Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja bardzo martwię się o losy swojego zamówienia, bo ,,UWAGA! Zamówione produkty zarezerwują się dopiero po potwierdzeniu zamówienia/zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie PayU''

Ze względu na wiek nie mogę mieć konta w banku, więc jestem skazany na przekazy pocztowe, które, jak wiadomo do najszybszych nie należą. A skoro zaklepują dopiero po otrzymaniu pieniędzy, a już wyprzedali... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu: No ja myślę, że po mojej profesjonalnej analizie Cenega mocno zejdzie z ceny trollface.gif .

@EK Darksiders: Strasznie szybko zeszła, co prawda to prawda. Nie spodziewałem się, że, aż tak szybko (może i niezła, ale nie miała niczego, aż tak specjalnego, ani to też nie taka mocna marka). Może była mocno limitowana?

@matrix: Czemu nie brałeś za pobraniem ;)?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO EK Darksiders II była mocno limitowana. Jakby nie patrzeć, EK Diablo III rozeszła się w jakieś 4-5 dni (niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę), a i tam przecież mocno ograniczono nakład (dzięki czemu potem porobił się bajzel, jaki obserwujemy do dziś na alledrogo). Dołożyć do tego nieprzesadnie wysoką cenę i wiadomo, że się ludziska rzucili. Ale więcej niż te 2 stówki bym nie dał - widziałem unboxing tej EK już dawno. "Maska" to po prostu kawałek plastiku, fajnie wykończona, ale nic ekscytującego, do tego malutki artbook A5 i już cena robi się znośna. Soundtrack na świstku papieru do pobrania czy DLC są w zasadzie nic nie warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Ale nie zapominaj, ze na Diablo III byl OLBRZYMI hype i zainteresowanie kolekcjonerka bylo nieporownywalnie wieksze niz w przypadku Darksiders II. W dodatku niektorzy kupili po kilka sztuk z mysla o handlu na serwisach aukcyjnych, co dodatkowo przyspieszylo wyprzedanie wszystkich egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej przez zwyklych dystrybutorow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek też nie przesadzałbym, bo prawda jest taka, że kolekcjonerki D3 w normalnej dystrybucji nie kupiły tylko największe gapy, które nie interesowały się tematem. Gra była dostępna w sklepach przez kilka dni od ogłoszenia daty premiery, a potem jakiś miesiąc po wyczerpaniu zapasów, swój rzut udostępnił empik i znów można było spokojnie zamawiać przez kilka dni. Nawet sam zamawiałem w obu terminach bez zbytniego pospiechu (pierwsze zamówienie jakieś 36 godzin po ujawnieniu daty premiery + zamówienie w empiku 2 dni po pojawieniu się ich puli) i bez stresu obie EK dostałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś zainteresowany Guild Wars 2

http://www.empik.com/guild-wars-2-pre-purchase-edycja-kolekcjonerska,p1049391371,multimedia-p

Nie wiem czy to nie błąd bo data premiery i data odbioru w mailu potwierdzającym są inne ale warto złożyć jak ktoś szuka :)

Ja złożyłem - płatność przy odbiorze, odbiór w salonie :)

I jak by ktoś miał to proszę o wiadmość na forum lub prywatną o EK Darksiders II (PC lub PS3) lub EK Borderlands II (PC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jeśli to kupił jakiś fan, lub ktoś zainteresowany ową edycją (np. ty lobo). Gorzej, jeśli kupił to jakiś cwaniaczek, który dla pewności wziął od razu pięć egzemplarzy, po czym będzie mi machał nimi przed nosem, sprzedając mi je za "okazyjną" cenę 650 złotych. Prawda jest taka, że nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś kupuje dodatkową EK danej gry, na sprzedaż po premierze, lub w innym terminie. Za to nie wytrzymuje.....(*z trudem powstrzymuje się przed użyciem jakiegoś niecenzuralnego słowa)....ludzie, którzy jak tylko pojawi się pre-order jakiejś znanej marki, biorą po 10 egzemplarzy, a później je sprzedają ze znaczną nadwyżką ceny. Kończy się to tak, że główny nakład idzie w ręce allegrowych cwaniaczków, a nie rzeczywistych fanów.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee, no i nie zdążyłem zaklepać EK Darksiders II :/ Gram obecnie w jedynkę i jestem grą oczarowany, toteż apetyt na dwójkę mam srogi. Cena za edycję PC była boska! i wziąłbym docelowo właśnie ją. Stosunek cena/jakość o niebo lepszy niż w przypadku EK Borderlands 2, zatem nie zastanawiałbym się ani przez moment. Pozostaje teraz czaić się na jakieś ponowne oferty, nawet w wersji konsolowej, która też nie wydaje się tak przegięta cenowo.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO SIĘ biggrin_prosty.gif Wrzucili chyba jedną sztukę EK Darksiders II PS3 i zaklepałem.

Czyli pozwolę sobie na sugestię. Na muve.pl po zamówieniu (przynajmniej tej EK) trzeba od razu zapłacić bo jak się tego nie zrobi to zamówienie nie jest realizowane. Może ktoś nie zapłacił i wróciła do sprzedaży. Polecałbym sprawdzać

Tak sobie myślę. Czy jest na tym forum osoba która kupiła EK Borderlands II U. L. C. (PC) i chciałaby zamienić ją na EK Guild Wars 2 po cenach kupna (czyli przelewa mi różnicę w cenach gier)? Nie mówię o tym, że jestem już zdecydowany ale rozważam i rozmyślam czy przypadkiem bardziej mi nie leży Borderlands. Wiem, że dla sporej większości z was jakość jednej a drugiej jest nieporównywalna a moje wachania absurdalne jednak podoba mi się ona na tyle że strasznie mnie to gryzie.

Edytowano przez lobo1985
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ robart - kolekcjonerka Darksiders II rozeszła się w.... 1 godzinę (na PC). Na bank nie było tego dużo. 100? 200 egzemplarzy? Z czego pokaźny procent wzięli jak nic wzięli handlarze-cwaniaczki alledrogo. Żeby utrafić w tak mikroskopijny przedział czasowy trzeba mieć albo mega farta, albo siedzieć przy stronie calutki dzień, na co nikt nie może sobie pozwolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...