Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Wiesz, zależy mi tylko na raidach. Boje się o procesor, bo strasznie dużo liczenia jest, choć na lekko gorszym core 2 duo na Cata raidy 25 grałem przy 14 FPSach. No ale w gruncie rzeczy potrzebuje tylko utrzymać WoWa na minimalnych ustawieniach i TSa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Call of Duty: World at War i Black Ops, Darksiders, Borderlands 2, Star Wars The Force Unleashed 2 i Resident Evil: Operation Raccoon City pójdą na tym sprzęcie?

procesor - Pentium Dual-Core E6300 2.80 GHz

Karta graficzna - ATI Radeon HD 4350

Ram - 4 giga

Windows 7 Home Premium 32 bitowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pójdzie mi League of legends na niskich/średnich na 40-60fpsach na takim sprzęcie:

Windows xp

1gb RAM,

intel pentium 4 3Ghz

GeForce NX6200AX 512mb?

Z tak duza iloscia FPSow na pewno nie. Na low mozna sprobowac - po za tym, gra jest darmowa i nie zajmuje 10GB. Mozesz sam sprawdzic.

@Danio089 - Fifa12 - srednie/wysokie - po za tym jest demo, ktore zajmuje zaledwie 1GB. Natomiast ACII pojdzie w ustawieniach nisko/srednich - wowczas nie powinno byc problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moje pytanie brzmi: czy na tym laptopie - http://allegro.pl/hp-pavilion-g7-quadcore-17-3-750gb-8gb-win7-torba-i2716412525.html

ruszą (i na jakich ustawieniach graficznych) następujące tytuły:

- Battlefield 3

- Borderlands 2

- Diablo 3

- Wiedźmin 2

- Metro 2033

Za odpowiedzi z góry dziękuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP

Intel Pentium D935 3,4GHz (oc lekkie)

RAM: 2GB

Karta graficzna.... intel 82945g express chipset family (darujcie sobie gadanie TO NIE JEST GRAFIKA DO GIER, bo doskonale to wiem, niestety karta moja padła).

Teraz pytanie, czy MMO takie jak Lineage 2, WoW albo Aion (nacisk na Aiona) pójdzie? LoL działa na 20fpsach, więc robie sobie nadzieje, że może któraś z podanych wyżej gier pójdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...