Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Potwierdzam sam widziałem i miałem was tu poinformować o tej figurce, ale niestety mi prądu zabrakło.

Ale to była migawka i ciężko było dostrzec, ale wyglądało to bliżej jak ten screen, niż tak blado.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno ktoś to chapnie na jakimś wideo. Sam, gdybym szybciej to przeczytał, wrzuciłbym sobie zwyczajnie informacje na Polsacie 2 o 20:00 smile_prosty.gif A interesują mnie, bo mimo wszystko jednak zdążyłem zmienić zdanie i znów mam zamówioną wersję PC EK.

Poza tym Polsat może jakimś cudem wrzucić to na Iplę w dziale "Wydarzenia".

Macie na razie screen w słabej jakości: 20rwj81.jpg

Powiem, że nie wygląda to jakoś bosko. Te nogi gryfa wyglądają jak getry jakiejś babci, a i ogon dość sztucznie przymocowany, ale tragicznie IMO nie jest. Jak dla mnie to jest ta sama figurka, co ta, która wywołała niepokój graczy.

@Edit:

No i film jest już na YT.

Jak dla mnie wygląda naprawdę nieźle i jestem trochę spokojniejszy o swój zakup.

Edytowano przez R1P
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda o wiele lepiej niż w tym 3D

a co nie mniej ważne wreszcie w TV info o grach bez hejtowania i nie przy okazji strzelaniny w USA

czytaj zaczynamy bawić się w rozrywkę dla ludzi a nie dla alienów i zwyrodnialców, nareszcie.... (choć nie łudzę się i te inne niusy na 100% jeszcze długo będą w "informacjach" TV wszelakich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakichś zdjęć, to jeszcze niejaki mod Keth (czy kim on tam na forum REDów jest) zadeklarował, że jutro ma rozmawiać o ewentualnych innych zdjęciach figurki i MOŻE niedługo będą, ale niczego nie obiecał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forums.cdprojektred.com/threads/30224-Nowe-zdj%C4%99cia-figurki-z-EK

Pan z cdp nie kłamał i ten link powyżej to nowe zdjęcia figurki. CDP twierdzi, że tak wygląda dzieło, które każdy z nas dostanie w swojej EK. Pozostaje tylko w to wierzyć i mieć nadzieję, że tak jest w istocie, bo piękne to to.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na figurkach, poniewaz zadnej nie posiadam (popiersie Geralta sie nie liczy :v) ale na tych zdjeciach figurka wyglada swietnie, teraz jestem calkowicie spokojny. Nawet jesli wygladalaby slabiej i tak bym bral ta EK w ciemno, chocby dla artbooka czy tez medialonu.

Teraz czekac tylko na wymagania minimalne, bo ciagle zyje w przeswiadczeniu, ze kupie gre a dopiero X miesiecy po jej premierze bede mogl w nia zagrac, no ale coz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że jest to kolekcjonerka na rynek amerykański, choć zapewne w europejskim odpowiedniku figurka będzie taka sama. Choć może obok Connora z Freedom Edition fajnie by wyglądała to jednak nie przemawia do mnie. Sama gra zapowiada się fantastycznie, ale chyba w tym roku odpuszczę kolekcjonerkę, no chyba że nie będzie ciekawszych pozycji na rynku, a jesień pod względem kolekcjonerek zapowiada bardzo słabo. Inna opcja, że Ubi wymyśli znowu jakąś ściśle limitowaną kolekcjonerkę dostępną tylko na uplayu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak dawno nie pisałem na tym forum...

1. Najważniejsza kolekcjonerka ostatnich tygodni-Wiedźmin 3. Jak widzę te nowe zdjęcia, to nie żałuję, że zamówiłem. Mam tylko nadzieję, że zdołam zrobić upgrade komputera,

2. Assassin's creed Unity. Ta edycja kolekcjonerska nie podoba mi się zbytnio, ale to Ubi-możemy być pewni, że wydadzą sto różnych edycji, by ciągnąć kasę od fanów. Serio, przez ostatnie lata starałem się przymykać oko na ich błędy-ale ostatnio ich polityka zaczęła poważnie działać mi na nerwy. Ale to już inna historia.

3. Tutaj mam pytanie. Czy uważacie, że Edycja Premium Sniper Elite 3 jest warta swej ceny? Czy może za miesiąc-dwa dostanę ją za połowę ceny? I przede wszystkim jakość. To kolekcjonerka od Techlandu, a wiemy, że Techland ma tendencję do robienia ciekawych na zdjęciach edycji specjalnych, które w praktyce są niskobudżetowe(CoJ: The cartel czy Dead Island Riptide). Zatem pytam: Czy waszym zdaniem warto teraz wydać 130 zł na tą edycję specjalną czy poczekać do pierwszych recenzji i/lub promocji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Odpowiedz sobie sam czy 130 PLN to dla ciebie za dużo na grę w dniu premiery a na dodatek za Edycję Premium. Warto dodać, że polska wersja jest jedyną (z tego co wiem) edycją na PC która jest kolekcjonerska. Na dodatek jest znacznie lepsza od zagranicznych edycji, które na dodatek wychodzą TYLKO na konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak i tak jestem sceptycznie nastawiony odnośnie figurki z Wieśka.Wole być miło zaskoczony niż potem zawiedziony.Póki co nadal nie jestem przekonany.Szczególnie że nagle zdjęcie 3D wcieło....

Kolekcjonerke nowe AC ktoś już linknął to ja zapodam The Order http://www.pssite.co...order_1886.html

Jak dla mnie szału nie ma ale wszystko zależy od ceny.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono dwie wersje kolekcjonerki The Order 1886. Ale dlaczego dwie? Czyżby jedna na rynek amerykański, a druga na europejski? Nie mam pojęcia.

1. Wersja z figurką: http://www.ign.com/articles/2014/06/10/the-order-1886-release-date-and-collectors-edition-unveiled .

2. Wersja bez figurki (ale za to z naszyjnikiem): http://www.pssite.com/news-33790-e3_2014__poznaj_zawartosc_edycji_kolekcjonerskiej_the_order_1886.html .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, tak jak się spodziewałem pojawiły się europejskie wydania AC Unity. Tak samo jak w przypadku Black Flaga dostajemy limitkę w metal boxie, odpowiednik edycji Bukaniera i ekskluzywną kolekcjonerkę Uplaya.

1. Bastille Edition

2. Notre Dame Edition

3. Guillotine Collector's Edition

Metalbox z edycji Bastille wygląda obłędnie, ale ceny 280-320 zł kolejno za edycję PC i edycje konsolowe trochę odstrasza. Pośrednia edycja może być i liczę że u nas będzie ona do dostania na pułapie cenowym edycji Bukaniera. Eksluzywna kolekcjonerka moim zdaniem ostro przesadzona. Black Chest była o wiele bardziej interesująca, tutaj prawie za 600 zł dostajemy niemal identyczny content jak w edycji Notre Dame, a różnica w cenie będzie ogromna.

@Wuwu

Z tego co przeczytałem na jednej stronie i z tego co widać na amazonie to kolekcjonerka kosztuje 80 $, a edycja premium 150 $. Ciekawe tylko czy jest to content na cały świat czy tylko na USA, bo ta premiumka wygląda bardzo solidnie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi? Ale ta wersja z gilotyną wygląda dramatycznie - jakby ktoś to zobaczył u Ciebie w pokoju to mógłby się lekko wystraszyć. Faktycznie, szkoda że cena lekko wysoka, ale opakowanie, jak i zawartość dosyć... niespotykane.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się oficjalna inf. prasowa odnośnie kolekcjonerki http://bit.ly/TFeyq2

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już dostępna na stronie https://cdp.pl/wiedzmin-3. Każdy użytkownik, który nie złożył jeszcze zamówienia na Edycję Kolekcjonerską, może zapisać się na jeden egzemplarz gry na wybraną platformę. Lista dotyczy egzemplarzy, które nie zostaną opłacone przed premierą gry ? produkcja dodatkowych egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej nie jest planowana. Zapisanie się na listę rezerwową nie jest równoznaczne z zarezerwowaniem swojego egzemplarza gry. Szczęśliwcy, których zamówienie zostanie zrealizowane zostaną poinformowani o tym fakcie przed premierą gry.

tak wiec cieszmy się że mamy zaklepane egzemplarze :)

PS. jak widzicie szanse kolekcjonerki GTA V na peceta i next geny :) dla mnie to będzie must have

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w tematach UbiSoftowych trochę jesteśmy, to:

1. Na końcu

widać oddzielną figurkę do ACU, jest ona taka sama jak ta, którą wrzuciłem kilka postów wcześniej, dodatkowo jest informacja, że do figurki będzie dodawane DLC.

2. Na UbiShopie pojawiła się także kolekcjonerka Far Cry'a 4. Jak dla mnie, to jest zdeka biedna, jak za taką cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...