Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

.jak było bronić flagi to broniłem czego ty chcesz? Po prostu się nie znasz

No żartowałem. :wink:

A tak serio to było widać, że nasza gra nadal bardziej przypomina DM niż jakieś złożone tryby ale mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej.

W znajdź i zniszcz była jakaś tam gra zespołowa, w innych trybach też, ale nieco mniej. Do tego to by się trzeba było podzielić na dwa kanały na tsie i ustalić stałe składy. A na razie do tego chyba jednak trochę za mało osób, a poza tym jak wszyscy rozmawiają, to jest śmieszniej. :smile:

Tomoslav z kuszą na koniec nieźle wymiatał.

To chyba był Masil, ale szczegół. Prawie niczym się nie różnią. :laugh:

@mumek123: Posłałem hasło do tsa na pw. Znalazłem na steamie darth.filo. Mam nadzieję, że to Ty. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że to ja byłem z kuszą :P gdzie Tomek z kuszą... no chyba, że miała by zamontowany granatnik. :wink: A różnica między nami taka, że ja mam staty 9-0 a on 0-9. :laugh: Mi się najlepiej grało z flagami, bo w końcu to ja rzuciłem hasło żebyśmy w to pograli, a i komunikacja i planowanie wtedy było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj chwilę, ale nie było już tak fajnie. Po pierwsze wbiłem z godzinnym opóźnieniem, bo coś mi wypadło. Po drugie byli tylko Repta, Tomoslav i Masil i grali na jakimś pełnym serwie, więc to była gra mało forumowa. Po trzecie komunikowaliśmy się przez czat steam, czyli najsłabszy jakościowo możliwy sposób. Mam nadzieję, że następne gry będą lepsze. Inna sprawa, że zagram pewnie najwcześniej w weekend, bo wracamy do szarej rzeczywistości - koniec ferii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj fatalna gra wyszła również z powodu tego że właśnie repty i Pawła nie było na czas (za co was nie winie, żeby nie było) zagraliśmy tylko po raz 1 tryb Zombie (ja, Masil, Yoman) ale po 10 min skonczyliśmy bo już chcieliśmy zagrać coś normalnego. Ostatnio przypomniało mi się dzieki grze na serwie że istnieje tak świetny tryb jak Dominacja, mój ulubiony zaraz po siekach deathmatchowych. Ale 2 na 2 graliśmy i o ile na Nukedownie miało to nawet sens, to już na Radiatonie była tragedia. Boringgg straszliwy. Póżniej już tak jak napisał Paweł wbiliśmy na jakiś serwer no i było po japkach. Szkoda że akurat Killu nie mogł zagrać, to samo Speed. Z nami przez chwile na TS-ie był GHOST ale szybko wyszedł. Jedynie z dzisiejszej gry to mogę sie pochwalić sieką w heli będąc jej strzelcem. Naprawdę super zabawa! A to wszystko na ulubionej mapie Masila Array :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2vs2 jaki znów "boring"? Grałem swego czasu na turnieju w mw2 i nawet ostatnio pcw w BO 2vs2, mogę szczerze powiedzieć że rundy były rozgrywane nieraz o wiele bardziej dynamicznie, aniżeli standardowo po 5. No chyba, że nie mówicie o SD, to w takim razie uganianie się za sobą po mapce faktycznie może nie mieć sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się dotrzeć na czas. Mam nadzieję, że w weekend lub ewentualnie czwartek/piątek uda się zagrać jakiś meczyk. Ferie się skończyły więc będzie mniej czasu na granie, ale jestem pozytywnej myśli. Od 14-go zaczynają się następne w moim województwie, tak więc nie ma co narzekać :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy uchwalono że Święto Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy i szkoły więc myśle że już w środę wieczorem można by coś zagrać. A jesli czwartek to 6 grudnia to i 7 wolny bo długi weekend :smile: Przynajmniej u mnie tak jest. Więc mam nadzieje że już w środę coś zagramy, najwyżej w czwartek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Tomoslav, ale nie wszyscy mają tak dobrze. Chodzę do wybitnie idiotycznego gimnazjum, które nakazuje przyjść w piątek do szkoły :dry: Liczę jednak na rodziców. Być może uda się zostać w domu i pograć trochę więcej :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie z dzisiejszej gry to mogę sie pochwalić sieką w heli będąc jej strzelcem. Naprawdę super zabawa! A to wszystko na ulubionej mapie Masila Array :laugh:

Nie rozumiem jak można mieć takiego farta z tymi paczkami. Wczoraj wyleciało Ci z nich przynajmniej 4 kozackie serie. A co do Arraya: bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, boję się tak grać bo krzaki mnie tam zabijają :P

Po raz pierwszy uchwalono że Święto Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy i szkoły więc myśle że już w środę wieczorem można by coś zagrać. A jesli czwartek to 6 grudnia to i 7 wolny bo długi weekend :smile: Przynajmniej u mnie tak jest. Więc mam nadzieje że już w środę coś zagramy, najwyżej w czwartek.

Jak po raz pierwszy? Kiedyś Święto Trzech Króli było też wolne, ale to było dawno temu. A i moje technikum nie jest idiotyczne bo czwartek mamy wolny :P ale piątek nie. Także na grę w czwartek jestem chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy i szkoły więc myśle że już w środę wieczorem można by coś zagrać. A jesli czwartek to 6 grudnia to i 7 wolny bo długi weekend

W czwartek owszem mam wolne, ale w piątek prawdopodobnie niestety nie. :dry:

Tak więc, myślę, że w środę coś uda mi się zagrać, a co do czwartku to wątpię, ale nie wykluczam takiej możliwości.

Od 14-go zaczynają się następne w moim województwie, tak więc nie ma co narzekać

Czyżbyśmy mieszkali w tym samym województwie? :tongue: Również mam ferie za dwa tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja z Masilem zaczynamy ferie od 17 stycznia. Repta gdyby był fajnieszy i mieszkał by w województwie śląskim też mogłby z nami grać w ten czas ale niestety mieszka na Dolnym Śląsku :laugh: a u niego ferie zaczynają się 14 lutego. Jeszcze jak z naszego grona 1,2 osoby będzie mogła grać regularnie od 17 będzie OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...