Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

1 minutę temu, Friedrich napisał:

Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany Assassin's Creed: Unity, to na allegro dostępnych jest parę sztuk Guillotine Edition (nówki) za 190 zł.

TUTAJ

Polecam, figurka jest rewelacyjna. Szkoda tylko, że nie sprzedaje kompletnej edycji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam oba Hot Toy'sy, nerke, opla i biorę! :icon_cool:

PS. 3000zł - wydaje się sporo, ale w przypadku niektórych osób udzielających się w tym wątku wystarczyłoby nie kupować żadnych EK przez rok i $$$ na Wieśka by się znalazły. Także kupno czegoś takiego nie jest zarezerwowane tylko dla bogaczy. ;>

 

@Errasmus

Dobrze by było, aby w śwince coś zostało na chleb, bo raczej szybko bym się nie rozstał z najlepszą reprezentacją Geralta na rynku. ;)

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka wygląda naprawdę nieźle ale za tą cenę każda by wyglądała nieźle. Trochę nie podobają mi się włosy, jakbym miał wolny hajs to pewnie bym kupił ale obecnie mam w planach kupno nowego TV pod 4k więc funduszy raczej nie starczy. Znając życie i tak figurkę będę mógł zobaczyć na własne oczy bo znajomy pewnie kupi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja sugestia, moglbyście też pisać o nowościach indorowych w  boxach czyli edycji kolekcjonerskich indie, oraz kickstarter? Tam robią gierki lepsze od tych budżetowych.

Ma wyjść coś w stylu Ruff`n`tumble amigowego :) Wydanie w stylu retro box

https://www.kickstarter.com/projects/1093001909/rad-rodgers-the-return-of-the-90s-era-apogee-platf?ref=recs_top

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SystemShockPl napisał:

Dzięki, Już zamawiam :) Mam nadzieję że boxy będą numerowane.

 

 

 

Edytowano przez srebrnypionek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Mirrors edge ek. Powiem tyle, kto nie kupił za 250 zł niech żałuje. Nie ma znaczenia na jaką platformę kupujecie bo gre dorzucają pod spodem pudełka. Tzn jest duży box szary dopasowany do gry z tytułem gry i macie wewnątrz tego właściwy czarny box - nie za duży, a pod spodem powietrze, styropian z wnęką i tam siedzi gra. Ona praktycznie nawet w boxie z figurką nie jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bawił się już w te kickstarterowe zbieranie na grę? Na ile to jest pewne? Bo słyszałem o różnych przekrętach z tą stroną i mam obawy.
A przyznam, że ten Rad Rodgers mnie mocno zainteresował i kusi mnie wersja za 12 albo 45 dolców.

A skoro już mowa o projektach kickstarterowych, to też wygląda fajnie (chociaż temat bardziej około-growy, więc nie wiem czy to można do kolekcjonerki zaliczyć). Aczkolwiek 90$ za trzy książeczki, to dla mnie trochę zabójcza cena :x

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SystemShockPl napisał:

Odnośnie Mirrors edge ek. Powiem tyle, kto nie kupił za 250 zł niech żałuje. Nie ma znaczenia na jaką platformę kupujecie bo gre dorzucają pod spodem pudełka. Tzn jest duży box szary dopasowany do gry z tytułem gry i macie wewnątrz tego właściwy czarny box - nie za duży, a pod spodem powietrze, styropian z wnęką i tam siedzi gra. Ona praktycznie nawet w boxie z figurką nie jest. 

Gdzie było do kupienia ? Jest gdzieś jeszcze ? Z wysyłką ile wynosiło ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, UnboxingManer napisał:

Gdzie było do kupienia ? Jest gdzieś jeszcze ? Z wysyłką ile wynosiło ? 

Na Amazon niemieckim. Chciałbym zwrócić uwagę , żebyście pisali , że ek jest wspólna do wszystkich platform jeśli gra jest dodawana oddzielnie. Bo nie ma tu znaczenia skoro box nie posiada oznakowań. Grę można podmienić wg upodobań. Pisaliśmy o tej przecenie tutaj. Musisz zaglądać tu częściej, jak to zwykle robią sprzedawcy allegro, ci są szybsi niż struś pędziwiatr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Ktoś bawił się już w te kickstarterowe zbieranie na grę? Na ile to jest pewne? Bo słyszałem o różnych przekrętach z tą stroną i mam obawy.
A przyznam, że ten Rad Rodgers mnie mocno zainteresował i kusi mnie wersja za 12 albo 45 dolców.

Nie wiem, o jakich przekrętach mowa w sumie. Jesli chodzi o to, że finalny produkt może być... średnich lotów, to tak, zgodze się. Carmageddon lub nawet Wasteland 2 (chociaz tutaj obecnie chociaż jest git). Osobiście sposorowałem tylko System Shock nowego + jeden tytuł, na który nie zebrali kasy. brat sponsorował jakieś japońskie, ale tam głównie chodziło o przetłumaczenie, więc średnio chyba o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWWStation znaczy słyszałem o sytuacjach, gdzie gra w końcu nie została wypuszczana albo była drastycznie inna od tego, za co zapłacili wspierający (albo jak bodajże była jakaś sytuacja z grą Orion, właśnie dotycząca kolekcjonerek).

Z innej beczki - widziałem, że na poprzedniej stronie ktoś wrzucił figurkę Geralta i się zachwycaliście. Nie wiem czy było, ale tutaj odpowiedź cdp.pl. Moim zdaniem jest kiepsko (szczególnie patrząc na cenę), ale z drugiej strony nie znam się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego nowego TR bez gry i season pass za 140 zł z wysyłką. Powiem tyle figurka to wydmuszka, wygląda przeciętnie. Jak to otwierałem to myślałem, że ktoś mnie wydmuchał i nie ma w tym mini boxie nic - takie to lekkie było. Ten pseudo notatnik oprawiony w końską derkę to śmieć , podobnie ma się sprawa z amuletem i future packiem - totalne dno. Jest źle wykoanany , kiepski tani materiał oraz dół chowa się jakby w górną część. Lwią cześć kosztuje w tym gra i season pass. Więc jak w budżetówce jest season pass obecnie to znaczy tylko , że reszta komponentów jest słaba, a tu nie o to chodzi. Season pass cyfrowy kupie sobie online, a artbooka cyfrowego to już nie chcę, a mógł być w tej edycji, bo miejsca tam od cholery. Pudło zabiera dwa razy - podkreślam dwa razy miejsca więcej niż powinno. No i jest brzydkie, czarne nijakie, zabrakło kasy na grafika - wielkość Skyrim, ale do niego to polotu nie ma. Za tą kasę czy brać jak zbieracie TR? Tak, ale ani grosza więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...