Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

Jak na pierwszą grę w CoDa BO było dość nieciekawie. Niestety mieliśmy problemy ze wspólnym graniem. Najdłużej grałem z Pawello12 ale także z innymi forumowiczami. O samej rozgrywce nie ma co za dużo mówić, gdyż jak wcześniej wspomniałem, problemy techniczne nie pozwoliły na długą rozgrywkę. Wydaje mi się jednak, że od czegoś trzeba zacząć i następnym razem będzie więcej osób. Można się naprawdę dobrze bawić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pierwszą "grę" forumową mamy już za sobą. Genialny początek... :dry:

Tomoslav miał problem z działaniem gry - grał parę minut i koniec. Repta trochę z nami pograł, ale później rozłączał mu się net. Masil niby grał, ale nie było go na TSie, więc tak jak by nie grał. W sumie grałem tylko z patrixem.

Nie było źle, ale do poziomu forumowych versusów w lefcie bardzo daleko. Ludzie, zgłaszajcie się do gry, bo jak będzie więcej chętnych, to gra może być rewelacyjna. No i trzeba liczyć, że Treyarch weźmie się wreszcie do roboty i naprawi skopaną optymalizację, a nie skupi się na wydawaniu płatnych map packów.

Może jutro na wieczór uda się rozegrać coś na nieco wyższym poziomie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety gra zbyt długa nie była, wczoraj mi się coś net psuł, chwilę z wami pograłem potem rozłączało mnie co chwila....w sumie widzę potencjał, ale trzeba większej ilości ludzi...no i nadal czekamy na sensowną optymalizacją bo dzisiaj jak grałem na multi momentami miałem pokaz slajdów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav już na razie nie powinien mieć problemów bo mu z configiem pomogłem :P A co do tej całej gry to nie widzę sensu używania team speaka, bo mając xfire do tego dochodzi musowo steam, to ts jest dla mnie zbędny. No chyba, że Paweł dasz mi jakiś sensowny przykład do czego on byłby potrzebny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze konfy na xfire coś ostatnio nie chcą działać. Dla tego właśnie założyłem tego tsa na początku dla kolegów.

Po drugie tam każdy może dołączyć kiedy tylko chce i nikt nie musi nić robić. Wystarczy, że dana osoba zna hasło. Na konfie na xfire ktoś by musiał minimalizować grę i zapraszać. No i trzeba by było mieć wszystkich graczy w znajomych.

Po trzecie ts nie zajmuje dużo ramu. Mniej więcej tyle samo, co xfire. Sam nie odczuwam nawet minimalnego spadku wydajności z włączonym tsem, a jakiegoś mocarnego kompa przecież nie mam.

Zresztą, zanim powiesz, że jest zbędny bo za bardzo obciąża kompa, to chociaż go zainstaluj i sprawdź czy faktycznie tak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już było całkiem fajnie. Zrobiliśmy grę prywatną i graliśmy dwóch na dwóch w znajdź i zniszcz. Niby było auto przydzielanie, ale cały czas składy były takie same. Ja i Patrix na Reptę i Killu. Szkoda, że nie było Tomoslava i Masila, bo w sześciu graczy było by ciekawiej.

Później Killu poszedł, więc graliśmy każdy na każdego we trzech.

Mam nadzieję, że ci wszyscy co podali te nicki do steama również zgłoszą się do wspólnej gry. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grało mi się bardzo miło, atmosfera super, gadaliśmy sobie na TS-ie :) generalnie z naszej 4 najlepiej grał Killu, mam nadzieję, że jutro dołączy Tomo i Masil, 6 osób to już będzie spoko, aczkolwiek proponuję grać na pustych serverach, bo i pingi będą prawdopodobnie lepsze i jakiś tam exp zawsze dojdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra zdecydowanie na plus. Raz wyrzuciło mnie, ale na samym początku i to z winy kompa jednak potem gra szła znacznie lepiej. Choć na ostatnich 3 mapach lagowało mi straszliwie. No i najważniesze była moja ulubiona sieka na Nukedownie, czyli krejzi granaty rzucane na pałe i modlenie się że ktoś w nie wejdzie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołączyłem się do gry i było spoko, tylko że mogło by być trochę więcej osób. Jak by ktoś chciał zagrać jutro o tej samej godzinie to proponuje jakieś urozmaicenie w stylu gra deatmach tylko i wyłącznie na pistolety ... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wreszcie trochę więcej ludzi bo grał Patrix, Pawello, Włoch, Tomoslav, Masil, Killu i ja, generalnie grało się miło, dużo dobrej zabawy co prawda zaczęliśmy na pustym serverze ale ponieważ po chwili weszło bardzo dużo ludzi nie od nas uznaliśmy, że lepiej zrobić grę prywatną. Ja jutro odpadam, bo jutro sylwester :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro, to chyba raczej nie, bo sylwek jest. :laugh:

Dzisiaj bardzo fajna gra, nieco więcej osób było. Na początku seria znajdź i zniszcz, potem sztab, zdobądź flagę, a na koniec drużynowy deatchmatch. W sumie grali dzisiaj Tomoslav, Repta, Masil, Patrix, Włoch, Killu i ja. Mogło by być jeszcze nieco więcej osób, ale teraz już jest optymalnie prawie. :smile: Pytałem Stefano, ale nie chciał dołączyć. Mam nadzieję, że jednak w przyszłości zagra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gra się fajnie :P tylko szkoda, że exp nie leci, ale wszystkiego mieć nie można. No i następnym razem chcę w Kamień i Kijek (chyba się tak ten tryb nazywa) pograć!! :wink: Jakiś serwer z tym trybem by się znalazło, albo sprawdzić trzeba jak taki tryb do meczu prywatnego dać.

Jutro z grą o 20 pewnie będzie ciężko, no mnie przynajmniej na bank nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej Gun Game niż to dziwactwo. Kusza jest nieziemska i ogarnąć ją to naprawdę trzeba umieć. Zdecydowanie najwięcej killi w tym trybie miałem z noża co wiele mi nie dawało :smile: No i dodam jeszcze co do dzisiejszej gry żeby repta oduczył się kampowania po kątach :icon_razz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już mnie obgadują normalnie co nie wychowani ludzie.....jak było bronić flagi to broniłem czego ty chcesz? Po prostu się nie znasz :P A tak serio to było widać, że nasza gra nadal bardziej przypomina DM niż jakieś złożone tryby ale mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...