żeby producenci graf mieli lepsze żniwo. Kończąc gierka jest dobra ale nie aż tak żeby powtórzyła sukces FarCry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie apropo.

Juz sie wlasnie z tym spotkalem , ze ludzie psioczyli na silnik FEARA.

Podobno ten byl tylko sprawdzianem dla Criminl Condemned....swoja droga uwazam taie cos za chamstwo. Chca sobie testowac??? To niech im beta testezy to robia , a nie gracze co wywalili spory kawalek kasy na tego gniota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sie of koz niz w D3 ale nikt mnie nie przekona ze tutaj jest wiecej ozdobek otoczenia

Koleś porównaj mi miejsce i czas akcji F.E.A.R. a DOOM'a. Chyba nie myślisz, że to jakaś srednia firma, gdzie pracownicy urządzają choćby balangi i takie tam? To jest najlepsza z najlepszych film, do tego o tajnej działalności (pomijam już sprawe Almy i Paxtona, bo to ich stary projekt :wink: ). Do tego rzecz dzieje się raczej w niedalekiej przyszłości, nie powinny się różnić od innych ośrodków tego typu :) Poza tym wystrój i tak jest lepszy niż w wielu innych fps, tym bardziej, ze niemal wszystko można poruszyć lub zniszczyć (np. pudełka). Doom 3 to il e wiem dzieje się dużo dalej w przyszłość (nie wiem dokładnie bo nie grałem:P) i winnym miejscu :roll: jest to zwykła kolonia (próbna ale kolonia) wiadomo, że znajdzie się więcej szczegółow i tym podobnych :?

A pomieszczenia sa puste.Grales w calego Dooma III???Tam jest pelno ladnie wygladajacych urzadzen,jakis maszyn.W FEARku mamy na dachach wentylatory(ktore do tego sa tez bitmapami,wentylator to ladne zdjecie),a w srodku kanapy,jakies drabinki i troche rur wentylacyjnych.Zalosc.

Boże a czegoś ty się spodziewał, basenu??==' a chodziłeś po pokojach, ukończyłeś te gre?? rozejrzyj się troche, co jest u ciebie na zwykłych dachach. Jest coś poza tym, co wymieniłeś?? Nie?? Więc nie wiem w czym problem==

ale gra jest dla mnie po prostu slaba.Liczylem na wiecej akcji.

Ech, w doomie jest więcej akcji bo tam akcją się straszy :roll: walka z potworami mają tworzyć strach, F.E.A.R. to natomiast typowy japoński horror, gdzie głównie straszy to czego nie widać i niepewność, czy to wszystko dzieje się naprawdę. I taki horror jest moim zdaniem lepszy, bo mimowlnie straszenie w stylu dooma jest mimo wszystko schematyczne:/ i nie działa jakoś tak samo na moją psychike jak Ringi, VPM (tutaj może przesadzam :mrgreen: czy inne:/ Ale to moje zdanie - tylko nie mów mi już z tymi dachami bo padne :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra i tylko dobra to zwyczjny do bólu fpp którego wyróznia od innych tytułów jedynie interakcja otoczenia i klimat w niekorych momentach oraz niezła AL. To zamało, żeb gra mogła się równac z takimi tytułami jak FarCry czy Prey. Grafika w FEAR jest MOCNO niedopracowana niektóre bajery takie jak wygładzanie cieni czy oświetlenie objętościowe to czysty kant. Engine tej gierki jest w rzeczywistości ubogi chodzenie po korytażach staje się nudne a największe przestrzenie tej gry to plac przed domem to jest trochę zamało potym co pokazał FarCry czy HL2. Woda w tej gierce występuje rzadziej niż na pustyni a porzera tyle mocy ile wszystkie akweny z HL2 i FC razem wzięte to już niedoróba poważna. Ktoś mówił, że silnik FEAR jest lepszy od silnika Doom3 proponowałbym mu odpalenie Prey wtedy zobaczy co napreawdę potrafi silnik ID Software i to przy dużo mniejszych wymaganiach. Nasz rodzimy Call of Juarez rozwala FEAR jak chce a graficznie do go poprostu deklasuje. Taka jest prawda o tej grze Monolith się nie popisał i napewno o tym dobrze wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo... I... Bardzo, bardzo, bardzo fajna gra! Nie przestraszyła mnie może jakoś(przynajmniej demo) poważnie. Odczuwałem jednak pewien niepokój.

No i walka... Kapitalna.

Kolejny plus że gra chodzi na moim nowym procku. A cały konfig mam taki: Athlon 64 3000+, 512 MB RAM i GF5200. Martwiłem sie troche że przez karte nie pójdzie ale wystarczy pokombinować w opcjach. Ja pokonbinowałem i gra nie wygląda jak Q2. Ma ładną grafe, i działa płynnie. MIÓD. Chyba skusze sie na pełną wersje. Jeśli jest lepsza od dema..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEARA ukonczyłem już dawno i z perspektywy czasu oceniam, że to gra na jeden raz pozatym czy tak naprawde straszy hm... mnie Alma jakoś nie wystraszyła wystarczy nafaszerowac ołowiem jakąś dziwczynę zstandard. W dodatku FEAR niczego rewolucyjnego do gatunku nie wnosi poza walkami i paroma drobnostkami wybuchy granatów itd. Lepiej kupic Prey to gra znacznie lepsza od FEAR wnoszaca powiew świeżości do gatunku fpp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali wersje ale już w przygotowaniu jest Extration Point więc to taki gest żeby potencjalnych klientów pozyskac.

Dodatek będzie miał tylko tryb SP - MultiPlayera tam nie znajdziesz. Natomiast FEAR combat który jest już dostępny to wpełni dostępny tryb MP z FEAR. Dlaczego doszło do takiej decyzji, a no dlatego że scena FEARa wciąż się zmieniajsza i kiedy ja odchodziłem - miesiąc temu - było już 200osób grających nonstop. Przy takim CounterStrike'u to są bardzo śmieszne liczby. :) Ogólnie to zapraszam do ściągania FEAR combat (MP) wazy 1,8GB + łatki to 2G i 20MB. :D

www.whatisfear.com

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze juz nie sciagniecie :P Download byl dostępny tylko przez jeden dzien, udostępnili wczoraj o bodajże 18.

U siebie przez dluzszy czas sprawdzalem skad najlepiej idzie i w koncu przez Flashgeta całą nockę sciagalem z Gamespot i Sierry. Leciało mi pelną przepustowoscią łącza :)

Ludzi i serwerów calkiem sporo, choć wciąż nie są to jakieś olbrzymie liczby... Gra się calkiem przyjemnie, nooberstwa nie widać :)

Wreszcie moja mycha (razer diamondback) może pokazać pazurki, do tej pory nudziła się przy mmorpg :)

Mapy są nieduże i gra na słuch to podstawa, trzeba caly czas jechać na maksymalnych obrotach - moment nieuwagi i jestes martwy, a refleks należy mieć godny muchy :)

Celność już aż tak ważna nie jest - byle mniej więcej w przeciwnika, najlepiej w glowe :D Większość broni ma tak duży rozrzut że nie ma co się w snajpera bawić, oczywiście są też bronie w stylu railguna z Quake ale ja tam wole stary dobry karabin :)

Graficznie powala, a na moim sprzęcie działa zadziwiająco dobrze. Nie wiem o co było to całe narzekanie na nieziemskie wymagania. Czasem efekty cząsteczkowe mogą przeszkadzać w grze, po większym wybuchu jest mnóstwo pyłu i nic nie widac :P Generalnie jest bardzo dobrze, gra mi się naprawde spodobała i na pewno zagości na dlużej na moim dysku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra już ktoś w FEAR Combat? Jak wrażenia - ile ludzi jest średnio na serwerach? Ja niestety mam problem(?) z downloadem, tzn. mam prędkośc rzędu 10 KB/s lecąc BitCometem...już szybciej się ściągało demo Dark Messiah of Might and Magic.

Niczym się nie różni od zwykłego multiPlayer w FEAR'ze - trzeba mieć mocny sprzęt by utryzmać grę. A tak to pojawiło się 100 razy więcej ludzi niż normalnie jest. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prędkość downloadu F.E.A.R Combat nie narzekam, ale już dwa razy miałęm przepięcie (raz musiałem restartować kompa, drugi raz dysk się wyłączył na kilka sekund) i czarno widzę dociągnięcie tej gry bez problemów.

Ten pacan, który przeprowadza jakieś próby zrobienia zimnej fuzji czy też zderzania hadronów przy pomocy kuchenki mikrofalowej, zapłaci mi za to. Anyway, uważam, że wydawca gry, nawet jeśli było nie było chce zachęcić graczy do kupna nowego dodatku, postąpił bardzo hmmm... szlachetnie udostępniając całość za darmo. Demo F.E.A.R zrobiło na mnie niesamowite wrażenie jeśli chodzi o grafikę. W końcu to kawałek naprawdę sprawnie napisanej gry. Może dzięki temu, że Combat jest za darmo, zyska dużą popularność w krajach gdzie gry są towarem raczej luksusowym

(tzn. u nas:)). Z drugiej strony o dobrych łączach w naszym kraju można również powiedzieć, że to towar dla burżujów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawie jasne jak słońce udostępnienie darmowej wersji ma główny cel pomóc w lepszej sprzedaży dodatku. Czysty marketing. Raczej nie jest to sprawnie napisana gra popatrz na optymalizacje engine totalna porażka. Co do tych łączy to tak będzie dopuki w Polsce nie zniknie monopol na internet. Jak się nasz kraj ucywilizuje to łącza będą szybsze a i ceny samego netu niższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tym brakiem optymalizacji. Na w miarę przyzwoitym sprzęcie gra chodzi jak złoto i wygląda wręcz obłędnie. Wiadomo przecież, że na starych rzęchach gra będzie rzęzic:). Mój komp ma prawie 2 lata i demo chodziło na nim bardzo sprawnie. Poza tym jest takie przysłowie: "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Nikt cię nie zmusza do kupna dodatku, a dostajesz fajną grę za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...