Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nie zgodzę się z przedmówcami.

Wysoce prawdopodobne , że będzie Doom 4 ek, wiadomo kto wypuszczą tą grę. Jeśli to będzie super artbook jak w Skyrim, nieśmiertelniki bohatera, muza i 15 cm metalowa szczegółowa figurka demona na kopytach w cenie 400 zł na konsole w nie dużym pudle, to kupuję w ciemno. Boję się , że może to być duża wydmuszka w wielkim pudle z ceną 600-800 zł.

Gra może będzie dobra ,pod warunkiem , że twórcy tej gry czerpali garściami od byłych mistrzów fps MONOLITH. Tych od Avp 1&2 oraz Fear, nie wstyd by też było zapożyczyć boty z Fear, nikt do dziś lepszych nie stworzył w singlu fps.

Jeśli nowy Doom będzie zrobiony ze schematycznym powtarzalnym do bólu gameplayem jak nowy Wolf fps od nich czy Ac tpp, to dziękuję. O Cod celowo nie napisałem, to gra multi z napisaną na kolanie na odczepnego kampanią. Żenujące jest , że do dziś dobrego horror shootera nie ma jak Avp czy Fear.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieduża, ale szczegółowa i stabilna figurka - jak z Bioshock 1. To jest to wink_prosty.gif

Soundtrack + artbook i najlepiej jakieś ładne pudełko i będę zadowolony. Mam nadzieję, że nie powtórzą praktyki z kolekcjonerki Wolfa wink_prosty.gif

Chociaż wszystko zależy, jak im to wyjdzie. Coraz mniej miejsca i coraz mniej to bawi, więc sobie odpuszczać zaczynam. Jeżeli mnie coś zainteresuje bardzo, pewnie wezmę. Kiedyś brałem, jeśli gra była super, chciałem najlepszą wersje. Teraz już nie bardzo.

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają się takie edycje nie walać jak to wydania dla małego dziecka

plakacik, naklejeczka i auteczko do piaskownicy

bum bum bum

irfJWqu.jpg

The division gra od 18 lat, kompletnie nie wiem do kogo ma trafić to wydanie gustem

Kretyńskie zabawki typu opaska i zegarek dla chłopa, który ma ukończone 20 lat? Kto to będzie nosił?

Plakacik na ścianę i malutki artbook + season pass dla gracza.

Do kogo ta edycja? Gracz tego nie potrzebuje, bo kupi season bez tych śmieci, kolekcjoner szuka ciekawszych gadżetów typu dobry artbook, figurka, soundtrack, a nie jakieś śmieci za ok 600 zł.

Dla mnie jako osoby, która lubi trzymać wszystko jako nowe, to dodatki typu season pass za 150 zł to zbędny wydatek.

Kompletnie bezpłciowe wydanie. Zdecydowanie odpuszczam lub kupię za 120 zł.

4YPq4b5.jpg

Teraz porównajmy te dwa wydania. Ta sama firma. Ta sama cena. Po ok 309 zł

Tutaj mamy świetny artbook, duży w ładnym pudełku na półce wygląda to jak gruby atlas :)

NongHFv.jpg

A tutaj steelbook, jeden z tych co dodawano w niektórych grach jako gratis do preorderów i tam powinien się znaleźć . Widać , że to raczej malutkie wydanie. Firma pokazuje , że jak chce to się przyłoży do wysiłku. Rainbow to jeszcze soundtrack i byłby moim ideałem.

Tutaj Primal

5BRMvrT.jpg

Rainbow jest wart swojej ceny za 50 zł więcej wychodzi nam fajny artbook w ekskluzywnym opakowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem wersję konsolową dokładnie na Ps4. Bo nawet nie wiem czy takowa edycja była na pc. Zresztą nie zapłacę za wypożyczenie gry nowości więcej niż 50 zł, a za staroć nie więcej niż piątaka. Nie mam sentymentu do kiszenia używek, które do grania w dowolnym momencie mogę kupić za 1/10 ceny na konsole. Fanem setek ikonek na steam nie jestem. Wychodzi i wyjdzie tyle gier, że czasu z wiekiem na to coraz mniej, więc o powrotach do 95% gier nie ma najmniejszych szans. Jak pisałem łatwo się obkupić w klucze po 160 zł, wywalić kupę kasy. Pograć trochę i co dalej? Gra już z nami pozostanie, nawet jeśli to crap.

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenega dalej w formie Dragon's Dogma podobnie jak Just Cause 3 praktycznie nie do kupienia, widać angielski Polakom nie straszny i masowo wykupili wszystkie pudełka smile_prosty.gif

za to na drogim Zachodzie Life is Strange Edycja Limitowana za 17 Euro czyli na nasze niecałe 80 zł

http://www.mediamark...pc-2064119.html jak im się to opłaca nie mam pojęcia

mnie edycja cyfrowa kosztowała tyle

avpyfk.jpg

Techland wyda pudełkową edycję horroru Layers of Fear tzw. Edycja Konesera, zawierać bedzie artbook, cyfrowy soundtrack i fankit z plakatem, cena 59,90 zł ogólnie popieram i pewno kupię choć grę mam już na STEAMIE za ~ 30 zł, fajnie by było jakby w pudełku był klucz do STEAMA i GOGa ale na to raczej nie ma szans

dwie edycje tej samej gry to za mało i tak American Truck Simulator ma w empiku edycję specjalną z czapeczką American Truck Simulator - Wersja specjalna 79,99 zł

z innych paradoksów na karcie gry Rise of the Tomb Raider (PC) w tym samym empiku czytamy Nakład kluczy DLC został wyczerpany 15.01.2016. kupować bez DLC czy nie oto jest pytanie

jak piszą na Łowcach przez chwilę Heroes of Might and Magic VII EK była ponownie za ok. 130 zł ten tytuł wybitnie się nie sprzedaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta edycja far cry primal gdzieś rozsądnie jest dostępna?Ktoś wie?

Co wy tu chłopy za brednie wypisujecie. Uśmiałem się do łez. lol.gif Toć to gamemania. Holenderski sklep. Mają swoje exclusive.

Uczcie się ode mnie bo ja wiecznie kolekcjonował nie będę. Przy tych tandetach to może tylko rok i dam sobie siana

Link

Nie dziękujcie.

Poradniki mają po angielsku, gry na pc 90% po angielsku w całości. Odpisują po angielsku, rozmawiają również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem sobie

i wygląda, że wszystko nawet pudełko z grą jest po angielsku, jak to ma się do tzw. polskiego wydania ??

tradycyjnie CENEGA dała ciała z dystrybucją i tytuł już niedostępny http://www.ceneo.pl/41958695 smile_prosty.gif GG

dwa sklepy GRYMEL i ULTIMA mają już w ofercie kolekcjonerki nowego HITMANA, cena zabójcza dla portfela (599,99 zł i 619,90 zł)

http://www.grymel.pl...a-o_l_5914.html

http://www.ultima.pl...keywords=hitman

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ciekawe jak wykonana będzie figurka najnowszego Hitmana. Krawat i spinka - raczej gdybym posiadał tą edycję to bym w tym nigdzie nie chodził tylko trzymał na miejscu. Artbook jak to artbook rozmiar nic specjalnego. I w dodatku ta ulotka z kodem...

Możesz odpowiedzieć na priva, zamiast mnie ignorować? Umówiliśmy się na coś, jeśli nie jesteś w stanie się wywiązać z umowy, to po prostu to napisz, zamiast unikać. Zrozum, że takim zachowaniem marnujesz mój czas, to jest niepoważne. Naprawdę, po co wcześniej "strasznie przepraszasz" skoro potem udajesz greka? Napisz na priv jak sytuacja wygląda i nie ma problemu, zakończymy temat.

Edytowano przez ErownasieMCHammer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robart

Jeśli gra jest po angielsku i to na pieca to musiała być zerowa dla nich opłacalność spolszczania tego drogiego wydawanego na raty indyka. Nieźle gry wydają - NA RATY. Jak się nie będzie sprzedawać to nawet zakończenia nie obejrzysz xD.

Poza tym możesz iść zwyczajnego do sklepu z grami, widziałem tego masowca pełno. No chyba że chcesz przegonić w rankingu Muve tego Kelly, ale on robi wspólne zakupy dla całej wioski, więc szans żadnych nie masz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rankingu muve to akurat pierwsze miejsce mi nie grozi, raczej spadek do drugiej pięćdziesiątki :)

a na muve to można kupować hurtowo ? bo 2-3 egz. tego samego tytułu to mogę jakoś zrozumieć ale jak przeczytałem że ze zniżką z kampanii ludzie brali po 20- 30 sztuk to byłem w lekkim szoku, trochę dziwna polityka sklepu

pozostając jeszcze przy muve to coś tam pisali na FB ze w lutym rzuca jakieś steelbooki z gier jako nagrody w programie lojalnościowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...