Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

Z grania wyszła jedno wielkie nic.... graliśmy tylko Tomo-lama i ja najpierw z 2 rundki 1 vs 1 na DM a potem poszliśmy na ZiZ, Tomo zginął 2 razy pod rząd od mojego granatu :P pograliśmy pośmiałem się z Tomoslava jak się wkurza jak go zabijają :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reptozaur spokojnie bo cie archeolodzy po raz kolejny pod ziemią znajdą :tongue: Ach te 2 deady od granata: ideał. Zawsze zanim wyjde na przód przycampie i poczekam aż może ktoś się nawinie i tak też tym razem zrobiłem. Potem 2 kroki w przód, rzucam swojego granata i 2 razy śmierć w rundach... Szkoda wielka że ogólnie z gry wyszły nici. Patrix, Killu nie mogli wogóle, Yoman poszedł po 10 min, Masil jak się dowiedział że jest nas 2 to poszedł grać w Trine, a Paweł miał kłopoty z kompem. Uff długa lista nieobecności. Usprawiedliwienia na kolejną lekcję proszę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań dotyczących multiplayera BO, jako iż niedługo urodziny i chyba się uszczęśliwię :D . Jak jest z nim na PC na obecną chwilę ? Słyszałem że dużo osób gra na hackach, aimach, wh i tym podobnych . Jak jest naprawdę ? Naprawiono sytuację z wyrzucaniem ludzi z serwera przez "Połączenie przerwane" ? No i oczywiście jak z lagami :P ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań dotyczących multiplayera BO, jako iż niedługo urodziny i chyba się uszczęśliwię :D . Jak jest z nim na PC na obecną chwilę ? Słyszałem że dużo osób gra na hackach, aimach, wh i tym podobnych . Jak jest naprawdę ? Naprawiono sytuację z wyrzucaniem ludzi z serwera przez "Połączenie przerwane" ? No i oczywiście jak z lagami :P ?

1. Ja jakoś gram na takich serwerach, co nie ma ani chwile czitera, więc zapewne cziterstwo to rzadkość, nie jak w MW2.

2.No nie do końca.

3.Lagi są i jeszcze źle zoptymalizowana jest gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie S&D, tylko ZiZ. Mówmy po polsku na polskim forum :wink:. Lagi... Mi się tam zdarzają bardzo rzadko, ogólnie u mnie nie ma żadnych problemów technicznych, tylko ekstremalnie rzadko właśnie to feralne "połączenie przerwane".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...