Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

No na tej dużej fotce z bliska widać że figurka wygląda DRASTYCZNIE lepiej niż w Explorer Edition.Akurat po Uncharted sięgnę od razu bo czuję że zniknie moment tak jak explorer.Pre ordera nie mam,mam nadzieję że jeszcze gdzieś będą.

VK5Rixl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman wygląda lepiej na filmiku niż te wydmuszki z ubi. Nie kupię, bo gra na raty jako klucz. Pomijam , że seria mnie ani ziębi ani grzeje.

U4 jest wciąż do zaklepania.

http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/gry/akcja/uncharted-4-kres-zlodzieja-pl-edycja-kolekcjonerska

Rewelacji jak na tą cenę nie ma. Darowali by już sobie tą tandeciarską figurkę i dali duży artbook A4, nie ten mały szmatławiec.

Zalew tych crapiatych figurek jest już dołujący. Może być tak jak pisał Friedrich, dział padnie. Bo ileż może człowiek gromadzić tych figurek i wielkich pudeł. Krew mnie zalewa , że muszę artbooki kupować oddzielnie , coś co powinno być elementem każdej kolekcjonerki. W końcu kto nie lubi artbooków? Ja uwielbiam , do ulubionych serii dla mnie must have.

Szkoda natomiast , że nowy Homeworld nie dostał żadnej kolekcjonerki, ani w ogóle fizycznego nośnika, podobne mam odczucia do Kings quest - jednej z najlepszych przygodówek ostatnich czasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat brak dużego artbooka boli.Skyrim kolektorka była perfekcyjna pod tym względem i 150zł tańsza na premierę.

A co do warhammera-totalnym draństwem jest wywalenie jednej z GŁÓWNYCH RAS czyli chaosu z gry i dawanie jako pre order bonus a reszcie sprzedawanie osobno...

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tej dużej fotce z bliska widać że figurka wygląda DRASTYCZNIE lepiej niż w Explorer Edition.Akurat po Uncharted sięgnę od razu bo czuję że zniknie moment tak jak explorer.Pre ordera nie mam,mam nadzieję że jeszcze gdzieś będą.

Exploer Edition miała jeszcze klamrę, pierścień i ciekawe pudło zbiorcze, tu mi brakuje jeszcze jakiegoś elementu. Natomiast figurka o niebo lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mały artbook małego formatu, niż tą śmieciową klamrę i "pierścień" , których raczej wstydziłbym się nosić. Jest o niebo lepiej niż w trójce. Lepsza figurka, steelbook, artbook. Naturalnie wiadomo , że ta figurka obniża standardy pozostałych dodatków i jest zbędna , ale kolekcjonerzy to wiedzą.

Powinni się ogólnie nauczyć , że każda kolekcjonerka powinna być w STEELBOOKU. Żadnych metalboxów dyktowanych pod 8 płyt dvd, tylko steel i karteczka w środku. Dwa tygodnie po premierze, gra zasysa połowę z netu, a im dalej to płyta do niczego na pc nie potrzebna. Z konsolami robi się czasami podobnie, zwłaszcza jak jest to gra z pc xD.

Ostatnio kupiłem Wasteland 2, aż boję się grać, gra już kilka razy pobrała po 4GB łatek. Ciekawe kiedy dokończą tą grę , bo chyba wersję beta kupiłem? Tego samego obawiam się w nowym Hitmanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mały artbook małego formatu, niż tą śmieciową klamrę i "pierścień" , których raczej wstydziłbym się nosić. Jest o niebo lepiej niż w trójce. Lepsza figurka, steelbook, artbook. Naturalnie wiadomo , że ta figurka obniża standardy pozostałych dodatków

Nie wnikając czego w tej części Nate będzie szukał, ale przy okazji dwójki gdzie głównym artefaktem był sztylet to też coś takiego by było dobrym pomysłem. Mam na myśli, że zamiast figurki głównego bohatera przyjął bym coś mniejszego co też mogę postawić na półce, a cena EK spadła by pewnie o kilka dyszek.

PS. Ten sztylet był dodawany do tej mega limitowanej edycji, co chyba tylko 200 sztuk wyszło i chodzi po 2k+ funtów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten sztylet, nie po tyle chodzi, tylko tyle chce jeden szaleniec, który skupił całość. Było to po premierze bardzo tanie, tańsze niż te masowce obecnie - cena kręciła się od 400 zł. Fakt wolałbym już jakąś niedużą replikę szczegółową niż tą lalkę , którą dołożyli do U3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 od dawna zamówione i tylko niecierpliwie czekam na premierę. Po zobaczeniu tego zdjęcia tylko się uspokoiłem, będzie dobrze, to mnie zadowala. Do dziś nie mogę odżałować faktu, że nie udało mi się kupić kolekcjonerki Uncharted 3, kiedy jeszcze była dostępna. Może kiedyś mi się jeszcze uda.

Kolekcjonerka Hitmana daje radę, ale nie jestem skory to wyłożenia takiej sumy na premierę, zwłaszcza, że dostajemy namiastkę gry w wersji cyfrowej. Sama zawartość nie kręci mnie aż tak mocno, by kupować ją od zaraz. Jeśli po czasie stanieje, a są na to duże szanse. To za 50-60% ceny bazowej na pewno się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Wasteland 2, aż boję się grać, gra już kilka razy pobrała po 4GB łatek. Ciekawe kiedy dokończą tą grę , bo chyba wersję beta kupiłem? Tego samego obawiam się w nowym Hitmanie.

Wasteland 2 miał update do wersji GOTY za free. Tam było bardzo dużo zmienione, nawet chyba silnik gry został poprawiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, dobre do sprzedaży dalszej. Bo teraz moda im czegoś mniej to trzeba kupować. Filmy, gry najgorszy chłam schodzą jeśli mają napis 500-1000 sztuk. Fast&furrious 7 sprzedali w trzech wydaniach w różnych numerowanych kolekcjonerkach w Czechach.

Otrzymałem artbook Fallout 4. Polecam , oprawa miękka ale ze skrzydełkami, twardsza niż kartki. Kolorowy , ładny, dobry papier, dużo czytania. Czemu go zabrakło w tej kiepskiej kolekcjonerce? Chociaż to by było na osłodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@srebrnypionek

Mi paczka z Watch_Dogs i Far Cryem 4 szła jakieś 3 tygodnie, jeśli zamawiałeś na wyprzedaży, to prawdopodobnie pracownicy sklepu nie wyrabiają z zamówieniami. Toć to mało kto kupuje od nich fizyczne rzeczy, bo nawet na Europę Zachodnią mało co tam mają.

@NWWStation

To już klasyka, że wydawcy olewają wersję PC, więc prawdopodobnie jeśli chcesz tę kolekcjonerkę, to będziesz musiał wziąć wersję na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWWStation

To już klasyka, że wydawcy olewają wersję PC, więc prawdopodobnie jeśli chcesz tę kolekcjonerkę, to będziesz musiał wziąć wersję na konsolę.

Znaczy ja tu w ogóle o wersji PC myślałem. Pal licho kolekcjonerkę. Chyba na jednym sklepie (takim w stylu: dali po zapowiedzi na sklep) widzę wersje PC.

Edit.

Dobra, na Steam coś jest, więc przynajmniej cyfrowa będzie :P

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96: Zamawiałem właśnie w zwykłej cenie bez promocji (Poprzednie zamówienie właśnie z wyprzedaży doszło mi w 3dni). Trochę dziwna sprawa, bo kontakt z ich sklepem jest zerowy Na wiadomości to ktoś powinien odpowiadać. A powiedz mi jeszcze czy informowali Ciebie czy po prosty przez prawie 3 tygodnie miałeś status że w realizacji?

Jak kogoś interesuje jest ponownie w promocji Call of Duty Ghosts Edycja Prestige XBOX 360.

Czy ktoś z was zamawia może boxy z nieznaną zawartością. Chciałbym zamówić swój pierwszy ale nie za bardzo wiem które sa najlepsze: lootcrate, arcade blox ,inde boxy?

Edytowano przez srebrnypionek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio wysłałem zgłoszenie do Ubi Supportu i od, bo ja wiem, miesiąca nie ma odpowiedzi, mimo że im 'podbijałem' ten problem. Nie wiem co się tam posypało, bo w sprawach sklepu odpowiedzi zawsze były błyskawiczne, a wszelakie sprawy kasowe chcieli rozwiązać jak najszybciej, często nawet na korzyść klienta, żeby lipy nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl

Pewnie jeszcze z 2-3 dodatki, a potem wielki upadek WoWa smile_prosty.gif

Pewnie tak lub ten WoW 2, którego nie wykluczają. Moim zdaniem sami sobie są winni tego upadku. Nie wiem, kto podejmuje te decyzje o powrotach do starych lokacji ze zmianami, bo tak to ostatnio wygląda. Uwielbiam to uniwersum i kiedyś dużo grałem w WoW'a (ba, jedyny mmorpg, który mnie zainteresował na dłużej), ale te ich ostatnie dodatki są zwyczajnie nudne i bez klimatu. Trochę szkoda mi tej gry, ale z drugiej strony mam czas na inne. Jednak jakiś wewnętrzny mus mi podpowiada, by kupić dodatek kolejny i sprawdzić (i kupić kolekcjonerkę, bo przecież inne mam, to czemu tej nie?). Co do kolekcjonerki. Ciekawi mnie, czy czymś zaskoczą. Powiedziałbym, że na pewno nie, ale w przypadku SC2 trochę zmienili formułę - poradnik taktyczny. Czu tutaj też? W sumie bym chciał. Ultima tradycyjnie umieściła pozycje zanim oficjalnie została potwierdzona itd xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...