Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

U mnie w mm , fallou 4 - 50zł. Tylko koszulka. Nieźle sobie dorabiają, potem i tak mają takie ceny po 280-290 , że taniej mi wychodzi kupić gdzie indziej.

Może zrobimy Top 10 Ek, każdy wybierze swoje ulubione z małym uzasadnieniem dlaczego. Lepiej się tutaj gust pozna piszących na forum. Oceniamy oczywiście mając na uwadze cenę premierową , a nie wyprzedażową

Moja Top 10

1. Wiedźmin 1 - niekwestionowany król cena/jakość i nieoceniona pomoc w poznaniu świata gry

2. Gothic 3 - pokazuje znowu Polak potrafi i jak wyżej

3. Neverwinter nights edycja wszechczasów - piękne wydanie zbiorcze, zawiera wszystko co fan tej gry może chcieć w nie wygórowanej cenie

4. Diablo 3 - mimo , że to praktycznie od Blizzarda zaczęły się te wysokie ceny gier i w ogóle ek, to firma pamięta by dać wysokiej jakości materiały ładnie zapakowane.

5. Starcraft 2 - oczko niżej wyższa cena podobna jakość materiałów, gra wyszła wcześniej niż Diablo 3.

6. Age of Conan - mimo iż nigdy w to nie grałem - to lubię świat conana w grach single player i kupiłem na półkę. Wydanie świetnie jak na tą cenę i materiały w niej zawarte

7. Emperor battle for dune - to już nie wróci - złote lata empik i ich edycje specjalne oraz kolekcjonerskie do kupienia tylko u nich za nie wiele większe pieniądze niż podstawka otrzymaliśmy - koszulkę, soundtrack oraz ówczesne dlc :).

8. Myst 3 - złote czasy Cenegi , o których należy również pamiętać za 20 zł więcej, inny box, oficjalny poradnik, talia kart, soundtrack, film o powstawaniu gry. Cena okładkowa 99zł

9. Divine divinity - Orginal sin - cena jakość materiałów , 2x klucz do gry i szereg fajnych dodatków za nie wygórowaną kwotę. Gra wyprzedała się na całym świecie chwilę po premierze.

10. Risen 3 limited shadow lord ed - tu wahałem się pomiędzy Deus ex 3, a Lords of the Fallen. Jednak dzięki Cenega i opóźnieniu w premierze tej edycji otrzymałem drugi klucz do Risen 3 i edycja kosztowała mnie tylko 300 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze relacje z Might & Magic Days, na które bardzo chciałem się wybrać, ale od strony logistycznej nie dałem rady. Poza informacjami o tym, że są planowane DLC do Heroesa VII, ale ciągle nie ma zielonego światła od UbiSoftu wiadomo też, że planowane są figurki związane z serią. Na pierwszy rzut mieliby pójść Sandro (tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać) oraz Akasha (jak ktoś gra w Heroesa VI to może kojarzyć, bohater z Sanktuarium). Co ciekawsze miałyby kosztować po 15 eurosów, więc pewnie chodzi o serię figurek w okolicach 15cm, co też może mieć swój urok, ale nie liczyłbym na detale. Tak czy siak, po 15 eurosów Sandro biorę w ciemno.

Informacje zaczerpnięte z Acid Cave. ;) Nie bójmy się źródeł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedosłownie edycje kolekcjonerskie, ale jak ktoś tak jak ja nie lubi współczesnych kolekcjonerek i woli indywidualnie ścigać "gadżety" to w Croppie są koszulki z filmów Sony. Te z TLoU i KZ:SF są imo kiepskie. Infamous:SS byłoby okej, gdyby nie logo. Z kolei ta z Driveclub to moim zdaniem bardzo ładnie zaprojektowany t-shirt z ciekawie wkomponowanym logo i samochodzikami. Lubro's seal of approval. Dodatkowo standardowo dla Croppa masa rozmiarów od XS do kilku "X" przed "L".

KZ:SF i TLoU

DC + Infamous.

Fotki nie moje. Ciao.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatek do Wieśka zamówiony smile_prosty.gif

odnośnie preorder packów Fallouta 4 , widział ktoś już je w MM i Saturnie ?? bo w EMPIKu są za 79,99 zł biggrin_prosty.gif

127fec434682609.jpg

inna sprawa dość niejasno jest to opisane na stronie sklepów, rzekomo koszulka jest dodawana do preorderów czyli wynikało by z tego ze zamawiając grę online też się takową otrzyma ale o tym na karcie produktu nie ma żadnej wzmianki, brak tez wyboru rozmiaru czy motywu na koszulce po ponoc są dwa

https://www.facebook...898629270215777

https://www.facebook...740227156082747

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba badają jak bardzo zdesperowani kolekcjonerzy upadną na głowę i czy wydadzą na tandetną koszulkę w kartoniku 80 zł. Ja spasowałem, poprzednie były po 20-40zł i coś oferowały poza "zniżką"

Nowy Uncharted 4 , kolekcjonerka "na fali" . Mega sztampa

Link

Jedyna nadzieja w naszej dystrybucji, że będzie to sporo tańsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy artbooka Rocksteady's Batman Arkham oraz kolekcjonerek Batman Arkham City oraz Batman Arkham Knight. Mianowicie, jak zbiorczy artbook ma się do tych z kolekcjonerek? Arty się powtarzają (z tych dwóch gier)? Może tylko część, a może poszczególne sekcje są bogatsze? Interesuje mnie to, bo jako fan Batman Arkham artbook zbiorczy jest dla mnie bardzo ciekawą propozycją, mimo że na filmiku nie powala, a kolekcjonerek Batmanów (jeszcze) nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Posiadam tylko kolektorkę z Arkham City, i to "coś" co jest do niej dołączone z pewnością nie można nazwać tego artbookiem. Dosłownie 70% tej "broszurki" to aktualne rendery postaci z gry, a sam artbook ma 40 str...

W The Art of Rocksteady przejżałem tylko te działy, które dotyczą AA i AC, gdyż nie chciałem sobie spoilować AK i muszę powiedzieć, że jako faktyczny artbook (w porównaniu chociażby do The Art of Bioshock: Infinite od Dark Horse) wypada trochę blado. Nie zrozum mnie źle, to wciąż jest dobra pozycja, ale artów (chociażby koncepcyjnych) jest (przynajmniej w 2 pierwszych działach) mało. Jeśli lubisz czytać o procesie developingu gier, to jak najbardziej ten artbook jest dla Ciebie.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć jakieś fotki z wybranych stron to pisz śmiało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może pochwalę. Narzekałem ostatnio na figurki z kolekcjonerek - otóż zakupiłem sobie w świetnej cenie na www.sharktoys.pl figurkę Gordona Freemana z Half-Life 2 firmy Gaming Heads. Nakład 1000 egzemplarzy, skala 1:4.

http://www.gaminghea...d=3&product=108

Tak to się prezentuje. Jeszcze nie dostałem, ale to jest porządna statua, a nie ten badziew co wrzucają standardowo już przy okazji każdej większej premiery. confused_prosty.gif IMO właśnie takie okazy powinny być dołączane do kolekcjonerek, najwyższej jakości, by super wyglądały postawione na półce. smile_prosty.gif

Edytowano przez ErownasieMCHammer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredrich

Jak już wspomniałem, prezentację samego artbooka widziałem, ale chodzi mi bardziej pod kątem czy 'zdjęcia', które są w artbookach z kolekcjonerek powtarzają się z tymi umieszczonymi w zbiorczym albumie. Jeśli się powtarzają, to jak to wygląda 'ilościowo'. Na przykład czy cała zawartość artbooka z Batman Arkham City jest zawarta w zbiorczym czy tylko część, a może jedynie pojedyncze rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SystemShockPL - Nie wiem, może + 100, może +200, ciężko mi powiedzieć. ;D

Tylko nakład z taką figurką nie wynosiłby zapewne 50 000, a np. 10-20 tysięcy na cały świat, bo wiadome, że większa cena to nie byłoby tyle chętnych jak na kolekcjonerki po 300-500zł. Taka kolekcjonerka by kosztowała na pewno w okolicach tysiąca złotych jak nie lepiej.

Edytowano przez ErownasieMCHammer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki % z ludzi kupujących kolekcjonerki, eksponuje statuy w nich zawarte. Myślę, że jakieś 10-15%. Z drugiej strony jakby zrobili takie HL GOTY EK o którym mówisz, to myślę, że taką statuę eksponowało by jakieś 70% osób którzy ją kupili. Ciekawe jak się rynek kolekcjonerek rozwinie. Kiedyś figurek nie było, teraz są dawane standardowo z marszu. Ciekawe jak to za 10 lat będzie wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...