Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

czy pójdzie mi Risen 2 na takim komputerze ? Intel C2D 1,8 Ghz, 3gb ramu GeForce 8600 GT i system windows 7

Akurat mi przy Geforce 8600 Risen 2 działa. Trochę procesor faktycznie słaby.

Ostatnio naszła mnie szalona myśl, szczególnie przez filmiki prezentujące grę na podobnej karcie i o dziwo wszystko działało. Tak więc pytanie.

"Sprzęt":

Geforce 8600M GS 512 mb

IntelCore2Duo 2.20 ghz

2 gb Ram

Do tego instaluję Win 7

Czy to pociągnie... uwaga... Battlefield 3. Wszystko na low, ustawienia dajmy na to 800x600 (nie wiem czy na lapie da radę ustawić niższe w grze, jeśli tak to można nawet zaszaleć z jakąś 6xx x 4xx).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcesz przez to osiagnac, ale sadze - ze granie na takich ustawieniach (Zakladajac, ze bedzie plynnie) w multiplayer jest bez celowe. Ustawienie takich rozdzielczosci osiaga sie chyba przy uzyciu programow.

@kamilm758 - Pojdzie bez problemu, bierz i sie nawet nie ogladaj.

@EzechielDarken - Nie napotkasz zadnych problemow. Spokojnie pojdzie na przyzwoitych ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby jest bezcelowe? Przecież nie mam zamiaru zdobywać mistrzostw świata. Gra ma mi sprawiać przyjemność, a gdybym nie był zdecydowany co do tej rozdzielczości, to bym przecież nie pytał. Na każdej rozdzielczości da radę grać. Wystarczy się do tego przyzwyczaić. Bardziej liczę na sensowną odpowiedź odnośnie tego, czy pójdzie to. Bo od tego jest ten temat. Nie interesuje mnie czyjeś zdanie "czy jest celowe czy też nie", bo to powinienem ja osobiście ocenić czy mi to odpowiada.

Ponowę pytanie, aby nie było nieścisłości:

Ostatnio naszła mnie szalona myśl, szczególnie przez filmiki prezentujące grę na podobnej karcie i o dziwo wszystko działało. Tak więc pytanie.

"Sprzęt":

Geforce 8600M GS 512 mb

IntelCore2Duo 2.20 ghz

2 gb Ram

Do tego instaluję Win 7

Czy to pociągnie... uwaga... Battlefield 3. Wszystko na low, ustawienia dajmy na to 800x600 (nie wiem czy na lapie da radę ustawić niższe w grze, jeśli tak to można nawet zaszaleć z jakąś 6xx x 4xx).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Assassin's Creed 3? Jego wymagania są już podane m.in. na benchmarku.

Wymagania ASSASSIN'S CREED 3:

  • System operacyjny: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E6700 2,66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000+ 3 GHz lub lepszy
  • Pamięć RAM: 2 GB (zalecane 4 GB)
  • Karta graficzna: 512 MB pamięci, DirectX 9.0c, Shader Model 4.0 lub lepsza
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 17 GB
  • Dwuwarstwowy napęd DVD
  • Multiplayer: 256 kbps lub szybsze połączenie szerokopasmowe

Natomiast mój LAPTOP(proszę weźcie pod uwagę, że to laptop i może chodzić gorzej):

Procesor: Intel Core i5 - M450 2,40GHz

Karta Graficzna: nVIDIA GeForce GT 335M 1GB(z tego co widziałem to ma Shader Model 4.1)

RAM: 4GB

System Operacyjny: Windows 7 Home Premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby jest bezcelowe? Przecież nie mam zamiaru zdobywać mistrzostw świata. Gra ma mi sprawiać przyjemność, a gdybym nie był zdecydowany co do tej rozdzielczości, to bym przecież nie pytał. Na każdej rozdzielczości da radę grać. Wystarczy się do tego przyzwyczaić. Bardziej liczę na sensowną odpowiedź odnośnie tego, czy pójdzie to. Bo od tego jest ten temat. Nie interesuje mnie czyjeś zdanie "czy jest celowe czy też nie", bo to powinienem ja osobiście ocenić czy mi to odpowiada.

Ponowę pytanie, aby nie było nieścisłości:

Ostatnio naszła mnie szalona myśl, szczególnie przez filmiki prezentujące grę na podobnej karcie i o dziwo wszystko działało. Tak więc pytanie.

"Sprzęt":

Geforce 8600M GS 512 mb

IntelCore2Duo 2.20 ghz

2 gb Ram

Do tego instaluję Win 7

Czy to pociągnie... uwaga... Battlefield 3. Wszystko na low, ustawienia dajmy na to 800x600 (nie wiem czy na lapie da radę ustawić niższe w grze, jeśli tak to można nawet zaszaleć z jakąś 6xx x 4xx).

Mówiąc szczerze, to gra uruchomi ci się, ale na bank będzie klatkować przy większej zadymie, nie jestem jasnowidzem, ale myśli że na najniższych ustawieniach osiągniesz gdzieś pomiędzy 15fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

ostatnimi czasy bardzo napaliłem się na Guild Wars 2 ale nie mam pojęcia jak spisze się na moim laptopie. Sprzęt o którym mowa to Lenovo Y550 procesor

  • Intel? Core?2 Duo

model procesora

  • T6400 (2.0 GHz)

ilość rdzeni

  • 2 szt.

wielkość pamięci RAM

  • 4 GB

typ zastosowanej pamięci RAM

  • DDR3 (1066 MHz)

Karta graficzna: Nvidia GT130M 512MB

Do tego Win Vista, ale planuję przesiąść się na 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif

ostatnimi czasy bardzo napaliłem się na Guild Wars 2 ale nie mam pojęcia jak spisze się na moim laptopie. Sprzęt o którym mowa to Lenovo Y550 procesor

  • Intel? Core?2 Duo

model procesora

  • T6400 (2.0 GHz)

ilość rdzeni

  • 2 szt.

wielkość pamięci RAM

  • 4 GB

typ zastosowanej pamięci RAM

  • DDR3 (1066 MHz)

Karta graficzna: Nvidia GT130M 512MB

Do tego Win Vista, ale planuję przesiąść się na 7.

podbijam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...