Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

S.T.R.A.C.H (seria)

Polecane posty

Fajny shooter, ale denerwują mnie te wstawki, jakaś dziewczynka, krew, zwidy. to nie dla mnie. Gra ma być przyjemnością, a co to za przyjemność, kiedy się normalnie boisz.

To jest druga gra, którą wyłączyłem ze strachu. Śmiejcie się, śmiejcie...

Jednak spróbujcie zgasić swiatło i po północy grać z słuchawkami na uszach.

Pierwszą taką grą był AvsP 2. Specjalnie pominąłem sufering, gdyż przy tamtej normalnie bym na zawał padł. Chyba już latka nie te :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny shooter, ale denerwują mnie te wstawki, jakaś dziewczynka, krew, zwidy. to nie dla mnie. Gra ma być przyjemnością, a co to za przyjemność, kiedy się normalnie boisz.

:roll: =D> Człowieku, właśnie o TO w tej grze chodzi m.in.

A tyś myślał, że czemu ma taki tytuł a nie inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przed chwila w koncu udalo mi sie skonczyc FEAR (ustawiczny brak czasu - sesja w pelni, egzaminy co 2 dni). Koncowka mnie w sumie rozczarowala. I nie mowie o samej koncowce (Epilog - zakonczenie baaardzo typowe dla japońskich horrorow, baaardzo), tylko o ostatniej godzinie. Spodziewalem sie wiekszego trzesienia ziemi i wiekszego napiecia. Ale generalnie gra jest swietna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R jest bardzo dynamiczny a elementy horroru to też są, ale miejscami mam wrażenie, że "zwidy"(?) są porozmieszczane w zbyt oczywistych miejscach, a jak człowiek już wie, gdzie może się ich spodziewac, to nie boi nie jest mu tak S.T.R.A.S.Z.N.O :)

No ale poza tym to wyleciana w kosmos gra, tak samo jak jej wymagania sprzętowe :( .

Swoją drogą - puki co nie widziałem tej gry wymienionej podczas testów jakichkolwiek kart graficznych, czyżby nawet "smoki" sobie za dobrze nie radziły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowka mnie w sumie rozczarowala.
Faktycznie, pod względem bojowym może rozczarowywać, ale nie narzekałbym - może tylko na fakt nieistnienia żadnego ładnego bossa. W wybranym rozwiązaniu dużo bardziej emocjonujące dla gracza byłoby, gdyby jego broń nie działała na istotki i musiał brać nogi za pas z ciągle spawnującymi się niemilcami po bokach :)
(Epilog - zakonczenie baaardzo typowe dla japońskich horrorow, baaardzo)
I szczerze mówiąc dopiero ono wynagradza bardzo średnie środkowe etapy gry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest druga gra, którą wyłączyłem ze strachu. Śmiejcie się, śmiejcie...

ja sie nie śmieję ale ci zazdroszczę, że FEAR cię przestraszył. Ja jestem w tej chwili na ósmym interwale i jeśli chodzi o dawkę strachu w S.T.R.A.C.H.u to żem się z lekka rozczarował; kurczę - ta gra nie potrafi mnie przestraszyć! a powinna choćby z racji tytułu... bałem się grając w Dooma 3, AvP2, bałem się grając w Silent Hilla 2, bałem się nawet ( tu mniej ale zawsze) w Suffering, ale nie boję się niczego/nikogo w FEAR... bo w sumie czego mam się bać? Qn'ik napisał w zapowiedzi Feara: "...tu nie boisz się tego, że co chwila wyskakuje z cienia szkaradny potwór. Tu boisz się samego cienia...". Jak dla mnie to zdanie pasuje jak ulał do Silent Hilla ( zwłaszcza dwójki), ale nie do Feara! Bo dlaczego mam się bać cienia? Bo mam je włączone na maxa i do tego "soft shadows", przez co wyglądają bardzo realistycznie? Po prostu nie ma w Fear tego ciągłego zagrożenia jakie czaiło się w ciemnościach w Silent Hill czy w Avp2. Mam się bać tych żołnierzy co mnie przez całą grę molestują? Pod tym względem Fear mnie zdecydowanie rozczarował; ale wszystko innne jest tu wspaniałe, a zwłaszcza walki i AI przeciwnika ( raz, kiedy opadł bitewny pył - wiedziałem że jeden gościu przetrwał, rozglądam się - nie ma gada; normalnie kopara mi opadła jak go zobaczyłem przeczołgującego się pod zwaloną szafą - niby nic ale w żadnej grze wrogowie nie zachowywali się tak jak tu - bardziej ludzko).

Ale mimo że nie straszny to jest to najlepszy fps od czasów FarCrya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko bo nie lubię się rozpisywać na temat czegoś co jest przecież oczywiste. Wszyscy którym ta gra się nie podoba niech przestaną grać, w gry rzecz jasna, i to wszystkie.

Wasza opinia to chańba, osobiście gram nie tylko w FPS-y lubię wiele gatunków gier ale jak słyszę że takie arcydzieło jaf F.E.A.R. to chała to zaczynam się zastanawiać czy są jeszcze na świecie kraje gdzie stosuje się kary rodem ze średniowiecza. Ja bym takich najpierw podpiekł na ognisku (ale powoluśku żeby się nie przypalili) :twisted: potem oskrobał nożykiem, :twisted: i nabił na pal :twisted:

A tak na serio F.E.A.R. na razie rządzi ale co wy tam możecie o tym wiedzieć (ja grałem na Athlon 64 4000, MSI SLi, 2x7800 GTX 512 i 4 Giga ramku :lol: :D/ ) mówie wam DOOM III a nawet HL-2 to cienizna (ale portfel mam teraz pusty więc nie wiem kiedy kupię nową legalną oczywiścię gierkę ) :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio F.E.A.R. na razie rządzi ale co wy tam możecie o tym wiedzieć (ja grałem na Athlon 64 4000, MSI SLi, 2x7800 GTX 512 i 4 Giga ramku :lol: :D/ ) mówie wam DOOM III a nawet HL-2 to cienizna (ale portfel mam teraz pusty więc nie wiem kiedy kupię nową legalną oczywiścię gierkę ) :cry:

>>kto mówi że F.E.A.R. to chała?!? Pokaż go palcem - już ja się z nim policzę :twisted:

>>i chciałeś powiedzieć, że Fear jest wypasiony graficznie? a, to prawda, nawet na ustawieniach średnio - wysokich wygląda powalająco, ale oprócz grafiki jest jeszcze parę innych rzeczy wpływających na grywalność...

>> D3 i HL2 to nie "cienizna"; łatwo tak powiedzieć po kilku miesiącach ( a kilka miesięcy na naszym podwórku to sporo); w ten sposób to o każdym klasyku można dzisiaj powiedzieć że to "cienizna": popatrz na grafilę w Unrealu, co tam - popatrz na Wolfa3d! phi, żenada: to ma być 3d? a gdzie pixel shadery 4.0?! Nieważne czy to piszesz pól żartem/pół serio - należy się trochę szacunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mowi ze ta gra ma slaba grafe i w miedzy casie chwali starego counter strike za dobra grafe, troche go pokrecilo nie?

Co do FEAR jestem wlasnie w 6 intervale i tu mam do was pytanie, ile ich jest?

Gra jest swietna, wczesniej nie lubilem grac w strzelaniny tego typu, wolalem na przyklad q3 gdzie bardziej sie liczy szybkosc i zrecznosc od taktyki, no ale fear mnie przyciagnal na dluzej. Zaluje tylko, z reszta tak jak juz ktos wczesniej napisal ze nie ma bossa do rozwalenia, bo przydaloby sie cos nowego do rozwalenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mowi ze ta gra ma slaba grafe i w miedzy casie chwali starego counter strike za dobra grafe, troche go pokrecilo nie?

Pewie zapalony gracz cs1.6 z niego jest. Spotkalem sie juz z kilkoma takimi przypadkami. Ludzie ktorzy graja w jedna gre caly czas, wychwalaja ja jak tylko da sie.

Co do FEAR'a to gra jest swietna. Przeszedlem ja juz 3 raz i nadal mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mowi ze ta gra ma slaba grafe i w miedzy casie chwali starego counter strike za dobra grafe, troche go pokrecilo nie?

Co do FEAR jestem wlasnie w 6 intervale i tu mam do was pytanie, ile ich jest?

Gra jest swietna, wczesniej nie lubilem grac w strzelaniny tego typu, wolalem na przyklad q3 gdzie bardziej sie liczy szybkosc i zrecznosc od taktyki, no ale fear mnie przyciagnal na dluzej. Zaluje tylko, z reszta tak jak juz ktos wczesniej napisal ze nie ma bossa do rozwalenia, bo przydaloby sie cos nowego do rozwalenia...

6 interwał? no to jesteś w połowie gry.

a ja z kolei nie lubię bossów. po prostu jakoś psują mi wrażenia z gry. bossowie pasują tylko do serii prince of persia i do wszelkiej maści konsolówek :wink: gry z bossami kojarzą mi się ze schematycznością i wogóle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie przeszedłem tą wspaniałą gierkę :D

najbardzije podobało mi się jak Ci komandosi mnie otaczali i wogóle byli dość zaskakujacy ... Co do grafiki to pierwsza klasa ... Fajnie zrealizowano też epilog ... :D przeszedłem całą kampanię na normalnym poziomie eraz biorę się za extremalny 8):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że pójdzie, ale na najniższych ustawieniach. Wiesz - ja swego czasu próbowałem dema FEARa ale jeszcze na gf fx 5500 i się cięło niemiłosiernie nawet na 800x600 i dx8. W pęłną wersję grałem już na gf 6600 gt 256 mb (agp) i było bardzo przyzwoicie na 1024x768, dx9 i z resztą ustawień high-medium. A resztę sprzętu mam dość podobnego do twojego: 512 mb ram i procesor athlon xp 2600.

Pęłna wersja może być lepiej zoptymilizowana niż demo... zatem możesz spróbować... ale nie oczekuj wysokiego fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos gdzie mozna znalezc w necie jakis poradnik, lub cos co by wyjasnialo kompletnie fabule? Niestety moj angielski jak i to ze na poczatku w ogole nie sluchalem tego co bylo mowione w tych "wizjach" nie pozwolily mi na zrozumienie wszystkich szczegolow;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...