Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Jedynie to na najniższych detalach

Błagam, ja gram na Celeronie 530 i HD 4850 z 4 Gb Ramu na High i nie narzekam. Rozdzielczość jedynie niższa, bo stary monitor.

Optymalizacja gry nie należy do najlepszych, na jednym sprzęcie gra chodzi dobrze na innym źle.

9600gso to słabsza wersja 9600gt, a HD4850 przewyższa wydajnością 9800GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale kolega Rebelio gra na GTX460, który jest tak 25% wydajniejszy niż 4850, więc skąd nagle 9800 w tej dyskusji?

Od siebie jeszcze dodam, że jest to GTX 460 AMP od Zotaca, czyli fabrycznie podkręcona w stosunku do zwykłego GTX 460. Dzieki za odp smile_prosty.gif Wiecie ja się bardziej martwie o procesor bo ma 2 rdzenie a nie o kartę wink_prosty.gifJeszcze sprecyzuje, dla mnie "płynny obraz " zn się 40 fps i w górę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Uch, to już fetyszyzm tongue_prosty.gif. Nie wiem, nie mierzyłem liczby klatek, dla mnie wygląda płynnie, a Celeron jest jak najbardziej dwurdzeniowy smile_prosty2.gif.

Wychodzi na to, że będę zadowolony :) no ja mam zboczenie takie w stosunku do k/s :P lubie jak gra jest płynna :) jeszcze poczekam, może się jeszcze ktoś wypowie jak u niego chodzi B3 w podobnej konfiguracji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jako że piszę tu po raz pierwszy - witam wszystkich forumowiczów! Mam nadzieję, że długo tu pobędę :)) Ale do rzeczy...

Małe pytanie: Czy na takim komputerze/laptopie (wiem, wiem, laptop nie do gier, ale kupowanie całej stacjonarki na studia to bezsens, no zalezy jeszcze od kieszeni :D ) poleci mi Mafia II, ewentualnie jakieś inne w miare nowe fajne tytuły do polecenia?

Specyfikacja komputera:

HP Pavilion dm4-2120

Intel Core i5, 2,4GHz

4GB RAM

AMD Radeon 6470M

Windows 7 64 bit

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 30 FPS (Granica plynnej rozgrywki) osiagniesz na nizszych ustawieniach w bazowej rozdzielczosci laptopow - 1366x768. Natomiast "gry do polecenia" - to juz wg. upodoban.

Po za tym - jesli chcesz sie osobiscie przekonac co do Mafii II - to polecam pobrac demo na platformie Steam. Sam sie przynajmniej dowiesz i zweryfikujesz, czy odpowiada Ci taka rozgrywka, z takimi ustawieniami grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój kompóter, wg canurunit, nie spełnia minimalnych param (ram i karta graficzna). komputera, ale do ich spełnienia brakuje na prawdę niewiele, stąd moje pytanie, czy można zignorować te małe braki? Zamieszcza screena z zestawieniem wymagań i parametrów.

http://img69.imagesh...9/7856/curi.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...