Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Up. Brawo ;)

A ja anulowałem Destiny 2, jak poczytałem, na czym ta gra polega, he he (rychło w czas) :D

https://lowcygier.pl/edycje-kolekcjonerskie/wielka-wyprzedaz-z-grami-na-pc-i-konsole-w-euro-kilka-naprawde-swietnych-cen-ktore-szybko-znikna/

Tales of Xillia 2 - Edycja Kolekcjonerska Ludger Kresni tanio :P

 

Unboxing Metroida:

 

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

£5 przy zakupach za £35 - VG5OFF35

£10 przy zakupach za £75 - VG10OFF75

£20 przy zakupach za £150 - VG20OFF150

znowu zniżki na amazon.co.uk :) większość preorderów wychodzi taniej niż w Polsce 

szkoda że kolektorki nowego Wolfa nie mają w ofercie (na wyłączność game.co.uk) :(

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom: King's Edition (PS4) £139.99 

Warhammer 40,000: Dawn of War III Collector's Edition (PC CD) £79.27 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nic nie pisałem, ale tak wychodzi, że ostatnio zainwestowałem trochę w sprzęt, więc kasy na uzupełnianie zbiorów nie mam, ale temat śledzę intensywnie. No i mam pewne pytanie do Was, otóż na niemieckim Amazonie coraz częściej widzę pre-order packi w formie steelbooków, ostatnio sobie zamówiłem takowy do Mass Effect Andromeda jak akurat był na przecenie i się zastanawiam - czy podobny los ma szansę spotkać steelbooki do Assassin's Creed Origins i Star Wars Battlefront II? O tyle o ile np. sam SWBF2 mnie nie jara jako gra, tak same Gwiezdne Wojny kocham, a sam steelbook wygląda przekozacko. Natomiast serię AC z uwielbieniem zbieram i to przeważnie na nią wydawałem najwięcej co roku i akurat jest taka sytuacja, że mógłbym sobie pozwolić na wydanie tych prawie 30€ na owe gadżety, ale z drugiej strony, jakbym potem miał mieć możliwość zamówić to w grudniu, po 7,5€ każdy to poczułbym się rozczarowany. Jak więc Wy widzicie los tych steelbooków? Będzie ich tyle, że aż nadmiar czy lepiej dmuchać na zimne i wydać teraz pełną cenę i mieć spokój?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2 kolekcjonerska na PS4 jest jeszcze tutaj:

https://www.x-kom.pl/p/372281-gra-na-playstation-4-destiny-2-edycja-kolekcjonerska.html

 

Fire Emblem może ktoś zainteresowany?

https://gematsu.com/2017/08/fire-emblem-warriors-launches-october-20-north-america

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Ciekawe, że tak Destiny się wyprzedało nagle. Może zmniejszyli nakład?

Cholera wie. Czasem przed premiera magicznie znikają ze sklepów, by po premierze się pojawić. Może sobie odkładają na wypadek reklamacji? 

Nie wiem, ale postanowiłem jednak dać szansę tej pozycji i obczaić demo, które własnie pobieram. Znajomy mi powiedział (ściemnił mnie?), że w przeciwieństwie do części pierwszej tutaj kampania fabularna ma być całkiem długa i bogata w cutscenki, więc nawet ci, którzy za graniem multi/grupowo itd nie przepadają, mają się gdzie pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będzie jakaś draka z językami, nie wiem czemu ale np. mi na peceta zassała się ang. wersja (global)  co do gry to jest b. dobra choć cena w Polsce to kiepski żart

jak komus było mało to Ark rozpakowanie w 4K (po niemiecku)

a i nie jeden ale od razy trzy filmiki prezentujące Total War: Warhammer 2 - Serpent God Edition

a tu jeszcze oficjalny i GameSpotu 

w sklepie UBI promocja szkolna m.in na kolektorki i figurki niestety  dodatkowe 20% z punktów już nie wchodzi 

EMPIK dodał kolektorki ELEXa do oferty ceny takie sobie  PC 390,99 zł, PS4/XONE 449,99 zł

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, robart napisał:

może będzie jakaś draka z językami, nie wiem czemu ale np. mi na peceta zassała się ang. wersja (global)  co do gry to jest b. dobra choć cena w Polsce to kiepski żart

jak komus było mało to Ark rozpakowanie w 4K (po niemiecku)

a i nie jeden ale od razy trzy filmiki prezentujące Total War: Warhammer 2 - Serpent God Edition

a tu jeszcze oficjalny i GameSpotu 

w sklepie UBI promocja szkolna m.in na kolektorki i figurki niestety  dodatkowe 20% z punktów już nie wchodzi 

EMPIK dodał kolektorki ELEXa do oferty ceny takie sobie  PC 390,99 zł, PS4/XONE 449,99 zł

Jak nie wchodzi?Ja brałem Dedsec i użyłem kodu normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, co jest takiego epickiego w tej torbie (chodzi o kolekcjonerkę Destiny 2), latarce itd, że to podbija cenę o jakieś... 600zł? ocb. Wiem, że zawsze te ceny są jakieś sztucznie nabite, ale tu nawet bardzo, więc chyba chociaż dobrze wykonane będzie... chyba :D

Abstrahując od tej ceny, to ma jakieś powiązanie z grą? Nie wiem, główny bohater taką ma lub na coś stylizowane jest? Czy zwykły random?

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NWWStation napisał:

Wiem, że zawsze te ceny są jakieś sztucznie nabite,

Wystarczy wziąć pod lupę MGS ten spin off z Raidenem czy kto to tam był, ale chodzi , że miało też figurkę play arts coś tam. Podobne co wepchali do FF15, tutaj 400 zł i było zaporowo, a teraz 1100 i głupi frajerzy w tym ja , nabijają im kabzę. Nie będę się rozpisywał, że tą pierwszą kupiłem na wyprzedaży za 150 zł. Chyba mało komu skoczyły zarobki o 200%. Może się mylę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Wystarczy wziąć pod lupę MGS ten spin off z Raidenem czy kto to tam był, ale chodzi , że miało też figurkę play arts coś tam. Podobne co wepchali do FF15, tutaj 400 zł i było zaporowo, a teraz 1100 i głupi frajerzy w tym ja , nabijają im kabzę. Nie będę się rozpisywał, że tą pierwszą kupiłem na wyprzedaży za 150 zł. Chyba mało komu skoczyły zarobki o 200%. Może się mylę?

1100 za Destiny 2? Ja mam zamówione za 940zł, ale raczej i tak anuluję (empik.com) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

Jest PL, jak masz lanchera, klikasz w opcje i wybierasz sobie język gry - tylko napisy, ale to nawet lepiej. Co do samej gry to początkowo chciałem ją bardzo chwalić. Jest bardzo ładna graficznie - kolorystyka, światła, cienie itd. Do tego dochodzi epicka optymalizacja. Nic mi nie przycina, nie ma spadku fps itd. Bajka wręcz. Bardzo fajnie mi się grało w sumie, ale... Łatwe to strasznie. Po przejściu, co tam jakoś długo nie trwało wyświetliły mi się opcje gry ze znajomymi czy coś tego typu i mi się odechciało. Jeśli gra z fabułą jest długa, może byś się skusił nawet, ale jeśli to wprowadzenie/rozbudowany dodatek, daruję sobie. Może kiedyś, jak spadnie cena. Pozycja niezła, ale nie powaliła mnie w sumie. Chociaż widać, ze jest solidnie wykonana.

(anuluje pre-order).

 

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Yaper napisał:

Na PS4 NNK2 już nie ma (znowu rekord?), jakby się jeszcze w jakimś polskim sklepie ta edycja pojawiła to dajcie znać. PC mnie nie urządza, bo musiałbym dokupić grę na PS4 do grania i wyjdzie za drogo.

Jest tutaj, ale droższa:

http://www.grymel.pl/cenega-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-krolewska-edycja-kolekcjonerska-o_l_8033.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...