Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Ja mam pytanie nie tyle czy pójdzie ale jak i na jakiej grafice tzn. mój PC: RAM 4GB 800 MHz, Procek intel Core duo 2,6 MHz, karta graf. Radeon 4650HD 1GB i pytanie na jakiej grafice powinien mi dobrze chodzić np: Wiedźmin 1 i Arcania gothic IV?

Pojda. Mozesz sprawdzic sobie demo Wiedzmina.

@Dawid2207 - W singla na low mozesz pograc - jednak o multiplayer z ta karte, lepiej zapomnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Mass Effect 3 za bardzo nie wchodzi tu w sprawę....

Myślę że Black ops wejdzie, Arkham city - Raczej tak.. A Modern Warfare chyba nie. Skyrim ? Niestety niemam pojęcia, ale wątpie także.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------LookDownPlz,LookDownPlz ;PP

Siemka to znowu ja ;P Wejdzie mi Sniper Elite V2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka to znowu ja ;P Wejdzie mi Sniper Elite V2

Jest dostepne demo i nie powinno byc problemow.

@Dawid2207 - Arkham CIty raczej bedzie ciac przy otwartych terenach; Modern Warfare - nie bedzie mial problemow; Tak samo Black Ops. Jedynie Skyrim bedzie zbyt duzym wyzwaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja (2 GB RAM, GF 8500 GT, Dual Core E5200 2x2,5 ghz). DarthKoza, napisałeś, że Batman może ciąć przy otwartych terenach - ściągnąłem demo Arkham City, w którym dostępny jest ładny kawałek miasta i chodziło płynnie. Myślisz, że mogę temu zaufać, czy w przypadku pełnej wersji może być inaczej?

Silnik CoD-ów jest z 2001 roku, więc raczej się za bardzo nie obawiam o płynność, aczkolwiek pamiętam, jak w dniu premiery wszyscy narzekali na optymalizację multiplayera. Nie wiecie, czy już to naprawili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dema, demo to fragment owej gry, jego optymalizacja jest zupełnie inna niż pełna wersja ( np. jedna trasa, kawałek mapy itp. ) więc wersja demo może działać lepiej od pełnej wersji.

@Sowa69

Na niskich powinna ci zapewnić płynną rozgrywkę, aczkolwiek nie wykluczam małych ścinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wejdzie mi Assayn Creed 3 i CoD: Black ops 2 i Need For Speed Most wandet (ten nowy z 2012) ?

mój pc;

Procesor: Pentium D 2x2,66Ghz

Grafika: GeForce9500Gt 512mb

RAM: 3giga

System: Windows 7

Jeśli pójdą to na jakich ustawieniach graficznych?

Ps. jak by co używam także gamebooster'a ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wejdzie mi Assayn Creed 3 i CoD: Black ops 2 i Need For Speed Most wandet (ten nowy z 2012) ?

mój pc;

Procesor: Pentium D 2x2,66Ghz

Grafika: GeForce9500Gt 512mb

RAM: 3giga

System: Windows 7

Jeśli pójdą to na jakich ustawieniach graficznych?

Ps. jak by co używam także gamebooster'a ;p

Assasin i CoD na low powinny ruszyć bez problemu. A Most Wanded na Srednich powinno być płynnie.

PS: Do ilu FPS dobije mi Gothic 3 z dodatkiem ? I czy wejdzie mi Saint Row I,II

Wejdzie mi CoD Black Ops ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie najpierw, prosze Cie - o jakie gry chcesz sie zapytac. Chodzi o ten komputer z sygnaturki ? Bo ja juz sam sie pobgubilem. Jesli o ten z sygnatury - to nie pojdzie.

Cały czas chodzi o ten z sygny smile_prosty.gif

EDIT: Jeszcze 2 gry mi powiedźcie i nie odezwe się do Soboty :D

Wejdzie mi Splinter Cell Conviction, i Splinter Cell Double Agent ?

PC w sygnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...