Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

W takim razie mogę liczyć na płynną grę w BF3 na multi i GW2 na średnich wymaganiach? biggrin_prosty.gif I czy ktoś z forum pomógłby mi znaleźć procesor do 500zł pod moją płytę główną? Bo szczerze to nie byłbym zachwycony wymianą płyty głównej, bo jest to kolejne kilka stówek. Byłbym wdzięczny za podanie procka pod płytę główną ASUS M578L-T V2

Ten procek taki żeby właśnie płynnnie się grało w BF3 multi i GW2.

http://allegro.pl/procesor-amd-phenom-ii-x4-965-black-ed-3-4ghz-am3-i2666293670.html

http://allegro.pl/procesor-amd-athlon-ii-x4-640-am3-box-i2688440638.html

BF3 będzie śmigał spokojnie.

Do tego możesz dokupić chłodzenie:

http://allegro.pl/chlodzenie-zalman-cnps10x-performa-1156-1366-am3-i2674797941.html

I podkręcić procesor jeśli chcesz. Bez chłodzenia też się obejdzie ale ostrzegam, radiator w zestawie jak suszarka chodzi.

Czy na moim sprzęcie pójdzie Metro 2033 (już kiedyś zadawałem to pytanie ale wolę pewniejszą odpowiedź), jeśli tak to na jakich detalach i czy bez żadnych przycięć. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi smile_prosty.gif

Intel Core i3-2130, 3.40GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Obudowa ATX

LG Monitor Flatron LCD W2240S-PN 21,5'', wide, Full HD, glossy, czarny

Chyba pójdzie ale detale to hmmm chyba niskie ze względu na kartę, która do tego procesora jest za słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko odnośnie procesora, mam teraz procesor ( WOOOOOW), AMD ATHLON 3X 3,2 GHz, czy na tym procesorze odpali BF3 multi na średnich, GW2? Jeśli tak to wymieniłbym chłodzenie i zaoszczędził troszkę pieniędzy. Więc czy na tym procku + reszta sprzętu, mogę liczyć na płynną gre w BF3 na mutli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rozwinąć tę myśl? Bo chciałbym kupić GW2 i BF3, a grać na średnich efektach greaficznych, bez ścinek. Jeśli pozostaje mi gra na najniższych ustawieniach to raczej jestem na nie. Czy da radę GW2 na średnich bez lagów? i BF3 ? Proszę gdyby ktoś mógł to jakoś sprawdzić, bo widziałem że podsyłacie tutaj różne linki z różnymi statystykami sprzętu itp. a że ja się nie znam to zdaję się na Was. Wypowiedź typu powinny pójść jakoś mnie nie upewnia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BF3 masz rację, ale czy Twoja wypowiedź sugeruje że pozostaje mi gra tylko na niskich? Jeśli tak to czy chociaż płynna? Bez laggów na multi? Na internet nie narzekam więc pozostaje kwestia mojego sprzętu. Czy z moim obecnym procesorem mogę grać płynnie na multi w BF3 na low? I czy w GW2 "pogram na pewno" na średnich, czy chodziło Ci ogólnie że odpali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WvWvW - to ogromna arena PvP - gdzie walcza ludzie z roznych serverow. W takich lokacjach ilosc graczy jest ogromna, a przykladowe przejecie zamku w danym miejscu wiaze sie z bardzo duza iloscia wystepujacych postaci oraz ich umiejetnosci - ktorych uzywa sie tam na potege, a tym samym kazda z nich daje jakis efekt, np. swietlny.

To wszystko powoduje, ze komputer musi sie naprawde napocic, aby dac plynna rozgrywke w takich miejscach.

Ja niestety gralem tylko w bete, ktora byla kiepsko zoptymalizowana. Teraz jest znacznie lepiej - mimo wszystko - nie recze, ze ten tryb WvWvW bedzie dobrze dzialal.

Chociaz... Sadze, ze powinno dac rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziała mi w ogóle: Dead Island, Borderlands, Mass Effect 2, 3 (...)

Ja grałem w Borderlands na jednordzeniowym Athlonie 3200, 1GB i GF7300, więc spokojnie. Mass Effect 2 też nie ma kosmicznych wymagań, podobnie Dead Island - choć pewnie niskie ustawienia z tą grafiką. ME3 - nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Ostatnio myślę nad zaupem Battlefielda 3, ale nie mam pewności jak będzie śmigał, a zależy mi na płynnej rozgrywce (1600x 900) w multi. Stąd moje pytanie do Was, pomożcie oszacować mi na jakie detale moge liczyć przy tej grze zachowując płynność obrazu smile_prosty.gif a konfiguracja jest taka:

procesor: Intel Core i5 655k (dwurdzeniówka) 3,2 GHz (podkręcony do 4Ghz)

grafika: Zotac Geforce GTX 460 AMP!

RAM: OCZ DDR3 4gb 1600 MHz cl6

HDD: SEAGATE 1 TB 7200 rmp

Bf Bad Company 2 chodzi na full detal (1600x900) bez najmniejszego zająknięcia, a jak będzie z Bf 3 smile_prosty.gif ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to na najniższych detalach, ale nawet na nich mogą być skoki, ta gra lepiej czuję się przy czterordzeniowcach. Przydałoby ci się jeszcze troszkę więcej RAM'u.

Witam Wszystkich,

Ostatnio myślę nad zaupem Battlefielda 3, ale nie mam pewności jak będzie śmigał, a zależy mi na płynnej rozgrywce (1600x 900) w multi. Stąd moje pytanie do Was, pomożcie oszacować mi na jakie detale moge liczyć przy tej grze zachowując płynność obrazu smile_prosty.gif a konfiguracja jest taka:

procesor: Intel Core i5 655k (dwurdzeniówka) 3,2 GHz (podkręcony do 4Ghz)

grafika: Zotac Geforce GTX 460 AMP!

RAM: OCZ DDR3 4gb 1600 MHz cl6

HDD: SEAGATE 1 TB 7200 rmp

Bf Bad Company 2 chodzi na full detal (1600x900) bez najmniejszego zająknięcia, a jak będzie z Bf 3 smile_prosty.gif ?

Wysokie to na pewno, masz Windows 7? bo na Xp nie odpalisz gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to na najniższych detalach, ale nawet na nich mogą być skoki, ta gra lepiej czuję się przy czterordzeniowcach. Przydałoby ci się jeszcze troszkę więcej RAM'u.

Witam Wszystkich,

Ostatnio myślę nad zaupem Battlefielda 3, ale nie mam pewności jak będzie śmigał, a zależy mi na płynnej rozgrywce (1600x 900) w multi. Stąd moje pytanie do Was, pomożcie oszacować mi na jakie detale moge liczyć przy tej grze zachowując płynność obrazu smile_prosty.gif a konfiguracja jest taka:

procesor: Intel Core i5 655k (dwurdzeniówka) 3,2 GHz (podkręcony do 4Ghz)

grafika: Zotac Geforce GTX 460 AMP!

RAM: OCZ DDR3 4gb 1600 MHz cl6

HDD: SEAGATE 1 TB 7200 rmp

Bf Bad Company 2 chodzi na full detal (1600x900) bez najmniejszego zająknięcia, a jak będzie z Bf 3 smile_prosty.gif ?

Wysokie to na pewno, masz Windows 7? bo na Xp nie odpalisz gry.

Tak, windows 7 64 bit

Wiem że do Bf 3 zaleca sie 4-rdzeniowca, ale np Bf BC2 też ma w zalecanych 4 rdzenie, a ja mam 2 a mimo to nie ma najmniejszego problemu przy 32 osobach. Bf 3 to juz 64 osoby stąd moje obawy ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...