Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

Witam,

call-of-duty-black-ops.jpg

Premiera nowego Call of Duty: Black Ops się zbliża, a ja już chciałbym was zaprosić na stronę NiceFrag.com

Mamy do zaoferowania wam serwery do BO rankingowe oraz serwer TeamSpeak3 dla zainteresowanych "niedzielnych" graczy.

Posiadamy także grupę na steamie do której także gorąco was zapraszamy, aby do niej dołączyć wystarczy się zalogować i kliknąć TU

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, propozycję czy może jakąś tajną wiadomość do nas proszę pisać na steam:

mikeldz ew. GG: 4437025 lub PW

Proszę także o podawanie tu swoich komunikatorów byśmy mogli się umówić na meczyki, czy jakieś wspólne granie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Aby ludzie którzy grają w tryb zombie i chcą zagrać skontaktowali się ze mną na priv. Najfajniej jak by to było ogarnięte osoby:) Jak na razie 14 runda na kino der toren i ok 12 na five to kiepski wynik:) Mam nadzieję ze znajdą się chętni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem o czymś takim jak MasterOfGames i sam (może kolega do mnie dołączy) pracuje nad klanem. stronka już na ukończeniu tylko graczy ciężko szukać, bo byle kogo to też nie chce. Klan by nosił nazwę PA czyli Polish Army Polskie wojsko itp. jeszcze planuję nazwę ale możecie podawać swoje propozycję. Lub jakiś Team cda i z tego fajną nazwę ułożyć jak coś to mój steam" SwierQPL i gg 13901217 PISAĆ :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój pomysł wypalił :laugh:

To się bardzo cieszę. Jeżeli stronkę masz już na ukończeniu to super. To ja bym mógł dołączyć(jeśli byście mnie chcieli) gram nie najgorzej. Mógł bym też namówić kolegę. On gra bardzo dobrze był w klanie GK, ale od nich odszedł więc może by też dołączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie pogram, ale dopiero po Wigilii, bo wtedy dostanę BO. :laugh:

Cieszę się, że część ekipy z Lefta również będzie grać. Będzie fajnie znów pograć w starym, dobrym gronie. :wink:

Myślę, że udostępnię kanał TS3 do naszych gier, bo w Codzie nie ma takiej fajnej komunikacji głosowej jak w L4D, a kanał akurat mam więc... Byle do Wigilii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Black Opsa będe mieć jutro (jeśli DHL się spisze i dowiezie grę do sklepu na czas lub pojutrze) Tak jak z Pawłem rozkręciliśmy temat w tym dziale w grze Left 4 Dead 2, nie będe ukrywał że razem chcemy z kiloma innymi osobami (repta, Masil) zorganizować wiele mam nadzieje udanych rozgrywek w Call of Duty. Bo narazie widzę że jest tak samo jak na początku z Leftem, czyli nicki wszyscy podają ze Steama i X-fier a pozatym to cisza. Jednak liczę na to że w najliższych dniach to się zmieni :smile:

To jak wszyscy to wszyscy: Nick na Steam: Tomoslav, X-fier w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TS3 do forumowych rozgrywek w Black OPSa

Adres: ts.rpgshop.com.pl

Port: 3180

Bez hasła. Po wejściu na serwer odnajdujemy kanał 37 o nazwie =L4FA= / [X.A.D.C.]

Na kanale znajdują się 3 podkanały. Pierwsze dwa o nazwie CoD: BO Alpha i CoD: BO Beta będą służyć do naszej wspólnej gry. Trzeci podkanał nie będzie dostępny dla forumowiczów - będę go nadal używał do gry z kolegami.

W celu zdobycia hasła proszę o kontakt przez PW, xfire bądź steam. Program pobieramy stąd:

http://www.teamspeak.com/?page=downloads

Zalecam ustawić sobie Push to Talk, żeby nie było jednego wielkiego hałasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...