Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

S.T.R.A.C.H (seria)

Polecane posty

Wreszcie udało mi się odpalić to nieszczęsne demo! :D Ale dopiero po tym, jak dokupiłem sobie 512 MB RAM :P Przy średnich podstawowych parametrach, po wyłączeniu bajerów i świateł, nawet da się grać :) Tylko sterowanie klawiaturą zawsze będzie dla mnie niewygodne - może da się joypad podłączyć do tego, jeden przycisk to zwolnienie czasu, przycisk pod nim to celowanie i jazda... ;] Trzeba będzie tego spróbować :) Idę sobie kanałami i jakieś chude dziecko przebiega gdzieś w oddali, ale mieszkam niedaleko dzielnicy, gdzie mieszkają Cyganie, więc się nie przestraszyłem :) A walka z żołnierzami naprawdę emocjonująca :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla w F.E.A.R. na średnich detalach.Gierka wywołała we mnie mieszane uczucia.Grafika i muzyka prezentują bardzo wysoki poziom.Ide sobie korytarzem i strzelam w ściany,odpada tynk.Genialny efekt!Klimat poprostu miażdzy.Biegne jakimś korytarzem,widze uchylone drzwi,patrze a tu jakiś kolo z zmasakrowaną twarzą.Ciśnienie podskoczyło wchodze przez drzwi,chłop zniknął.Autentycznie zacząłem się bać!Jest jednak jedno ale.Brak w tej grze czegoś rewolucyjnego.Wszystko gdzieś już widziałem(no może poza odpadającym tynkiem :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów wracam do FEARa tym razem mają ze sobą klan. Zobaczymy jak

długo będzie wstanie odciągnąć mnie od prawdziwego nałogu jakim jest

CounterStrike. ;) STRACH juz męcze od samego dnia premiery - gdy wyszło

demo, przemęczyłem cały miesiąc by grać na NET'cie, a gdy ostatnio

zdobyłem fullwersje (miesiąc temu) wten czas zacząłem swoją kampanie

ponownie...

Nie ważne jakie detale, nie ważne ile czasu. Ważne, że jest tryb MP a on

wciąga totalnie i bezreszty. Polecić go mogę każdemu wyjadaczowi FPPków

któremu zawsze brak było tej interakcji z otoczeniem, użycia odnóży podczas

walki itd. :)

Servery są pełne nawet o 6 rano tylko jest ich o wiele mniej niż w CS1.6 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wręcz perfekcyjna od strony audiowizualnej, fabuła też dobra; jedyne zastrzeżenie to schematycznośc - gdyby nie ta dobra fabuła to nie miałbym motywacji do przechodzenia coraz to kolejnych korytarzy... BTW ile w FEARze jest misji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wręcz perfekcyjna od strony audiowizualnej, fabuła też dobra; jedyne zastrzeżenie to schematycznośc - gdyby nie ta dobra fabuła to nie miałbym motywacji do przechodzenia coraz to kolejnych korytarzy... BTW ile w FEARze jest misji?

Fakt,schematycznośc jest bardzo dokuczliwa.Po jakimś czasie już poprostu niechce się przechodzic tych zaciemnionych korytarzy.Ma się wrażenie-czy ja tu już nie byłem?Co do fabuły to nie zgodze się z tobą.Chyba żaden FPS nie powalił mnie swoją fabułą(może ponad resztę wybił się HL i HL2).Fear tym bardziej tego nie zmienił.Jakieś tam horrorzaste wstawki nie uczynią tej gry mocnej fabularnie.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam, czy jest sens przechodzić tę gre kilkakrotnie(mam zamiar kupić razem z nowym kompem-już za miesiąc!! :twisted: ). Ponoc jest liniowa straszliwie i po przejściu jej raz sie wszystko widziało... Tak jak w Doom3..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zapytam, czy jest sens przechodzić tę gre kilkakrotnie(mam zamiar kupić razem z nowym kompem-już za miesiąc!! :twisted: ). Ponoc jest liniowa straszliwie i po przejściu jej raz sie wszystko widziało... Tak jak w Doom3..

Ja właśnie godzinkę temu skończyłem całośc...I na nowym kompie (za jakieś 3 tygodnie będę miał) mam zamiar przejśc od nowa :) Może niektóre rzeczy nie będą już tak straszyły, no i nie będzie tego dreszczyka emocji podczas przechodzenia; ale dla samej walki warto :) BTW, ostatnie 3 misje (+epilog) to mistrzostwo...Jak dla mnie najlepsza fabuła i klimat w FPSach ever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem F.E.A.R to zwykły shooter przebajerowany świetną grafiką i efektami , przez które bardzo wolno owa gra chodzi na

moim PC-ecie. :wink:

Ojj, no to widac, że grałeś tylko w demo/kilka pierwszych misji :P Już się zachwycałem ostatnimi misjami, ale jeszcze raz to zrobię: one są genialne! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem F.E.A.R jest przebajerowany supergrafiką , świetną fizyką oraz innymi efektami , które wcale nie działają na grywalność , a nawet ją psują , ponieważ na komputerach , które mają procesor z szybkością poniżej 2,50 Ghz , pamięć RAM poniżej 512 MB , oraz

kartę graficzną gorszą niż np. ATI Radeon 9200 . Gra bardzo się zacina i uniemożliwia płynne granie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

W tą gre można zagrać tylko wtedy gdy ma sie wypasiony sprzęt

Wtedy widać tą dynamike lub "przyklejanie" ludzi do ścian za pomocą śrutuwy.

Mi to nawet HoMM V nie chodzi

Co tu mówić o Fear ...

I legency of Kain też mi sie czasami tnie ...

Więc ja nie zasmakowałem tej gry

Lecz to co widziałem u kumpla ...

Gra warta zagrania

Choćby i na te kilka godzin gry :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę , chyba za dużo razy nakliknąłem " wyślij " - SORKA .

NIe ma sprawy usunie się. Ale na przyszłość mniej nerwowo klikaj. A tak wogóle to wartałoby się trochę lepiej do postów przyłożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem F.E.A.R to zwykły shooter przebajerowany świetną grafiką i efektami , przez które bardzo wolno owa gra chodzi na

moim PC-ecie. :wink:

Moim skromnym zdaniem F.E.A.R jest przebajerowany supergrafiką , świetną fizyką oraz innymi efektami , które wcale nie działają na grywalność , a nawet ją psują , ponieważ na komputerach , które mają procesor z szybkością poniżej 3,00 Ghz , pamięć RAM poniżej 1 GB , oraz

kartę graficzną gorszą niż np. ATI Radeon 9800 . Gra bardzo się zacina i uniemożliwia płynne granie .

Oba posty prawie takie same :)

btw.

Słyszeliście o Amerykanśkiej jednoste bojowej imieniem FEAR ??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem F.E.A.R jest przebajerowany supergrafiką , świetną fizyką oraz innymi efektami , które wcale nie działają na grywalność , a nawet ją psują , ponieważ na komputerach , które mają procesor z szybkością poniżej 3,00 Ghz , pamięć RAM poniżej 1 GB , oraz

kartę graficzną gorszą niż np. ATI Radeon 9800 . Gra bardzo się zacina i uniemożliwia płynne granie .

Geeez...Jak ja nie lubię takich gości! Jestem na 90% pewien, że nie grałeś w tą, grę, a piszesz na jej temat aż miło. Dlaczego? Ano dlatego, że ja mam konfiga SPORO gorszego od tego, który wypisałeś i gra mi chodzi bezproblemowo i płynniutko na średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczak napisał :

Geeez...Jak ja nie lubię takich gości! Jestem na 90% pewien, że nie grałeś w tą, grę, a piszesz na jej temat aż miło. Dlaczego? Ano dlatego, że ja mam konfiga SPORO gorszego od tego, który wypisałeś i gra mi chodzi bezproblemowo i płynniutko na średnich detalach.

Przyznaję Ci rację Qrczak - trochę przesadziłem z tą konfiguracją. Mam kompa z przed 3,5 roku i Fear mi się na nim bardzo zacina , myślałem że potrzebny jest superextrasprzęt by gra działała płynnie. Zmieniłem również zdanie na temat , że Fear jest zwykłym shoterem - zagrałem w niego u mojego kolegi , który ma nowy komputer i gra chodziła płynnie nawet na najwyższych detalach. Stwierdziłem , iż Fear jest świetny !

Wybacz , że pisałem te bzdury w moich poprzednich postach - myliłem się :oops: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem grać na najniższych więc grafa mnie nie powaliła :? Pograłem w kampanie, zajrzałem do multiplayera i... troche się zawiodłem :( Kampania super i wogole, pare razy grałem dla samego uczucia^^ teraz nie wracam do zmiany sprzętu^^ ZA to multi jest kompletnie scharzaniony. Jak czytałem w pisemku czasami, że CoD ma niby słaby multi (mnie się tam bardzo podobał :P ) to wolałem nie myśleć, co w takim razie napiszą o F.E.A.R... w CoD był chociaż klimat zachowany... słyszało się daleko jakieś wybuchy no i tryby były ciekawe :) a tutaj po prostu nic, jakoś tak sztywno... ządnej muzyczki, odgłosów etc. Nawet fajnie się załatwiało z działka ale szybko mnie znudziło. Jak już zupgraduje kompa to może wróce dla grafiki i kampani. Mam nadzieje zę kolejna gra z Almą będzie dłuższa ( przynajmniej 15 misji).

ps. nie chce nowego tematu zakładać a nigdzie tego nie ma - czy są już wyniki konkursu na dziesięciolecie CDA????? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem w pisemku czasami, że CoD ma niby słaby multi (mnie się tam bardzo podobał :P ) to wolałem nie myśleć, co w takim razie napiszą o F.E.A.R... w CoD był chociaż klimat zachowany... słyszało się daleko jakieś wybuchy no i tryby były ciekawe :)

>>>Jeśli Cod ma słaby multi, to radzę zajrzec np. na Xfire i zobaczyc ile ludzi w niego gra :)

a tutaj po prostu nic, jakoś tak sztywno... ządnej muzyczki, odgłosów etc.

>>>Proponowałbym podłączyc głośniki/słuchawki :P

Nawet fajnie się załatwiało z działka ale szybko mnie znudziło.

>>>No w FPSach to zazwyczaj się z jakichś "działek" załatwia...

Jak już zupgraduje kompa to może wróce dla grafiki i kampani. Mam nadzieje zę kolejna gra z Almą będzie dłuższa ( przynajmniej 15 misji).

>>>Jak dla mnie kampania była w FEARze w sam raz; jakby była dłuższa, to by się już trochę nudziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem w pisemku czasami, że CoD ma niby słaby multi (mnie się tam bardzo podobał :P ) to wolałem nie myśleć, co w takim razie napiszą o F.E.A.R... w CoD był chociaż klimat zachowany... słyszało się daleko jakieś wybuchy no i tryby były ciekawe :)

>>>Jeśli Cod ma słaby multi, to radzę zajrzec np. na Xfire i zobaczyc ile ludzi w niego gra :)

Mnie uwagi nie zwracaj - to niektórzy tak piszą :P Dla mnie jest wyjechany i tyle, napisałem przecież, że niektórzy uważają za słaby, nie ja^^

a tutaj po prostu nic, jakoś tak sztywno... ządnej muzyczki, odgłosów etc.

>>>Proponowałbym podłączyc głośniki/słuchawki :P

Dzięki za radę ale 4 starczą :P I jedyne odgłosy jakie słyszałęm to takie wstylu "bum bang ziut BUM!!!" :P no i bullet time effect :roll:

Nawet fajnie się załatwiało z działka ale szybko mnie znudziło.

>>>No w FPSach to zazwyczaj się z jakichś "działek" załatwia...

Miałem na myśli rakietowe^^

Jak już zupgraduje kompa to może wróce dla grafiki i kampani. Mam nadzieje zę kolejna gra z Almą będzie dłuższa ( przynajmniej 15 misji).

>>>Jak dla mnie kampania była w FEARze w sam raz; jakby była dłuższa, to by się już trochę nudziło.

Możliwe, ale mi się nie podobało, żę na początku tak niewiele informacji było w tych kompach i na poczice głosowej (1 na 5 zawierała coś ciekawego) a w ostatniej misji we wszystkim było coś co wyjaśniało fabułę - ledwo nadążałemz tym wszystkim :? Chociaż wusmie to już były znacznie tajniejesze miejsca, więc nie mogło byćjakiś zaproszeń na piknik i inne takie :roll: Jeszcze żeby walka z Almą była lepsza to wogóle byłbym happy^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Jeśli Cod ma słaby multi, to radzę zajrzec np. na Xfire i zobaczyc ile ludzi w niego gra :)

Liczba osób grających w obojętnie którą grę,nie odzwierciedla rzeczywistej klasy gry.Popatrz na takiego CSa,który wcale nie jest jakąś super grą,a grają w niego miliony ludzi na całej ziemi.A co do Coda to jego multi jest naprawdę słabe i do tego nudne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba osób grających w obojętnie którą grę,nie odzwierciedla rzeczywistej klasy gry.Popatrz na takiego CSa,który wcale nie jest jakąś super grą,a grają w niego miliony ludzi na całej ziemi.A co do Coda to jego multi jest naprawdę słabe i do tego nudne...

No, jednak te miliony osób mają odmienne zdanie od Ciebie :P Ja akurat w multi Coda nie grałem, więc zdaję się tylko na zdanie kumpli...

Poza tym jakie multi chcecie miec w FPSie? W tej dziedzinie już właściwie nie da się wymyślic nic nowego; a jednak twórcom FEARa się to poniekąd udało - bo za nowinkę można uznac bullet time w mp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie czy wiecie ale Monolith wydał patcha 1.5 do FEARa który zmienił o 90stopni grę na MultiPlayer'ze - wielu osobom ciężko się przyzwyczaić do nowych rozwiązań narzuconych przez producenta gry. Ja w tym momencie najpewniej zawiesze swoją kariere na serverach i podejde na allegro by sprzedać ten tytuł.

Najbardziej widoczne zmiany:

- po trupie pozostaje medicpack działający natychmiastowo - niemożność go przechowywania uzdrawia 50hp!

- broń się automatycznie nie przeładowuje gdy ją chowasz

- krótsza żywotność gracza

- większa ilość camperów

+ pasek symbolizujujący ilość pozostałego czasu do respawnu

+ nowe obroże na ubiorach postaci symbolizujące należność do poszczególnego teama (btw. dziwnie to wygląda)

Prócz tego oczywiście nowe mapy, nowe tryby gry itd.

Ajt 5miesięcy gram, aż tu mi nagle zasady gry zmieniają, no jak tu można się nie wqrczyć?

P.S

Pełną liste zmian znajdziecie tutaj

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam możliwość zagranią w tą giere :D możliwił mi to upgrade sprzętu :) Muszę przyznać, ze te wymagania są jednak dosyć przesadzone.Na moim kompie(Athlon 64 3200+,1GB RAM,GF6600GT śmiga całkiem miło w rozdzielczości 1024x768).Naprawdę nie spodziewałem się, że na tej karcie może tak śmigać.Widać FEAR nie jest taki straszny jak go malują. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Kupilem FEARA,wydalem 79 zl,przeszedlem i zalowalem zakupu.OD innych fpsow ten rozni sie tylo trybem bullet time i dobra fizyka.Gra jest nudna i rozczarowala mnie.Spodziewalem sie zamotanej fabuly jak w Deusie i dobrej zabawy jak w Far Cry.Dostalem slaby produkt i tyle.Wole tanszego o polowe Dooma III albo Qwaka 4 w tej samej cenie bo jest tam wiecej akcji.FEAR jest krotki i slaby.Mogli sie wysilic.Dodatkowo grafika tej gry to minus dla mnie.Lepiej levele wygladaja w starym Doomie III,bo sa ciekawsze,widzimy ze to jakas baza....a tu...Riddick tez byl ciekawszy( i kosztuje 20 zl).Ten co odpowiadal za dizajn leveli powinien wisiec.Ciekawe jest to ze HL2 lepiej wg mnie wyglada od FEARA(gralem na max w 1024*768,AA4,Anizo ,High detale itd)....nie wiem jak oni to zrobili,ze wlasnie starszy HL2 lepiej wyglada.Wyglad zolnierzy jest ok,ale plansze sa nudne.nieckekawe i puste.Na krzyz stolik,krzeselko,jakas denna szafeczka.GNIOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...