Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Alvael - Nie wystatczyc tylko wystarczyć smile_prosty.gif

Stawiam że wszystko ci będzie śmigać gdzieś w przedziale 20-40 fps smile_prosty.gif

DarthKoza - Czego ci więcej trzeba ? Podał ci wszystko co potrzeba... Przynajmniej mi.

-------------------------------------------------------------------------

EDIT : Wejdzie mi Far Cry 3, ewentualnie 2 ? Oraz czy wejdzie Mass Effect 2,1.

PC'et w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokladny model karty graficznej, ile razy mozna powtarzac ?

F1 2012 i Dragon Age 2 - posiadaja wersje demo, sam sprawdz...

a czego ci jeszcze potrzeba? wszystko powinno raczej wystatczyc

Czytac sie jeszcze nie nauczyles ? Podales tylko i wylacznie serie karty graficznej, a nie jej konkretny model.

Trzy pierwsze gry, ktore podales - na oko - powinny chodzic przyzwoicie na nizszych detalach.

@donio3d - Far Cry 3 i 2 - na tym procesorze nie pojda. Z The Sims 3 nie bedzie problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS ? Dużo by wymieniać najlepiej wbij tutaj : http://lmgtfy.com/?q=Gry+FPS+Multiplayer

Znajdź grę potem wbijasz na : http://lmgtfy.com/?q=Wymagania+Sprz%C4%99towe+(NazwaGry)

Sprawdzasz czy ci działa. Jeśli tak to kupujesz, jeśli nie to szukasz dalej :)

Od siebie polecam : Cała Seria Call Of Duty Choć nie jestem pewien do Modern Warfare 3, Cała seria Battlefield choć tak samo do trójki nie jestem przekonany.. WarRock, Medal Of Honor WarFighter, i wiele innych. Google nie boli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie napisałem cała seria prócz trójki smile_prosty.gif Czyli bad company powinien wejść. Ale oczywiście masz racje.

Oraz czy wejdzie Mass Effect 2,1.

PC'et w sygnaturce.

Proszę o odpowiedź ;>

EDIT: Dorzucam pytanie " Wejdzie mi jakaś część Assasina ? Jeśli tak to jaka ? "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 - minimalne będą murowane, może nawet troszkę więcej.Co do Gulid Wars się nie wypowiem

Wszystko powyzej powinno na tym chodzic dobrze. GTA4 bedzie wymagalo konkretnego zmniejszenia detali.

Jeśli ustawienie wszystkiego na wysokie jest konkretnym zmniejszeniem detali, to ja nie mam pytań

@down - powinno na najniższych detalach ruszyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...