Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

@Cesaro: Zaproszenie na steamie i hasło do tsa na pw poszło.

A co do nagrywania demek. Znalazłem w necie takie coś:

Jezeli chodzi o tryb THEATRE, w polskiej wersji nazwany bodajze KINO. Jest on jeszcze w fazie testow, nie dziala pewnie i nie nagrywa kazdej gry. Najpewniejszym sposobem na nagrywanie rozgrywki bedzie nagrywanie dema: Otworz konsole (~)

wpisz /record <nazwa dema> np. /record CisneLamusowNaNukeTown

i od tej pory demko nam sie nagrywa. Zeby je wylaczyc wpisujemy /stoprecord w konsoli.

Zeby obejrzec demko musimy wpisac w konsoli: /demo <nazwadema> np. /demo CisneLamusowNaNukeTown.

Nie ma za co.

Nie miałem jeszcze czasu przetestować, ale wygląda to tak samo jak w lefcie, a więc jest nadzieja na filmiki na xf. :laugh: Wystarczy tylko to włączać przed wspólną grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś odblokował temat! :laugh:

Myślę, że dzisiaj mógł bym zagrać, tylko nie wiem, czy przypadkiem inni nie będą oglądać meczu. Bo mam dziwne przeczucie, że powtarza się sytuacja z lefta, jak były mistrzostwa świata w piłce nożnej. Prawie nikt wtedy nie grał. :dry:

W każdym razie, jak są na dzisiaj chętni, to pewnie zagram.

@Avalanch: Zaproszenie na steamie wysłane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro coś koło 20 można by zagrać. Jest piątek to i repta który teraz nie ma ferii powinien się dołączyć :smile: Może też będą osoby które jeszcze z nami nie grały, to będzie nawet trochę luda.

Dziś we 3 trochę pograliśmy na 1 serwie. Ja, Paweł i Killu na Dominacji, choć jeśli pamięc mnie nie myli na Villi zmieniło się na TDM. Wogóle na serwerze niekiedy nawet Sztab jest. Cóż tak we 3 bezsensu żebyśmy byli na TS-ie choć coś tam na czacie pisaliśmy. Najfajniej biegało mi się z Killem w kółko na Gridzie i ciągle zdobywało flagi, szkoda tylko że nasi kompani jakby nie mieli chęci na robienia tego co my i przegraliśmy z kretesem. Na WDM po raz pierwszy miałem zapchany licznik nagród do wykorzystania. Moja Cobra, paka, 2 samochodziki i jeszcze przechwyciłem 2 paki kogoś w której był Ponury Żniwiarz i wieżyczka SAM :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę razem pograliśmy na serwerze gdzie dominowała dominacja. :laugh: Czasem pojawiał się TDM. Było całkiem fajnie. Choć szkoda, że w większości to była gra z randomami. Tomoslav poszedł wcześniej, ja z Killem jeszcze pograłem. Rozpoczęliśmy też dyskusję na czacie steama. :smile: Między innymi o wyższości BO nad BC2 i BC2 nad BO. Killu poszedł ok. 22.30, ja właśnie skończyłem grać.

No jutro coś koło 20 można by zagrać.

No niestety, ja jutro na 99 % nie będę mógł - gości. Ale jest jeszcze sobota i niedziela - wszyscy mają wolne, więc musimy coś zagrać.

Najfajniej biegało mi się z Killem w kółko na Gridzie i ciągle zdobywało flagi, szkoda tylko że nasi kompani jakby nie mieli chęci na robienia tego co my i przegraliśmy z kretesem.

Na początku w przeciwnej drużynie tylko ja wpadłem na pomysł, żeby zdobywać flagi. W dodatku pierwsze dwie zdobyłem sam, a potem zdążyłem jeszcze przejąć ostatnią, zanim wy zdobyliście następny. :laugh: Później już tak łatwo nie było, ale i koledzy z drużyny zaczęli działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na początku mieliśmy cholerny problem z ludżmi. Masil i repta dołączyli po jakimś czasie, ale najważniejsze że byli. Gre zaczeliśmy po dołączeniu bodajże 2 innych osób, i potem było nawet fajnie. Tryby zmieniały się praktycznie co chwilę. Szkoda tylko że już kilka osób deklaruję się na grę, podaje nicki, Paweł tam wysyła hasła do TS-a a jak przychodzi do gry to jak zwykle nasza szóstka jest tylko :dry: Czy tak trudno napisać że jest się chetnym i będzie o danej godzinie i dniu gotowym do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie piszą, że są chętni do gry. Tylko, że na tym koniec. Avalanch jeszcze mnie nawet na steamie nie zaakceptował... Mam nadzieję, że będzie tak jak z leftem, że na początku mało ludzi, ale później wręcz przeciwnie.

Wczoraj gra całkiem przyjemna. Szkoda, że musieliśmy grać z randomami, ale przynajmniej exp leciał. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagramy w weekend jakąś partyjkę w BO? Co do tego że nie ma mowy żebyśmy robili takie gry w Black Opsie jak Lefcie już się pogodziłem(skoro sami nie możemy zagrać więcej niż 2 razy w ciągu 2 wolnych tygodni) ani nie liczę też na jakieś nowe osoby. Ale żebyśmy chociaż dalej "coś tam coś tam" w tą sobotę czy niedzielę grali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...