Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

6 godzin temu, MasterThief napisał:

Nawet jakbym zarabiał 8,5 tysiąca miesięcznie nie wydałbym prawie 3,5 koła na kolekcjonerkę :P Jak mówiłem, aż tak szalony nie jestem ;)

Gdybyś zarabiał tyle, miałbyś inne myślenie i inne podejście :). Druga sprawa, że sprzedałbyś zarabiając 2 koła. Więc gdzie tu tkwi szaleństwo. Czysta inwestycja

21 godzin temu, Errasmus napisał:

Po prostu nie zdążyłeś kupić :-P

Ale co AC?? Nie zamierzałem nawet. Nie planuję w to ani grać, ani kupować w promocji. Mam dość ich beznadziejnych i tandetnych figurek. Lalki barbie sprzed 30 laty mojej kuzynki były lepiej wykonane. 

2 godziny temu, Errasmus napisał:

Szczerze mówiąc mi daje satysfakcję, to, że coś udaje mi się zdobyć co chciałem zdobyć, arównież chcieli inni..l

Co masz na myśli??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa w tej figurze za 800 EUR wygląda jak jakiś but :D dostarczenie tego w jednym kawałku to będzie spore wyzwanie

wygląda że UBI wysyła już te kolektorki

s-l1600.jpg s-l1600_1.jpg s-l1600_2.jpg

fotki z tej aukcji http://www.ebay.de/itm/ASSASSINS-CREED-ORIGINS-LEGENDARY-EDITION-Ohne-Spiel-/142414368791

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Dziś odkryłem po 2 tygodniach, że mam Nier automate black box w koszyczku. Opłaciłem i kasę pobrało. Trzymajcie kciuki by wysłali, bo się napaliłem jak szczerbaty

Dwa tygodnie temu gdzieś trafiłeś i dodałeś do koszyka, a teraz opłaciłeś? Czy dawno temu dodałeś, a teraz się ogarnąłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NWWStation napisał:

Dwa tygodnie temu gdzieś trafiłeś i dodałeś do koszyka, a teraz opłaciłeś? Czy dawno temu dodałeś, a teraz się ogarnąłeś?

Dostałem link , że jest parę sztuk ze SQE shop Eu, jak kliknąłem to już nic nie było i nie mogłem opłacić. Dziś wlazłem ponownie po 2 tyg na stronkę, a tu w koszyku Nier Automata Black box. Od razu poszło z pp 210 euro, wpłata przyjęta, sms z potwierdzeniem poszedł. No mam nadzieję , że to dostanę. Żeby nie było to nawet dwa konta założyłem :D. Kupię jeszcze to FF12 zodiac. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SystemShockPl napisał:

Wysłane!!!! 

Pochwal się jak dojdzie fotkami. Jestem zaskoczony że po takim czasie znajdują się jakoś nowe egzemplarze w sklepie. Na jakiej zasadzie to działa?

I jak lukam to cały czas można się zapisywać na waiting list-w przypadki finala 15 się np. nie da. Czyli co,nadal mogą się pojawić nowe egzemplarze?Hmmm

Zostawiasz sobie czy sprzedajesz?Lub zostawiasz nieotwarte na parę lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UBI kasę ściągają do razu :)  

SystemShockPl pewno pisał błagalne maile, wysłał fotki swojej bogatej kolekcji no i skombinowali mu jedną sztukę :) 

pojawił się powód - słaby bo słaby - żeby zakupić MicroMachines  - zdalnie sterowane resoraki w gratisie a ten gratis to 10 zł więcej :) można zgarnąć też koszulkę z motywem z gry - i tu ceny nie podnieśli 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yoszek napisał:

Zostawiasz sobie czy sprzedajesz?Lub zostawiasz nieotwarte na parę lat?

 

2 godziny temu, robart napisał:

SystemShockPl pewno pisał błagalne maile, wysłał fotki swojej bogatej kolekcji no i skombinowali mu jedną sztukę :) 

Śmiej się, własnie mój koszyk obrodził w drugi egz i też zamówiłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yoszek napisał:

No ja się nie śmiałem tylko serio pytałem. Drugi egzemplarz?No to teraz już bardzo zazdroszczę.nie wiem jak Ci się to udało.

 

Tak będę sprzedawał, skoro się sami proszą bym kupował. Mario mam zamówione. Pisałem o tej edycji. Ponoć gierka będzie wypasiona, Ogólnie Switch wymiata, to nie lipa jak Ps4 i X1 na premierę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzanie niska cena na steelbooka z Destiny 2 (PS4) - 2,99 GBP  płaci się przy wysyłce więc zero ryzyka za Collectors Edition Forums

chyba nikt jeszcze nie pisał o kolekcjonerce hitu sprzedażowego ze STEAM'a  ARK: Survival Evolved dostępne tylko na amazonie.de  (179.99 EURO plus różnica VATu) bo z game pewno nie wyślą

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po ptokach cena 9,99 GBP

Mario_Rabbids_Kingdom_Battle_Edycja_Kole

tu też dobry deal wziąłem choć nie mam switcha ;)

dla tych co nie monitorują, spada cena Agents of Mayhem  wyjściowa to była 199 zł a teraz proszę 20-30 zł mniej, i tak nie kupię chyba ze dorzuca jakiegoś gratisa

odnośnie gratisów to super ofertę na nowego Asasyna przygotowało EURO, szkoda że nie ma wersji DELUXE na PC 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gry ze sklepu Grymel 

"

Witamy,

 

informujemy, że w wyniku naszej pomyłki w cenie produktu Mario + Rabbids: Kingdom Battle - Edycja Kolekcjonerska (NS0003) wystąpił ludzki błąd. Cena 219,90 zł dotyczy oczywiście zwykłej wersji gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle:

 

http://www.grymel.pl/ubisoft-mario-+-rabbids-kingdom-battle-o_l_7815.html

 

Cena edycji kolekcjonerskiej została ustalona przez wydawcę na poziomie 379,90 zł.

 

Z racji naszej pomyłki możemy zaproponować zakup edycji kolekcjonerskiej w promocyjnej cenie 349,90 zł.

 

Prosimy o informację o decyzji:

zakup edycji kolekcjonerskiej w promocyjnej cenie 349,90 zł

zamiana na zwykłą edycję w cenie 219,90 zł

całkowite anulowanie zamówienia.

 

Za niedogodności z góry przepraszamy."

 

Mogą sobie manipulować po tym jak ktoś zamówi?

 

Druga sprawa to mam pytanie jeśli chodzi o sklep Konsoleigry to podobno domagają się zwrotu pieniędzy za wysyłkę pobraniową jak nie odbierzesz gry?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja był ah, oh i itp

Rzeczywistość? Proszę bardzo

https://www.youtube.com/watch?v=lhRlEkaSyZA

 

Artbook to oczywiście nie jest a4 bo jak widać box jest małego formatu jak i w Nier.  Nalepka i przeciętna figurka. Teraz , żeby taki szajs sprzedać to musi to być exclusive na dany sklep. Też dobra metoda. 900 zeta ucieka z kieszeni i zastanawiasz się w co ty je wpakowałeś oglądając to potem w domu. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SystemShockPl napisał:

Wizualizacja był ah, oh i itp

Rzeczywistość? Proszę bardzo

https://www.youtube.com/watch?v=lhRlEkaSyZA

 

Artbook to oczywiście nie jest a4 bo jak widać box jest małego formatu jak i w Nier.  Nalepka i przeciętna figurka. Teraz , żeby taki szajs sprzedać to musi to być exclusive na dany sklep. Też dobra metoda. 900 zeta ucieka z kieszeni i zastanawiasz się w co ty je wpakowałeś oglądając to potem w domu. 

 

Nie no, tragedii nie ma, gdyby była cena inna. Za ten hajs to jest jakaś kpina. Niewarte, chyba że ktoś to potem chce sprzedać (pewnie za jakiś czas będzie drogie). Dobrze, że się wyleczyłem z kupowania kolekcjonerek i gier na premierę. A Nier rozpakowałeś? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...