Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy na tym sprzęcie pójdą takie tytuły jak : COD BLACK OPS 2, Medal of honor warfighter, need for speed most wanted 2, assassins creed 3, gta 5?

Sprzęcior : nVidia gt610, 4x3.0, 4gb ??

Dzieki za odpowiedzi

Według mnie odpalą bez problemu. Zmniejszysz trochę rozdziałkę, pobawisz się ustawieniami i będziesz mógł grać. Ja też mam GT 610 ( 2gb), wszyscy mi mówili że nie ma szans na odpalenie BF 3 ani Crysisa 2 a to proszę BF 3 na ultra a Crysis 2 średnio/wysokie. Tak na prawdę to wszystko zależy od optymalizacji gry. Najlepiej samemu sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co trzeba zmienić ? Myślę że wszystko :). Karta graficzna to już epoka średniowiecza. Ramu malutko, a procek jeśli to nie Athlon 64 X2 to też do wymiany. Innym słowy pora kupić nowy piecyk. Zastanów się ile możesz przeznaczyć na nowy PC i napisz w odpowiednim dziale :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Mass Effect i Fallout 3?

Procesor: AMD Athlon 64 3000+ 1.8GHz(OC do 2.4GHz smile_prosty.gif )

Ram: 1GB

Grafika: ATi Radeon X550SE (też po OC)

Jak nie to co trzeba zmienić?

Jeśli nie stać cię na nowy komputer, to możesz ratować się wymianą procka na szybszy, oraz kartą graficzną max. HD4850, ale jeszcze byś musiał wymienić zasilacz, bo sądząc z twojej konfiguracji, to pewnie należy do czarnej listy, myślę że za wszystko zapłaciłbyś ok. 350-400zł ( procek, karta graficzna, zasilacz ). Później mógłbyś dołożyć jeszcze 1gb kości Ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...