Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Mam już swoją kolekcjonerkę (o numerze 6090) i wygląda bosko. Ze zdjęć myślałem że będzie mała i lekka, jadę z plecakiem, a tam patrzę i muszę brać torbę :) Wszystko jest full-wypas, jaką macie drugą figurkę (Geralt + ktoś). Ja mam Triss i boję się, co zrobi moja chora wyobraźnia (zrobię jakąś walkę z tym bossem, a o czym myśleliście :trollface: ) I czy te numery EK są losowe ?? Bo nie sądzę, bym zamawiał tak poźno (bardziej w okolicach 4500 zamówienia) A artbooka położę obok sagi - taka fajna odmiana. I jeszcze jedno pytanie - czy w artbooku na mapie (prawie na początku) macie ją opisaną po rosyjsku/jakimś wiedźmińskim języku ?? Ja tak mam, dobrze, że mapa z pudełka jest po polsku.

EDIT@ HanPL - tak, mówię o niej. Bo w EK są razem 3 figurki - Geralta, tego bossa i 3 figurka losowa (była w pudełku z płytą razem z figurką Geralta)

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak jest w każdym artbooku. To jest napisane w głagolicy (o ile się nie mylę ;)). Jeśli chodzi o postać to ja mam Nekkera, a mój numerek to: 7136 :) Numery są losowe. Tylko pierwszy tysiąc jest przypisywany. Postawiłem sobie głowę Geralta na biurku i będzie z kim pić i pogadać w samotności xD Co ciekawe (nieciekawe?) parę osób ma uszkodzoną pierwszą płytkę od instalacji gry. Ciekawe, czy dużo jest takich felernych płyt? Ja mam to szczęście, że nie jest uszkodzona, ale mam nadzieję, że problem się jakoś rozwiąże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wahadlo200

Mówiąc : "druga figurka " masz namyśli tą papierową do składania ?

Gdyż ja mam tylko głowę Geralta + papierową figurkę do złożenia która doprowadza mnie już do szału :tongue:

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już zaczyna irytować ta papierowa figurka. Mogli chociaż dać zdjęcia jak wygląda finalny efekt, to może by człowiek drogą dedukcji doszedł jak to złożyć. Bo te ich cyferki to nijak się mają do rzeczywistości, a niektórych to w ogóle brakuje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko 3h roboty! Tyle zajęło mi złożenie wszystkich trzech figurek :D Prócz Geralta i Zgnilca (?) miałem Drauga. Ten to był koszmar :D Teraz stoją ułożone wraz z popiersiem na biurku :D Przejrzałem wstępnie artbook, genialna robota. Świetnie wydane, i zapełniony świetnymi fotografiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożyłem Geralta i Nekkera(zazdroszczę koledze wyżej któremu trafiła się Triss:P)nie było tak źle jak piszecie;) nie bawię się w żadne modelarstwo itp.(ale nie jestem też manualna sierota;)) mimo to jakoś poszło...zacząłem od Nekkera który ma mniej części,wiadomo jak to na początku potem z czasem coraz lepiej:) z Geraltem poradziłbym sobie szybciej gdyby nie te akcesoria(włosy,miecze itp).

figurki fajne,szkoda tylko że opierają się na tym samym modelu i w zasadzie Geralt i Nekker różnią się malowaniem i kilkoma akcesoriami których potworek nie ma.

Zobaczymy jak to będzie z Draugiem,chwila odpoczynku i zaczynam składanie;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK wygląda wspaniale. Szczególnie artbook i karty. Martwi mnie tylko to, że nie mam żadnej kartki z kodami na tajemniczego kupca i kurtkę. Wy coś dostaliście?

Wejdź w zamówienie i tam pobierasz kody, jeśli masz opłaconą i odebraną kolekcjonerkę. Ja ją odebrałem po 15, ale w zamówieniu nadal mi się wyświetla: wysłane w dniu 11.5.2011. Mam nadzieję, że to szybko edytują.

Ogólnie EK dość fajne, ale ta głowa jest bardzo słabej jakości :( niestety :(

Jak dla mnie, to jest bardzo ładna i dobrze się prezentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych trzech kartkach mam stworka co się zwie "DRAUG" i bluźnię ile się da przy składaniu, bo mi nijak nie idzie :( Ehhh, a w dzieciństwie składałem modele statków i samolotów (tyle, że plastikowe).

Mam nadzieję, że nie skończy to wszystko w koszu.... a jeszcze trochę i taki efekt może nastąpić.

Choć może użyję wspomagacza. Jakieś piwo dla rozbudzenia wyobraźni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem z lekko "obłupanym" popiersiem Geralta:

http://img585.imageshack.us/i/imag0178i.jpg/

http://img600.imageshack.us/i/imag0177b.jpg/

http://img714.imageshack.us/i/imag0176a.jpg/

http://img263.imageshack.us/i/imag0175yk.jpg/

http://img204.imageshack.us/i/imag0173h.jpg/

Negatyw na pudełku:

http://img222.imageshack.us/i/imag0179d.jpg/

http://img607.imageshack.us/i/imag0181z.jpg/

Na dodatek artbook był chyba wciskany na sile bo ma dość wyraźne wgniecenie na obwolucie, zaś figurka ubytki farby... CDP nie popisało się, a przecież zabezpieczenie tego wszystkiego za pomocą folii + odrobinę większego opakowania(wewnętrznej jej części) nie kosztowało by chyba CDP dużo więcej.

Nie wiem czy to jakaś moda ale to już 3 kolekcjonerka, która pełna jest okruchów wyściółki( dwie inne to Total War: Shogun 2 i Ogniem i Mieczem EK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest kod na DLC? A sama kolekcjonerka prezentuje się fenomenalnie, są co prawda nierówności na popiersiu ale będę miał malowane więc to nie problem. resztka dodatków też najwyższej jakości. Nie podoba mi się tylko sposób w jaki spakowano płyty, mogli by dać dwa miejsca w pudełku.

Edytowano przez OokamiG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

almech - o Tym też mówię. Też mam zadarcia, odpadki farby i inne cuda. Niby nie widać, aż tak bardzo, ale denerwuje.

Pozostaje jedynie zebrać się i w pewnym sensie zaspamować CDP pytaniami odnośnie tego problemu, a 230zł za wybrakowaną(w pewnym sensie) kolekcjonerkę to nie jest mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się teraz swojemu popiersiu i też mam uszczerbki na jego zdrowiu. ;)

Poza tym, chciałem pobrać kody na stronie gram.pl w zamówieniu, plik się pobrał z treścią "nie znaleziono kodu". Ciekawe kiedy będą dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba gram.pl popełniło małego faila bo była możliwość zmawiania bez utworzenia konta, a w mailu który mi przyszedł parę dni temu gdy klikam w link ze szczegółami zamówienia, przenosi mnie do strony głównej gram.pl .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ dot W2:ZK :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&tpage=377

16) Jakie bonusowe kody DLC dostanę kupując Wiedźmina 2 w sklepie gram.pl? Jak je mogę otrzymać?

Zamawiając Edycję Premium lub Edycję Kolekcjonerską przed premierą (to ważne!) otrzymasz kod na Tajemniczego Kupca - oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców. Taki bonus oferuje w Polsce tylko sklep gram.pl. Aby otrzymać kod, należy złożyć zamówienie najpóźniej 16.05.2011 i potwierdzić jej (pobranie) lub opłacić (przelew) nie później niż do 17.05.2011.

Dodatkowo wszyscy nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają kod na kurtkę oddziałów Roche'a (kurtkę Niebieskich Pasów) - DLC dostępne na całym świecie tylko dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej.

Kody będziesz mógł zobaczyć w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie.

To oznacza, że w przypadku płatności przy odbiorze minie 1-5 dni roboczych od momentu odebrania zamówienia do udostępnienia kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanatyków jest jeszcze możliwość zakupu "Preorder - Edycja Specjalna/ Premium W2:ZK" za 20zł w slimboxie w każdym Empiku, który zawiera:

*Płytę CD z muzyką(ale nie zawartą nigdzie indziej)

*Naklejka W2

*Kupon zniżkowy o wartości 20zł na zakup W2

*DLC Unikatowe Techniki Bojowe (2 dodatkowe spektakularne finishery)

W sumie nawet sie opłaca bo zawsze tą zniżkę możesz komuś odsprzedać a DLC/CD Audio/Naklejka będą za free...

PS: Tylko spieszcie się oferta jedynie do 15 maja....

Edytowano przez almech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kody będziesz mógł zobaczyć w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności za nie."

Tylko że ja nie mogę wejść w te szczegóły teraz, to i nie będę mógł później. Eh napiszę do gram.pl .Niech oni coś wymyślą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet sie opłaca bo zawsze tą zniżkę możesz komuś odsprzedać a DLC/CD Audio/Naklejka będą za free...

A ja właśnie kupuję edycję premium z Empiku, której nie można na być nigdzie indziej poza siecią... Czemu? Otóż są tam dwa dodatki, które interesują mnie o wiele bardziej niż te zawarte w EK - grawerowany brelok (taki sam jak był w EK jedynki) i notatnik Jaskra w skóropodobnej oprawie (+ jakiś tam drewniany rysik). No, mili państwo - we wtorek od 9 empik w moim mieście wystawia Wieśka do sprzedaży i być może będę pierwszym klientem, który go nabędzie... Ciekawy jestem tylko ceny tej edycji, bo w empiku nic nie wiedzą aż do dnia premiery.

@DOWN

A gdzie go widziałeś...?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie wróciłem z punktu odbioru, jako, że byłem pierwszy to miły pan pozwolił mi wybrać numer :) no i mam 1357. W moim mieście (Wałbrzych) zamówiono 11 kolekcjonerek, więc ładnie.

Ogólnie całość bardzo udana, również mam małą szczerbę na podstawie, ale cóż... no i cała głowa była czarna, od tego czegoś, czym wyścielona była zawartość pudła, które swoją drogą bardzo ciężkie było. Świetne wrażenie robi mapa, artbook i oczywiście pamflet Jaskra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem Geralda i Triss które już złożyłem a z Draug'a nawet nie śmiem się zabierać. Mam też problem z gram pl jak

wchodzę w szczegóły zamówienia to pojawia mi się strona główna może wiecie co robić ? Mam kolekcjonerkę nr 9346 ło a przeciesz zamawiałem w grudniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi numerkami EK jest małe zamieszanie niektorzy zamówili grę w grudniu dostali numer powyżej 1000, na gram.pl w temacie o Wiedźminie 2 dwie osoby podały że mają taki sam numer EK... lub też cytuję

"Co do numeru, to pewnie babka nie wiedziała, że jest to różnica, choć ponoć mieli pisać na fakturach jak ktoś miał numer 1-1000. Ja wydaje mi się, że zamówiłem jako 500któryś, a też dostałem 5000 coś "

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...