Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Crix? Obejrzałem Twój unboxing gry Wiedźmin - Edycja Kolekcjonerska i powiem tylko tyle: ta edycja WYMIATA. Niestety w 2007 roku nie interesowałem się jeszcze kolekcjonerkami i bardzo żałuję, że nie mam tego cacka w swoich zbiorach.

Do TTTr96:

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Wiedźmina to świetny zestaw, mega gruby artbook i do tego jeszcze całkiem spory bestiariusz, w dodatku są tam bardzo szczegółowe arty- chyba najlepszy artbook z tych, które widziałem na unboxingach. Zresztą samo wydanie premierowe było na tyle fajne, że sporo EK wymięka w porównaniu z Wiesiem.

Co do Press-Kitów to najmniej podobał mi się ten od Prince of Persia- jakoś nie przemawia do mnie ten obrazek, a reszta to taka bieda, że aż szkoda gadać.

CriX a doczekam się w końcu tego Skyrima??icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się - doczekasz. Ja też mam inne rzeczy do roboty prócz kręcenia unboxingów. Jak będę miał czas to nakręcę.

Oczywiście - polubcie kanał na Facebooku :D

http://www.facebook.com/kolekcjonerzy.crix

Wrócę z roboty to jeszcze pogadamy o EK :D Na razie nie rozrabiajcie.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Dzieki za unboxing Wieska. Kolekcjonerka mi sie podoba, chociaz z jednym zastrzezeniem. Chodzi mi o artbook. Chociaz widac, ze zostal solidnie wydany, na dobrym papierze, w twardej oprawie i ma sporo stron, to przynajmniej dla mnie ma jedna powazna wade. Nie wiem, kto wpadl na pomysl, zeby arty przedstawiajace lokacje nieprzyzwoicie wrecz pomniejszyc i upchnac po kilkanascie na jednej stronie, przez co sporo stracily na swoim pieknie i szczegolowosci. Jest to tym dziwniejsze, ze sporo szkicow znajdujacych sie w artbooku pomimo swojej prostoty ma dosc duze rozmiary. Dobrze chociaz, ze grafiki ze zdobywanych w czasie gry kart nie zostaly upchniete na jednej stronie. wink_prosty.gif Moze sie czepiam, ale wciaz mam w pamieci dosc swieze wspomnienia z przegladania artbooka do Skyrim i drugiego, poswieconego serii Mass Effect, ktore obfituja w piekne, zajmujace cala strone (a czasem i dwie) klimatyczne arty.

EDIT:

Wczoraj dotarla do mnie kolekcjonerka jednej z gier Blizzarda, z universum zamieszkalego przez rozowych, zielonych, fioletowych oraz szarych i smierdzacych. wink_prosty.gif Jak zwykle u Blizza w ladnym, solidnym pudle, z soundtrackiem, plyta z animacjami i artbookiem (niestety w miekkiej okladce). Po pracy musze jeszcze zahaczyc o silke i solarium (no co? sprobujcie mieszkac w Irlandii i korzystajac wylacznie z ogolnodostepnego slonca nie byc po calym lecie wciaz bialym jak sciana tongue_prosty.gif), ale jak juz wroce do domu i zostanie jeszcze troche dziennego swiatla, to postaram sie zrobic zdjecia i wrzucic je na forum.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia Co do un boxingu to akurat w mojej edycji wiedźmina brakuje naklejki, ale mam dwie ciekawe pocztówki, oraz dwie mapy czy one były dodawane do każdego egzemplarza?

Mapa z papieru kredowego była dodawana standardowo do każdej gry, druga również ale wyłącznie w edycjach kolekcjonerskich. A co do pocztówek - są praktycznie nie do zdobycia.Otrzymywało się je wyłącznie podczas zbliżających się świąt, wypełniając specjalny formularz lub też wysyłając pocztówkę. Miałaś niezwykle szczęście co do zakupu. Masz 2 z 4 pocztówek z roku 2005r.(mniejsza) oraz 2006r(rozkładana). Brakuje ci z 2004r. i 2007r. Mnie się takie marzą ale na razie nie widzę żadnych na horyzoncie.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zapowiedziałem sobie, że do listopada koniec z zakupami, ale nie kupienie kolekcjonerki Forzy 4 w idealnym stanie za stówkę byłoby grzechem chytry.gif

Co tam tomahawk z drewna i stali. Toż to prawdziwy rarytas e5lq3a.png

http://www.ebay.pl/i...=item43b1cb8cc9

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa z papieru kredowego była dodawana standardowo do każdej gry, druga również ale wyłącznie w edycjach kolekcjonerskich.

Pokręciłeś coś. Mapa z edycji kolekcjonerskiej jest znacznie większa, z papieru kredowego (matowego) i jest dwustronna. Mapa ze "zwykłej" edycji jest jednostronna, lakierowana i mniejsza. Przynajmniej mój znajomy ma takie wydanie (PL). Ja w swojej kolekcjonerce Wiedźmina 1 miałem nową, zafoliowaną grę i tam nie było żadnej mapki - tylko ta "kolekcjonerska".

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dwie mapy które posiadam w kolekcjonerce są dwustronne. To samo przedstawiają dlatego mnie to dziwi.

O kurcze nawet nie wiedziałam ze takie pocztówki to rzadkie okazy:) Zawsze jakieś ciekawostki się zdarząbiggrin_prosty.gif

Edit:

Nie jedna jest papierowa, a druga matowa (kredowa). Wiec mapki to żadna rewelacja wtedy, zwykle normalne do wydań

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DjAndzia - identycznych wymiarów te mapy (i obie matowe?)? W takim razie pewnie zależy od wydania (cały czas mówię o premierówkach i EK)... teraz sprawdziłem, i fakt, obie są dwustronne, ale ta z wydania zwykłego dużo mniejsza i lakierowana (czyli mniej realistyczna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing Resident Evil 6 ek.Nie brałem udziału w głosowaniu na najgorsza ek(dałbym Arcanie) ale to to przebiło.600zl za taki totalny crap?TAM NIC NIE MA.Dzięki wielkie że dali możliwość zamówienia steelbook edtion osobno bo tego nawet za 300zl bym nie wziął.To pudełko zbiorcze jest tragiczne...po prostu szpetne.Koleś siedzi w całkiem spoko bluzie a za chwile wyciąga ta z ek która wygląda blado przy jego.W dodatku kopię która otworzył komuś wyślą.No lol....omal nie spadłem z krzesła.

Jeśli jest tu ktoś kto to kupił i zapłacił to szczerze współczuję.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić, ale unboxing i hmm... testowanie będą mogły oglądać tylko osoby dorosłe :trollface: .

A mi ciągle nie może wyjść z głowy kolekcjonerka pierwszego Wiedźmina. Piękna sprawa.

Ciekawe co CD Projekt RED wrzuci do kolekcjonerskiego pudła części trzeciej, bo to, że będzie i to, że otrzyma edycję kolekcjonerską jest pewne i jasne, jak Słońce.

[DOPISEK]

A tak krytykowaliście Borderlands 2 - Ultimate Loot Chest Edition. Szykują się jakieś przetasowania w Waszych rankingach :trollface: ?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owmorde. Pudło zbiorcze jest okropne. Bluza nienajgorsza (chociaż lepszą jakościowo kupimy za ~120zł), ale prócz niej w zestawie tym nie ma nic godnego uwagi. Artbook to jakaś kpina, naszywko-spinki czy co to tam jest również bez szału. Steelbook od biedy daje radę, ale to marne pocieszenie. Wydanie to zamówili jedynie najwierniejsi fani serii, w końcu 6 stówek to bardzo duże pieniądze także nie wydaje mi się by nagle pojawiła się jakaś duża fala anulowanych preorderów. Ludziska ostro narzekają w komentarzach, również na rozmiar bluzy (tylko XL, bez możliwości wyboru) co mocno ssie bo w przeciwieństwie do (CH)amerykanów połowa Europy bezproblemowo weszłaby w L'kę.

Zapowiada się kupiasta gra, okazało się że i kolekcjonerka jest do niczego. Grandpasy z Japonii się nie postarały.

PS. Ten kmin z otwieraniem kolekcjonerki zaklepanej przez jednego z fanów ich serii jest godne największego znieważenia. Dla mnie to zwyczajny brak szacunku dla klienta.

@sergeron

Nie zdziwię się jeżeli kupiłeś Saint's Row The Third z brandowanymi słuchawkami wink_prosty.gif

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam takie ostatnie pytanko odnośnie War in the North EK, a mianowicie - jak jest z darmową wysyłką na Amazonie? W mojej paczce będą szły 2 egzemplarze na PC, więc o 25 funtów się nie martwię, zastanawiam się tylko czy darmowa wysyłka obejmuje też kuriera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka okropna biggrin_prosty.gif Fanem Residenta nie jestem, ale musiałem na coś wykorzystać kod zniżkowy od KG i zamówiłem Residenta w Steelbooku. Dziś wyszło demko Residenta, można nawet zagrać co-opa w 3 kampanie i jako "nie-fan" muszę powiedzieć, że bardzo fajnie się grało ( poza trzecią kampanią ). Nie wieszałbym tej tak szybko smile_prosty.gif

@Wuwu1978

Wczoraj zupełnie przypadkiem przeglądając allegro natrafiłem na tą Forzę, jeszcze u siebie w mieście, czyli piękny deal. Polowałem na nią długo, ale w końcu się udało biggrin_prosty.gif !

@UP

Wystarczy, że na ostatniej stronie wybierzesz "FREE SUPER DELIVERY" Oni automatycznie wysyłają niemieckim DHL, a w Polsce dostarczy Ci polski DHL smile_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...