Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Kolekcjonerka nowego Hitmana zapowiedziana:

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=96030

Mdleję. Gra na raty w postaci kodu, 25 cm figurka za 560.... Dziękuję Square enix leczycie z mnie z kolekcjonerstwa daje_kwiatka.gif.

Jak szukacie info na temat kolekcjonerek to bez męczenia się i śledzenia info

http://collectorsedition.org/

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman siedzący na fotelu "epickie" , a w Far cry 4 chociaż ze słonia sobie zrobił fotel i było bardziej oryginalnie.

Starego Hitmana z podobno epicką figurką do dziś można kupić nową w sklepie.

Zalecam ze swej strony ostrożność w składaniu preorderów na tego typu gry.

Jedynie niszowe kolekcjonerki są warte zakupu na premierę np seria Tales of.... , seria Kingdom heart, wydania na Nintendo. Wyprzedają się. Reszta jak pokazują sklepy - warto czekać na promocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będzie za 230 zł a może nie będzie, w sumie nie wiadomo nawet czy ta edycja trafi do Polski a nawet jak trafi to pewno na premierę będzie za 500 zł plus

ogólnie 2016 rok zapowiada się rekordowo jeśli chodzi o kolekcjonerki żeby tylko wymienić te już ogłoszone

Life is Strange Edycja Kolekcjonerska

Rise of the Tomb Raider Edycja Kolekcjonerska

Far Cry Primal Edycja Kolekcjonerska

Dark Souls III Edycja Kolekcjonerska

Deus Ex: Rozłam Ludzkości Edycja Kolekcjonerska

American Truck Simulator Edycja Kolekcjonerska

Tom Clancys The Division PL Edycja kolekcjonerska

OVERWATCH Edycja Kolekcjonerska

HITMAN Edycja Kolekcjonerska

The Total War: WARHAMMER High King Edition

Mirror?s Edge Catalyst Edycja Kolekcjonerska

a przecież jeszcze są takie pewniaki kolekcjonerskie jak Mafia 3, Homefront: The Revolution (w Polsce wydawca będzie Techland), Dead Island 2 (o ile w ogóle wyjdzie), może Doom i inne,

nic tylko mieć gruby portfel :)

ja na razie klepnąłem sobie tylko nowego Far Cry'a, co do reszty to wciąż się waham, ogólnie za drogo

PS. na muve nie ma już EK Tomb Raider'a buuuuuuuuuuu, za to pojawiło się Just Cause 3 i Fallout 4 :)

odnośnie Just Cause 3 to obecnie kolekcjonerka jest tylko 100 zł droższa od podstawowej wersji gry, CENEGA kolejny raz pokazała jak głęboko w d.. ma polski rynek, nie wyszedł pirat i gra jest praktycznie nie do kupienia za te 119 zł jak było na premierę

ten uboxing to nie robi przypadkiem brat CRIXa ?? jakoś tak mi się skojarzyło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gdzie jest najtaniej do kupienia EK Just Cause ?

@up

Z pewniaków jakie zakupie na premierę:

Rise of the Tomb Raider

Life is Strange

Far Cry Primal

Dark Souls III

Uncharted

Deus Ex

Overwatch

Hitman

Total War

Co do Mirrors Edge to zastanowię się w zależności od ceny i czy będzie dostępna u nas. Mafia III jeśli EK będzie warta uwagi. Dead Island 2 pewnie też kupię EK chyba, że będzie g... jak w poprzednich EK. Liczę na fajną EK Mass Effect - wtedy kupno obowiązkowe. Masakra sporo tego, ale jakoś trzeba dać radę smile_prosty.gif

Edytowano przez UnboxingManer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robart przecież to masz na Konsole i gry w dodatku taniej o 50 zł i nie martw się wróci ponownie do Cenegi tego więcej. Niedawno kupiłem Anniversary ek w sklepie oraz Legend z zegarkiem, oraz gadżetami i dodatkami jakie były w numerowanej Angel of darkness. Posługując się tylko google.

@Unboxing

Na ultimie masz tą "ek za 279, śledź allegro, z pewnością taniej wypłyną. Używki to już w ogóle. Mnóstwo tego się przewala w sklepach internetowych.

Każdą z tych gier co wymieniliście tutaj można spokojnie kupić w rok po premierze, albo i dwa.

Na przykładzie Blizzard ek Wow Panda oraz Diablo 3 reaper. Na premierę 550zł , na wyprzedaży dałem za obie 200 zł. Mam 350 do przodu za które kupiłem trzy gry z ubisoftu na wyprzedaży. Heroes 7 - 120, Far cry 3 - 80 , Unity - 150. Wszystko w folii, używek nie zbieram.

Jak ktoś nie szanuje zarobionych pieniędzy to jasne kupujcie na premierę, bo "zabraknie" :). Ktoś ma ciśnienie pograć w mc czasu po premierze - klucz za 50%. Po 3-4 mcach huble buble w pakiecie z 10 innymi za 20 zł. Za grosze kupiłem wszystkie Company of heroes i warhammery. Grania mam tyle ,że obecnie niczego nie szukam.

Z unikatowych dla ludzi nie trzymających się kurczowo biurowej maszyny do grania to można polecić.

http://collectorsedition.org/game-db/final-fantasy-explorers-collectors-edition-3ds-americas

http://collectorsedition.org/game-db/mighty-no-9-signature-edition-ps4-americas-2

http://collectorsedition.org/game-db/the-witch-and-the-hundred-knight-revival-edition-limited-edition-ps4-americas

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-wii-u/gry/przygodowe/the-legend-of-zelda-twilight-princess-hd-z-amiibo

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/gry/przygodowe/hyrule-warriors-legends-edycja-limitowana

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/gry/role-playing-rpg/bravely-second-end-layer-deluxe-edition

Takie gry kupujesz i wiesz , że nie stracisz bo zrobią przecenę o 50%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeszło się bo było taniej o ponad 100 zł, W dodatku zabieg Sony -dubbing był tylko na naszym rynku.

To samo dalej. Kolekcja Nathana wyprzedała się od ręki, dubbing PL tylko w naszych edycjach. Ja w to grał bez dubbingu PL nie będę, bo jest o niebo lepszy od wydań zagranicznych.

Być może nie sprzeda się w ciągu chwili, bo jak wyszło U3 ek to konsola miała za sobą kilka dobrych lat i miała większą bazę graczy.

Jednak należy brać pod uwagę fakt , że wiedzą o tym i mogą dać mały nakład.

Exclusive Sony obecnie to z często pewniaki i przecen nie uświadczysz. Przykładem jest Bloodborne wisiało pół roku za 80 funta po premierze, a teraz

http://www.ebay.co.uk/itm/Bloodborne-Nightmare-Edition-/331743602649?hash=item4d3d75a7d9:g:CKoAAOSwZ1lWg~NT

Zdecyduj sam, na pewno lepiej to kupić niż te masowce wymienione przez kolegów powyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją ek U4 mam zamówioną i wydaję mi się, że akurat U4 zalegać raczej nie będzie.

Mam tylko do was pytanie czy mieliście kiedyś jakieś problemy z zamówieniami ek w RTVEuroAGD, bo tam mam złożone zamówienie i zastanawiam się czy nie zamówić w innym sklepie na wypadek problemów?

@down dzięki za opinie UnboxingManer, może pomyślę o jakimś rezerwowym zamówieniu w innym sklepie.

Edytowano przez kiniek78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiniek78

Ja niestety miałem... Nie, że chce odradzić, znajomi niejednokrotnie zamawiali i było wszystko ok, natomiast u mnie przy zamówieniu

Zamawiałem tam EK Dying Light, edycja przyszła czymś uwalona, w dodatku karton miał przetarcia i małe rozdarcie. Po dogadaniu się odesłałem i czekałem na nową, po jakimś czasie dostałem maila, że edycja jest chwilowo niedostępna. Pytałem się jak to możliwe skoro na stronie widnieje możliwość kupna. Maila powrotnego już nie dostałem, a pieniądze zwrócono mi na konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Dobrze, że przypomniałeś mi o tej EK smile_prosty.gif Wszystko zależy od Ciebie. Ja w tą grę chce zagrać w premierę, dlatego też ja nie mam wyboru. Myślę, że EK rozejdzie się szybko i nie będzie leżała w magazynach.

Chodzi o to, że póki co nie będę miał PS4, a chcę mieć tę grę w EK i w tym problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiniek78 + reszta pytających o to samo.

Rtv , ani itp sklep nie jest wydawcą tylko sprzedawcą. Jak każdy sklep pakują towar w karton, nikt w kopercie za 2 zł nie wysyła tutaj towaru. Jak w każdym sklepie czy to rtv, ultima, muve i cała reszta zdarzają się uszkodzone egzemplarze. Co im podeśle dystrybutor to wyślą. W każdym sklepie możesz towar wymienić i odesłać dopóki nie otworzysz. Regulamin warto obejrzeć przed poważnymi zakupami.

Dziwne jest to wiecznie powielające się pytanie na każdym forum. Jakby istnieć mógł sklep nie posiadający wadliwego towaru :). Z Uk, Usa, Francja, Niemcy czy jakikolwiek kraj dostałem po jednym w życiu bublu lub więcej. W każdym podobna polityka - odsyłasz , oddają kasę + dodatkowo za wysyłkę w zależności od sklepu.

@Zagul

Bierz, ja nie mam Wii U, a posiadam kolekcjonerki, bo nie mam ochoty je kupować później + extra 100% drożej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Bloodborne okrutnie się sparzyłem, nie kupiłem najbogatszej kolekcjonerki na premierę i rozeszła się błyskawicznie. Obecne ceny skutecznie odstraszają mnie od zakupu, dlatego muszę zadowolić się i tak niesamowitą edycją w pięknym, grubym kartonowym etui - z artbookiem i steelbookiem, która notabene również się wyprzedała. Nauczony tą porażką przysiągłem sobie, że biorę w preorderze każdą interesującą mnie kolekcjonerkę tytułu ekskluzywnego na PS4 - w przypadku Uncharted 4 miałem ułatwione zadanie, bo to również póki co najbardziej przeze mnie wyczekiwana premiera 2016 roku. Zamawiałem na Ultimie, wbrew obiegowej opinii mam dobre zdanie o tym sklepie. Zamawiałem już u nich sporo kolekcjonerek, ostatnio np. Mortal Kombat X - przyszła dobrze zabezpieczona, w wielgachnym kartonie z wypełnieniem, czyli tak jak lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Bloodborne okrutnie się sparzyłem, nie kupiłem najbogatszej kolekcjonerki na premierę i rozeszła się błyskawicznie. Obecne ceny skutecznie odstraszają mnie od zakupu, dlatego muszę zadowolić się i tak niesamowitą edycją w pięknym, grubym kartonowym etui - z artbookiem i steelbookiem, która notabene również się wyprzedała. Nauczony tą porażką przysiągłem sobie, że biorę w preorderze każdą interesującą mnie kolekcjonerkę tytułu ekskluzywnego na PS4 - w przypadku Uncharted 4 miałem ułatwione zadanie, bo to również póki co najbardziej przeze mnie wyczekiwana premiera 2016 roku. Zamawiałem na Ultimie, wbrew obiegowej opinii mam dobre zdanie o tym sklepie. Zamawiałem już u nich sporo kolekcjonerek, ostatnio np. Mortal Kombat X - przyszła dobrze zabezpieczona, w wielgachnym kartonie z wypełnieniem, czyli tak jak lubię.

W ultimie za pre-ordery trzeba płacić od razu, czy dopiero jakiś czas przed premierą ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogłoszą datę premiery będzie coś wiadomo, ale ja też się jaram i kupuję od razu smile_prosty.gif jedyny problem to polski wydawca CENEGA, czytając ich niektóre posty mam wrażenie że odpowiadają oni w zasadzie tylko za obwolutę na pudełku

ostatni przykład, port z konsoli Dragon?s Dogma: Dark Arisen z tego co widzę jest to dość rozbudowany RPG i oczywiście brak polskich napisów, "wydawca światowy nie zdecydował się na lokalizację gry"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...