Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

PS. jak widzicie szanse kolekcjonerki GTA V na peceta i next geny :) dla mnie to będzie must have

Nie widzę ŻADNYCH szans. Ta kolekcjonerka miała już swój czas i nikt we wznowienia nie będzie się bawił. To byłby zresztą ewenement na skalę światową, gdyby do czegoś takie doszło.

A edycja kolekcjonerska Far Cry 4 kusi, oj kusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do GTA 5 też sądzę jak TTTr96 że mogą dać EK na next-geny i PC

i to inną niż na ps3 i x360

co do Far Cry 4 nie jara mnie zwłaszcza przy takiej kwocie, ale to i tak lepiej niż edycja szaleńca za niewiele mniej a o wiele skromniej

co do AC nr nie wiem już który to ciekaw jestem czy będzie jak przy poprzedniej edycji że ceny na początek były zabójcze a potem było minus 100 pln w każdej wersji (jeśli dobrze kojarzę ? :) )

jednym słowem - 100 od każdej z tych cen i zaczyna to wyglądać ciekawie w innym wypadku o wiele za drogo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale zaczynam się troszkę bać o figurkę Białego Wilka. Czuję, że te zdjęcia są prawdziwe, ale widać też, że ewidentnie były strzelone pewne poprawki w photoshop'ie.

Założe się, że ktoś z dobrym okiem dostrzegł różnicę pomiędzy figurkami w modelu 3D a tymi zdjęciami.

Przykład:

sbeIZtg.jpg?1

1. Odstające pióro - na modelu 3D było ono prawie całkowicie równoległe do całego skrzydła.

2. Małe piórka z końcówkami zabarwionymi na kolor miedziany - na modelu 3D były one całkiem siwe.

3. Miecz - Nie do końca pamiętam, ale na trójwymiarowym modelu było tak jakby mniej krwi.

Nie żebym się czepiał, mówię tylko to co zaobserwowałem. Doczepić można byłoby się do twarzy i brody Geralta, która jest bynajmniej 2 jakościowe klasy wyżej, niż ta z modelu, ale...

Zapomniałbym o ogonie - na nowych zdjęciach praktycznie wcale nie widać łączenia, a na modelu wręcz raziło to w oczy. Co jak co, ale stawiam 50% że figurka zaliczy powtórkę z rozrywki tak, jak było to przy głowie Geralta z Wieśka 2. ;/

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem na tej niesławnej wizualizacji 3D ciężko mi teraz uwierzyć, że nowe, rzekomo 'realne' zdjęcia figurki Geralta pokrywają się z rzeczywistością. Nie liczyłbym na wiele, marzy mi się, żeby chociaż prawda leżała pośrodku i tym samym żeby figurka była lepsza niż ta szkarada, która wywołała potok rozgoryczenia. Koniec końców kolekcjonerkę biorę, bo to Wiedźmin i warto dla takiej gry dołożyć do kolekcji coś extra, a nie tylko sam nośnik.

E3 i obrodziło kolekcjonerkami, aż miło. Szkoda jedynie, że niedosyt pozostał.

Niestety, figurkowe kolekcjonerki 'The Order 1886' są przeznaczone na rynek amerykański. Powtarza się historia znana z 'The Last of Us'. Ogromna szkoda, bo obie edycje są naprawdę powyżej przeciętnej. Sony po 2011 roku ewidentnie olewa rynek europejski i nie dostajemy niczego ponad limitki ze śmieciową zawartością.

Ubisoft dowalił na dwóch frontach. Far Cry 4 w kolekcjonerce niestety zawodzi. Figurka jest brzydka, niczym Vaas wydany przy okazji trzeciej części. Bez dwóch zdań, traktują tę serię po macoszemu i nie przykładają się do szczegółowości figurek, przez co efekt jest jaki jest. Reszta gadżetów z kategorii 'wszystko i nic'. Nie biorę. Z kolei nowy Asasyn trzyma trend, figurka może nie porywa, ale jest porządna, cały zestaw też trzyma wyrobioną normę i w standardowej cenie będzie warto to przygarnąć, zwłaszcza, że gra technologicznie wygląda na krok do przodu i przez to zachęca do wypróbowania. No i ten coop... (żeby jeszcze mieć z kimś go wypróbować, forever alone :trollface:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich

Myślę, że zbyt "czarnowidzisz". Moim zdaniem jednak bardziej coś nie tak było z tą wizualizacją 3D. W końcu mamy też film na yt z tworzenia figurki, gdzie mamy obracającą się realną figurkę, tyle że sprytnie oświetloną, żeby wyglądała jak najlepiej i tam też widać te odstające pióra (widać je nawet na ujęciach z Polsatu). Jak dla mnie nie ma bata, żeby figurka różniła się kształtem od tego, co już raz rzeźbiarze stworzyli i co w tym filmiku jest pokazane. W końcu to już tylko odlewanie w polystone, a nie bawienie się w odstające piórka raz za razem. Na filmiku też widać te zabarwione piórka.

Osobiście martwię się tylko o malowanie.

Edytowano przez R1P
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powinienem nakopać bo przez was zaczynam się martwić o jakość figurki... Jednak ufam CDP w kwestii jakości. Chyba by aż do tego stopnia nie robili sobie jaj z klientów. Trzeba pamiętać, że w momencie oszukania nas przetoczy się przez nich fala nienawiści, a to nie jest dobre dla firmy. Odzyskać zaufanie nie było by już tak łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy ostatnio marudni jesteście biggrin_prosty.gif Wiadomo przecież, że taki skan 3D mocno zniekształca obraz przede wszystkim przy czymś takim jak figurka, gdzie liczą się bardzo małe detale. Kolory też tracą na barwie i intensywności. Już to co wrzucił @R1P na poprzedniej stronie pokazuje jak wielkie różnice są miedzy skanem a rzeczywistą figurką. Zdjęcie wrzucone przez @Friedricha to już w ogóle jest arcydzieło. Wiadomo oświetlenie lekko dodaje tej statuetce piękna, ale nie zmienia to faktu, że pod względem detali jak i kolorystyki wygląda obłędnie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w miniony weekend mialem okazje rozmawiac z osoba pracujaca w CDP, ktora na wlasne oczy juz widziala figurki, ktore znajda sie w edycjach kolekcjonerskich trzeciego Wiedzmina. Po problemach zwiazanych z jakoscia wykonania i zabezpieczenia popiersia Geralta przed uszkodzeniem, do jakosci tej figurki CDP przywiazuje podobno bardzo duza uwage. Tym bardziej ze, cytuje, "jest ogromna w porownaniu do tego, co dawalismy wczesniej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zdjęcie rozwiązuje w zasadzie kwestię strachu o figurkę. Znów widać,ze mamy do czynienia z realnymi zdjęciami i wygląda to identycznie jak na filmie z tworzenia. Takie samo nasycenie barw, kształt i ogólna kolorystyka. IMO można dość bezpiecznie przyjmowac, ze tak to właśnie będzie wyglądać, a wizualizacja była skopana. I tak, jak mówi Orchi, takie zdjecia, panoramy, wizualizacje itd. Często rozbiegaja się z rzeczywistością.

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem niemalze pewien o jakos figurki, po tych wszystkich zdjeciach widac, ze figurka jest fantastycznie wykonana, choc wydaje mi sie, ze ten ogon jest doczepiany, czego nie widac na zdjeciach jakie wrzucili REDzi, ale to dlatego, ze uchwycono tam figurke pod takim kontem, ze nie mozna tego dostrzec.

Ciekawi mnie tez jakosc wykonania medalionu oraz jakiej bedzie wielkosci.

Mimo wszystko jestem juz spokojny i teraz juz tylko wystarczy nam czekac (prawie 9 miesiecy :v), EK bardzo bogata, u mnie hype skutecznie podkrecili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja o jakosc wykonania kolekcjonerki jestem juz bardzo spokojny. Nie dosc, ze figurka na zdjeciach wyglada dobrze, to na dodatek wiem juz, ze do tematu jej jakosci (oraz jakosci calosci) CDP podchodzi powaznie. Dlatego tez zlozylem zamowienie na dwa egzemplarze tej kolekcjonerki (jeden dla siebie, drugi dla potomnosci), nawet pomimo faktu, ze edycje kolekcjonerskie wczesniejszych Wiedzminow sobie kompletnie odpuscilem, zadowalajac sie ich wersjami standardowymi.

BTW, jak dobrze pojdzie to dzis wrzuce nowe zdjecia kolekcjonerek, big boxow, dvd boxow a takze kilku gier pochodzacych z platformy, ktora chociaz powinna, to do tej pory nie byla obecna w moim profilu gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R1P

Biorac pod uwage to, jak poczta czy firmy kurierskie obchodza sie z przesylkami, nawet tymi oznaczonymi jako delikatne, nie dziwie sie, ze CDP podjal decyzje o doczepianych elementach. Za duze prawdopodobienstwo ulamania wystajacych elementow podczas transportu, a co za tym idzie zwrotu towaru przez niezadowolonych klientow. Jesli tylko elementy beda do siebie dobrze pasowac, to z takiego rozwiazania jestem bardziej niz zadowolony.

EDIT:

Nie wiem, czy ktos juz wczesniej to linkowal, ale tu sa wizualizacje kilku kolekcjonerek/wersji specjalnych AC Unity:

Guillotine Collector's Case

Notre Dame Edition

Bastille Edition

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz to robię, bo to już zakrawa na jakąś manię, ale lubię rozwiewać wątpliwości ludzi, którzy chcą się uparcie trzymać nieudanej wizualizacji 3D figurki W3:

http://polygamia.pl/...e__z_czego.html

Całkiem ciekawy wywiad, a co dla ludzi, którzy zamówili EK ważniejsze, na filmie widać wystawkę CDProjektu z E3 z figurką na czele (5:10). Jest ładnie. Ktoś ma jeszcze wątpliwości? smile_prosty.gif

Jako rzekłem kończę i więcej na temat figurki się nie wypowiadam do momentu rozpakowania własnej.

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że ogon (plus coś jeszcze, np. ten miecz) będzie doczepiany. Wiele figurek, w tym uznana seria ARTFX od Kotobukiya praktykuje trend sprzedawania figurek do samodzielnego złożenia. Miejsca łączeń są praktycznie niewidoczne, a końcówki magnesowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...