Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Yoszek, dobrze że dali taki, a nie 48 stron wielkości boxa. Widać zamiast brać przykład z CDP(R), wolą sprzedawać duże artbooki osobno za 25 dolców. Sam Trico bez tego chłopca wyglądałby lepiej.  U nas kolekcjonerka już dawno się wyprzedała, nawet drugi rzut na ultimie za 499zł.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne badania musiały wykazać, że ludzie chcą wydmuszek. Byle co byle w dużym pudle, tak by półki kolekcjonerów przypominały skład na magazynie. Zakup wózka widłowego przy 200 setnej kolekcjonerce obowiązkowy. To jest druga po Deus ex droższa ek jaką kupiłem. W nowe serie już kompletnie nie wchodzę poza exami , ale z grami. 

Trochę mi to przypomina powód dlaczego powstały komiksy, tak tutaj mogę zgadywać czemu zniknęły rasowe ek. 

Co do black friday to mam rozumieć, że nic nie kupiliście? Tylko ja kupiłem sobie nowości za pół ceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie to jest, zresztą FFXV kolektorka też rozczarowanie (powinna być połowę przynajmniej tańsza).

Niestety kolektorki są brzydkie ostatnio i drogie, śmieszne to jest wręcz. Figurki to w ogóle jakaś masakra, ale nawet pomijając je, wykonanie reszty elementów słabe. Ostatnio brat nabył kolektorkę serialu anime - bosze, jakie to jest piękne, takiej kolektorki nie widziałem do tej pory. Artbook wielki, figurka-pudło na serie śliczna i nie z plastiku, kurde waży jakieś 3kg - masakra totalna, a zapłacił mniej niż za większość nowych kolekcjonerek. Czuje się robiony w balona, skoro tam mogą zrobić coś pięknego i relatywnie taniego. Dlatego bunt pozostał, nie biorę tego badziewia, co nam dają, nówek też nie, bo bugów 150, część gry wycięta i drogo. Czekam na kompletne wydanie w normalnej cenie. Grać i tak, w co mam, więc mnie się nie spieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Trochę mi to przypomina powód dlaczego powstały komiksy, tak tutaj mogę zgadywać czemu zniknęły rasowe ek. 

Co masz na myśli?

 

 

Co do EK Sniper Elite to jakaś żenada. Coraz gorsze te kolektorki.

 

Imo kolektorki powinny iść dwutorowo. Albo w artbook, sountrack itp. po mniejszej cenie. Albo za wysoką cene, w dużym pudle, ale za to z mistrzowsko wykonaną figurką. A to co mamy obecnie to jakaś śmieszne hybryda.

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, TomcioM napisał:

ciekawe czy Techland wyda edycje premium na PC, tak jak zrobili w trójce.

SNIPERA 4 w wersji na konsole ma wydać CENEGA , o pecetowcach na razie nic nie wiadomo

 

28 minut temu, UnboxingManer napisał:

Ta EK Sniper Elite 4 to jaja prawda ? Jakaś masakra... 

TAK

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 20:05, MadMix napisał:

Co masz na myśli?

By trafić do mniej ogarniętych i trzepać na nich kasę. Wolą tandetne zabawki za grubą flotę. Tak też powstały kiedyś komiksy, bo społeczeństwo tępiało i nie czytało książek. Dostali zastępczą rzecz.

Przedtem myślałem , że te figurki to ma być jakaś odmiana. teraz to po prostu standard wciskanie za dużą kasę taniej figurki. Kto to kupuje z reguły? My w mniejszym stopniu, ale niedzielni gracze by móc sobie postawić swojego hero na półce to już tak.

Artbooki i książki trzeba czytać, na to jest mniej chętnych, co mnie nie dziwi patrząc na papkę jaką się karmi masy. Kiedyś leciało sporo programów rozwijających , a teraz to sami wiecie.  Chyba nie prędko zobaczymy coś w stylu Wiedźmina 1 i poza ek od Blizza bez figurek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SystemShockPl napisał:

By trafić do mniej ogarniętych i trzepać na nich kasę. Wolą tandetne zabawki za grubą flotę. Tak też powstały kiedyś komiksy, bo społeczeństwo tępiało i nie czytało książek. Dostali zastępczą rzecz.

Przedtem myślałem , że te figurki to ma być jakaś odmiana. teraz to po prostu standard wciskanie za dużą kasę taniej figurki. Kto to kupuje z reguły? My w mniejszym stopniu, ale niedzielni gracze by móc sobie postawić swojego hero na półce to już tak.

Artbooki i książki trzeba czytać, na to jest mniej chętnych, co mnie nie dziwi patrząc na papkę jaką się karmi masy. Kiedyś leciało sporo programów rozwijających , a teraz to sami wiecie.  Chyba nie prędko zobaczymy coś w stylu Wiedźmina 1 i poza ek od Blizza bez figurek. 

Można powiedzieć, że i gry to rozrywka dla "tępiejącego" społeczeństwa, jeszcze bardziej niż komiksy. A skoro tak, to tym bardziej taki kształt EK wydaje się naturalny.

 

BTW, komiksy powstały na długo przed książkami, bo już w starożytności na ścianach jaskiń czy grobowców były wykuwane, wyryte krótkie historie obrazkowe.

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy w swojej formie rozwinęły się i niektóre to prawdziwe dzieła na dzisiejszym rynku, bo większość podobnie jak i gry to chłam. Gry natomiast przechodzą metamorfozę z rozwiniętych i rozbudowanych poprzez uproszczone i schematyczne dla niedzielnych graczy i tym samy stają się kolekcjonerki. Kolejną zabawką na półkę dla nieświadomego gracza. 

Nie będę się wypowiadał kiedy powstał komiks, bo w czasach starożytnych to co napisałeś, nie jest uważane za pierwszy komiks. Idąc tym tokiem myślenia mogę napisać, że pierwsze gry też powstały tysiące lat temu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Komiksy w swojej formie rozwinęły się i niektóre to prawdziwe dzieła na dzisiejszym rynku, bo większość podobnie jak i gry to chłam. Gry natomiast przechodzą metamorfozę z rozwiniętych i rozbudowanych poprzez uproszczone i schematyczne dla niedzielnych graczy i tym samy stają się kolekcjonerki. Kolejną zabawką na półkę dla nieświadomego gracza. 

Nie będę się wypowiadał kiedy powstał komiks, bo w czasach starożytnych to co napisałeś, nie jest uważane za pierwszy komiks. Idąc tym tokiem myślenia mogę napisać, że pierwsze gry też powstały tysiące lat temu. 

Gry oczywiście, ale nie komputerowe. Natomiast historie obrazkowe były pierwszym sposobem zapisu jakichś opowieści krótkich, zanim jeszcze pierwsze pismo powstało, czy nawet język.

 

I jednak jako gracz i "czytacz" to bym nie porównywał jednego z drugim i nie stawiał znaku równośc - zdarzają się gry głębokie i wspaniałe, prawda, ale ich "głębokość i wspaniałość" i tak jest mniejsza od największych perełek literatury czy komiksu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MadMix napisał:

Gry oczywiście, ale nie komputerowe

Komiksy jak to określasz , również nie w takiej formie jak teraz. 

16 godzin temu, MadMix napisał:

I jednak jako gracz i "czytacz" to bym nie porównywał jednego z drugim i nie stawiał znaku równośc

Nie porównywałem z grami co lepsze czy gorsze, tylko rynek.  Również większość komiksów to tandeta, a zwłaszcza te z przebierańcami rysowane dla mas, jak obecne kolekcjonerki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Komiksy jak to określasz , również nie w takiej formie jak teraz. 

Nie porównywałem z grami co lepsze czy gorsze, tylko rynek.  Również większość komiksów to tandeta, a zwłaszcza te z przebierańcami rysowane dla mas, jak obecne kolekcjonerki. 

Napisałem, że historie obrazkowe. Takie historie mają znacznie więcej wspólnego z obecnymi komiksami niż gry o których ty mówisz. Wolę określenie trykociarze. Komiksy z trykociarzami są dla mas, prawda, ale rynek docelowy i tak jest zdecydowanie węższy niż wielkie hity growe które mają trafić w gusta wszystkich. Tutaj jest jednak dość wąska grupa odbiórców i te komiksy są kierowane do nich. Wystarczy sobie porównać sprzedaż zeszytów komiksowych do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Szymon22 napisał:

Ktoś z Was zamawiał kiedyś kolekcjonerki w sklepie rtv euro agd? Jeśli tak to w jakim stanie były? Wszystko z nimi było ok? Zamówiłem sobie The Last Guardian u nich bo był tańszy niż w empiku. Empik chyba dobrze się obchodzi z kolekcjonerkami?

Mnie do tej pory zawsze empik pakował wszystko wcorcowo. Czy kupowałem kolekcjonerki, płyty winylowe, książki, płyty CD itd. Zawsze super :P

Z tym rtv agd chyba ktoś tu narzekał, ale nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RTV Euro Agd odbierałem już 5-6 kolekcjonerek ,ps4,ps4 pro,ps3. Wszystko zawsze było w stanie idealnym.Ale nie pakują w żaden dodatkowy sposób. Zawsze dostawałem w oryginalnym opakowaniu. Za to empik pakuje perfekcyjnie to fakt. Jak mogę to zawsze w empiku biorę. 10/10 jeśli chodzi o zabezpieczenie paczki u nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...