Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

SSPL-w gorszym stanie z amazona dostałem jak była za pare groszy,ale tez w środku wszystko ok.

Widzieliście co dostali w końcu ludzie którzy wsparli Mighty No.9 na kickstarterze za 60$? Nie dość że takie opóźnienie to jeszcze nawet pudełko trzeba sobie samemu złożyć....

 

 

 

EDIT: Jest już też kolekcjonera nowego CoDa jak ktoś zbiera. Skromny tysiączek.

  • Gra Call of Duty: WWII
  • Plecak
  • Naszywki
  • Plakat
  • Encyklopedia II wojny światowej
  • 192-stronicowy notatnik
  • Latarka z czasów II wojny światowej
  • Metalowa manierka
  • Poradnik w twardej oprawie
  • Nieśmiertelnik 
  • Specjalne pudełko

lqA9puQ.jpgVa5i10S.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie też dotarł Deus Ex pudło jak wyżej trochę zmasakrowane (boki i w środku pęknięty plastik) ale figurka cała :) za te 110 zł może być choć wolałbym wersję na PS4

a tymczasem w bogatej Polsce trzeba zapłacić 529,99 zł  

zestaw.jpg

fak znowu trzeba będzie kupić bo steelbook fajny :)

http://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/agents-of-mayhem/#kup-teraz

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2017 o 17:16, robart napisał:

do mnie też dotarł Deus Ex pudło jak wyżej trochę zmasakrowane (boki i w środku pęknięty plastik) ale figurka cała :) za te 110 zł może być choć wolałbym wersję na PS4

a tymczasem w bogatej Polsce trzeba zapłacić 529,99 zł  

zestaw.jpg

fak znowu trzeba będzie kupić bo steelbook fajny :)

http://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/agents-of-mayhem/#kup-teraz

Coś mi się wydaje, że oni to szrot wyprzedawali. Komuś się trafiły bardziej walnięte lub mniej. W Polsce wszystko co z promocji to każdy po kolei odsyłałem. Zamówiłem na klocka i chyba to sprzedam, bo znalazłem w stacjonarnym sklepie za 200 zł w idealnym stanie czyli egzemplarz , który nie wstyd na półce będzie postawić. Jestem dziś dumny z zakupów znalazłem w stacjonarnym sklepie gry w folii na DS  za grosze po 10 euro sztuka, oraz Grand kingdom ek na ps4 za 35 euro :). Dobre polowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował KS bardzo fajnie zapowiadającej się gierki przypominającej mi czasy pegazusa, he he. 

https://www.kickstarter.com/projects/metalscale/necrocosmos-there-is-no-god-up-here/description

 

Fizyczna niestety jest dopiero od 79 euro, ale można potem brać ich kilka. Dla znajomych lub coś - 25 euro wtedy sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ccd7a9b33aa017b4944de76aa4efcd42.jpg

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + Steelbook (PC) PL nowość od muve.pl za 48,90 zł :) aż się boję po ile będą sprzedawać 2 i 3 część skoro jedynka była i chyba ciągle jest do dostania za darmo ale inicjatywa fajna

przy okazji pytanko czy steelbook to znak zastrzeżony dla steelbook.com ? bo te inne steelbooki czy tam metalpacki jakościowo są dużo gorsze

ktoś się załapał na to promo od morele? 39 zł plus wysyłka za kolektorkę Tormenta na pc wow

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, robart napisał:

ccd7a9b33aa017b4944de76aa4efcd42.jpg

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + Steelbook (PC) PL nowość od muve.pl za 48,90 zł :) aż się boję po ile będą sprzedawać 2 i 3 część skoro jedynka była i chyba ciągle jest do dostania za darmo ale inicjatywa fajna

przy okazji pytanko czy steelbook to znak zastrzeżony dla steelbook.com ? bo te inne steelbooki czy tam metalpacki jakościowo są dużo gorsze

ktoś się załapał na to promo od morele? 39 zł plus wysyłka za kolektorkę Tormenta na pc wow

 

 

3 nowe steele i tylko na polskę?Hmm mogą być konkretne unikaty. Zamawiam do kolekcji:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 16:00 ruszyła sprzedaż i już nie ma, można się zdenerwować, projekt wybitnie nastawiony na hajs, pewno sklep zostawił sobie 1K z tych 3K egz.

CDPlus oficjalnie zapowiedziało rocznicowe wydanie Wiedźmina, ULTIMA nawet wrzuciła preordery na wszystkie 3 części 159,90 zł za 3 :D strasznie drogi ten steelbook

a i z tego co piszą na peceta steelbooki będą duże G1 a na konsole małe G2

PS. pamiętam że niedawno było zbiorcze wydanie Wiedźmina takie 3 w 1, za ile to sprzedawali na premierę ? 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SystemShockPl napisał:

Próbowałem dziś kupić Wonder boy z limited run. Dodałem do koszyka i próbowałem kilknąć i co? Nic , sold out. Wykupione przez hieny, stosownego maila z podziękowaniem za chciwość twórców stronki też napisałem. Mam opłacać jeszcze dodatkowo opcje by nie mieć licznika? ocb?

Tez w sumie chciałem zakupić ale się nie dało. Tylko czy ja wiem czy hieny?Niby jedno można tylko zamówić na klienta.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przypadkiem" wyciekła fotka EK Ni no Kuni dwójeczki-tym razem pozytywka głównymi postaciami która odgrywa główny motyw przewodni z gry. A że dodali jeszcze season passa,vinyl z soundtrackiem i całkiem gruby artbook to spodziewam się ceny na poziomie 1k co najmniej. Ciekaw czy też się sprzeda w locie na momencie?

9WpSEir.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NWWStation napisał:

O cholera, świetne wręcz. OST na vinylu, bajecznie. Jak ktoś będzie miał info, słać :)

Oby nie przegieli za bardzo, a łyknę spokojnie. Kolektorka tylko dla konsol czy dla PC też? Ostatecznie wezmę konsolową i kod steam, ale wolałbym od ręki tylko PC, he he.

Ty no nie wiadomo,szczegółów nie było. Post się pojawił na ich fb bodajże i zaraz usunęli. Nie ma ceny ani żadnego info.

Ale radzę mocno czatować-sklep bandai namco gdzie pewnie będzie sprzedawana nie ma limitów na ilość więc bardzo możliwe że wyprzeda się bardzo szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yoszek napisał:

Ty no nie wiadomo,szczegółów nie było. Post się pojawił na ich fb bodajże i zaraz usunęli. Nie ma ceny ani żadnego info.

Ale radzę mocno czatować-sklep bandai namco gdzie pewnie będzie sprzedawana nie ma limitów na ilość więc bardzo możliwe że wyprzeda się bardzo szybko.

Już jest info odnośnie ceny:

http://www.rollingstone.com/glixel/news/ni-no-kuni-ii-leak-details-special-editions-season-pass-w496521

 

Nie ma vinyla...

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NWWStation napisał:

Czyli ponad 8 stówek pewnie u nas. "Nowy" standard. O mocno limitowanym nakładzie mowy nie ma- a to dziwne bo zwykle to piszą aby wymusić jak najwięcej pre orderów.

Zobaczymy kiedy w sklepach.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Lato w pełni, a my popłynęliśmy z cenami! Sprawdźcie Summer Sejl - obniżkę cen na wybrane gry i sprzęt gamingowy. Rabaty sięgają nawet -45%, ale uwaga: liczba sztuk jest mocno ograniczona, więc warto się spieszyć!
Wszystkie przecenione produkty znajdziecie pod linkiem: https://muve.pl/summer-sejl

EK Tomenta za 99,90 zł a ja głupi dałem 139.99 zł za zwykłą ze steelbookiem na premierę 

ups już niema :) 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robart napisał:

EK Tomenta za 99,90 zł a ja głupi dałem 139.99 zł za zwykłą ze steelbookiem na premierę 

ups już niema :) 

Tu jest po 89zł, gdybyś chciał :P

https://www.komputronik.pl/product/355976/torment-tides-of-numenera-edycja-kolekcjonerska-pc-.html?utm_source=awin&zanpid=2330092344399238144

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...