Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

z wysyłką to już 200 zł, gra warta jakieś 50 zł czyli 150 zł płacisz za bonusy o ile zamierzasz otwierać, ja bym zaczekał

PS. na allegro za 170 zł http://allegro.pl/pc-just-cause-3-edycja-kolekcjonerska-pl-nowa-i6487558969.html

odnośnie Dishonored 2: z muve gra nie dotarła (inpost), z gry-online wziąłem kuriera (nie było innej opcji) i pudełko dotarło (bez steelbooka i pierwszej części) co ciekawe paczki z gry-online pakuje też muve, co do braku Dishonored: Definitive Edition może ma to związek z niedawna premierą edycji GOTY http://www.ceneo.pl/46054242 po kiego dawać coś za friko jak można sprzedawać oddzielnie

jz1Ra9K.png

Cytat

Drodzy klienci,
W ramach odpowiedzi na liczne pytania informujemy iz wysylka steelbookow do Dishonored 2 nastąpi w poniedzialek 14 listopada.
Będą one wysłane na tych samych zasadach jak podstawowe zamówienie z grą.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności!
Pozdrawiamy
Ekipa Muve.pl

czyli podobnie jak z Mafią bonusy pewno dojdą kilka dni po grze

najbardziej boli że przy wysyłce ktoś w muve się kapnął i wyłączyli mi 10% złota co miałem jeszcze aktywne z bety :D jak ja teraz uzbieram złota na chociaż jedną licytację

jeszcze odnośnie sklepów internetowych, podoba mi się przejrzystość na morelehttps://www.morele.net/strefa-gracza/gry-konsole-i-pc/gry-pc-wersje-pudelkowe-29/4.00,328.00,1,,,,971,sd,1,,/1/

czarno na białym widać ile czego schodzi w tym gier

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2016 o 12:49, robart napisał:

z wysyłką to już 200 zł, gra warta jakieś 50 zł czyli 150 zł płacisz za bonusy o ile zamierzasz otwierać, ja bym zaczekał

PS. na allegro za 170 zł http://allegro.pl/pc-just-cause-3-edycja-kolekcjonerska-pl-nowa-i6487558969.html

odnośnie Dishonored 2: z muve gra nie dotarła (inpost), z gry-online wziąłem kuriera (nie było innej opcji) i pudełko dotarło (bez steelbooka i pierwszej części) co ciekawe paczki z gry-online pakuje też muve, co do braku Dishonored: Definitive Edition może ma to związek z niedawna premierą edycji GOTY http://www.ceneo.pl/46054242 po kiego dawać coś za friko jak można sprzedawać oddzielnie

No to tak jak napisałeś: steelbooki będą wysyłanie w poniedziałek. Co do Definitive Edition, to ja z muve ją dostałem a z GOLa zwykłą, ale tak chyba miało być jak patrzę po zamówieniach. Co ciekawe to ten Dishonored: DE jest razem z DLC do dwójki w jednym kodzie i nie da się go sprzedać osobno, bo aktywuje się na steamie tylko wtedy, gdy mamy aktywowaną dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy XV to chyba tylko dla napaleńców Clueless Gamer: "Final Fantasy XV" With Elijah Wood

na muve trwa wyprzedaż gadżetów dla tych co maja złoto https://www.facebook.com/muvepl/posts/1247044295352482 choć w sumie zostały tylko koszulki z F4, ja dałem za swoją 5K :(

RES 7 będzie mieć steela a czy elegancki  http://steelbook.com/releases/resident-evil-7-steelbook-edition/

jeszcze odnośnie cen, Warhammer 40 000: Dawn of War zaplanowane na 2017 r. w preorderze za 200 zł :) oczywiście CENEGA

co gorzej UBISOFT też szaleje, Watch Dogs2 , For Honor, Steep wszystkie w okolicach 200 zł 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z muve chyba lepszy, przyjemniejszy w dotyku :) czyli  Throne > Corvo

a co do pytania to steela (Throne) dostałem z grą w poniedziałek a dzisiaj dotarł Corvo z GOLa

chyba pierwszy raz muve wysłało też kolektorki w oryginalnym opakowaniu, na etykiecie egz. 19085 z 41608 a i wygląda ze do Polski poszło 337 egz.

co ciekawe STEAMSPY pokazuje ze grę kupiło ~250 000 osób

na tym filmiku widać że droższa wersja kolektorki jest limitowana do 11 tys.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio w poszukiwaniu paru starszych tytułów np. Gothic natknęłam się na dwa wydania tej gry. Chodzi o gamebooka i wydanie które nazywa się "Extra Klasyka" (czy jakoś tak). Tyczy się to nie tylko Gothica ale też wielu innych gier. Zastanawiam się, które wydania gier czy gamebookowe czy zwykłe opłaca się bardziej kupować waszym zdaniem. Jestem osobą, która przywiązuje dosyć dużą wagę do pudełka gry ponieważ je kolekcjonuję i lubię jak ładnie prezentują się na półce. Aktualnie posiadam gamebook z grą Wiedźmin Edycja Rozszerzona i muszę przyznać, że pomysł był dobry ale wykonanie...no już trochę mniej ponieważ gamebook od samego otworzenia go rozwalił się i strony wypadły z oprawy i musiałam to sklejać taśmą co nie prezentuje się zbyt ciekawie. Nie wiem czy to tylko taki mój przypadek czy o co chodzi. Chciałabym znać waszą opinię na temat czy lepiej jest kupować gry w formie gamebooka czy szukać zwykłego wydania pudełkowego. Zapraszam do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu jednego Gamebooka i przyznam, że gdzieś głęboko go zakopałem, po aktywacji klucza Steam z niego. Kompletnie do mnie nie trafia ta forma. Mam też kilka filmów w formie książkowych i kurde, pomysł jest zwyczajnie trefny. To może ciekawie wyglądać, ale grzbiet książki jest nieco szerszy od reszty, przez co wystawiając półkę takimi wydaniami łatwo to wszystko zniszczyć. Za to eXtra Klasyka, szczególnie seria Next to była piękna sprawa. Ułożone jedno koło drugiej robiły wrażenie tańszego kuzyna Platynowej Kolekcji. Być może nieco koloryzuję, ale gdybym ja teraz miał wybierać między budżetówkami, to eXtra Klasyka na zawsze w mym sercu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm własnie miałam dylemat czy wybrać Gothica z serii Gamebook czy Extra Klasyki. Padło na Gamebook z tego względu że nie ma żadnych zabezpieczeń i nie trzeba go nigdzie rejestrować a z tego co patrzyłam na pudełko Extra Klasyki to wymagane było konto Steam (a ja unikam go jak to tylko możliwe i jeżeli mam do wyboru kupić grę działającą bez żadnych DRM'ów itp albo z to oczywiście wybiorę opcję bez). Niestety również i ten egzemplarz po otworzeniu od razu się rozwalił i musiałam go sklejać taśmą. Moi znajomi mają pare gier z tej serii i twierdzą, że ich są w idealnym stanie więc nie wiem o co chodzi, mi po samym otwarciu zszycie wyrywało się z okładki i plik kartek wypadał. Wiedźmin to jedna z moich ulubionych gier i zastanawiałam się nawet nad kupieniem drugiego gamebooka z nim by mieć ładnie prezentujący się egzemplarz ale chyba sobie odpuszczę i poszukam wersji w zwykłym pudełku:/

Edytowano przez GetFreaky1999
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, GetFreaky1999 napisał:

Nie wiem czy to tylko taki mój przypadek czy o co chodzi. Chciałabym znać waszą opinię na temat czy lepiej jest kupować gry w formie gamebooka czy szukać zwykłego wydania pudełkowego. Zapraszam do dyskusji.

Kupujesz  100 tną reedycję reedycji? To już kup starą extra klasykę w folii jak nie chcesz big boxów . O ile wiem Gothic nie jest nigdzie żadnym steam. Bynajmniej stare extra klasyki są drugim lub trzecim wydaniem na rynku , bardziej wartościowym i przypominającym dawne czasy. Jak kupujesz wydania gier od 2006 to wysil się chociaż na pierwsze wydanie za 30 zł takiego Wiedźmina, a nie jakiś szrot, który się rozpada, bo na to szkoda kasy. Jeśli natomiast kupujesz na półkę bo klucze dawno masz to bierz w folii, będziesz mieć nieskazitelne ładne egzemplarze. Obecnie wyprzedaję moje duble z kolekcji w postaci big boxów, jak ktoś zainteresowany to zapraszam 

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej info o wydania Residenta 7.

W gamestopie exem będzie w USA kolektorka,nie wiadomo czy trafi do europy.150$. Ten domek to widzę pozytywka,ciekawe jaką muzyczkę będzie grał.

W EU będzie edycja specjalna właśnie w wspomnianym steelbooku + cyrforwe śmieci. I tyle.

 

137046b.jpg

vclqljtpc1yx.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...