Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

[...] mam jednak nadzieję, że w samym pudełku znajdę chociaż instrukcję.

Chyba w formacie PDF :trollface: .

Bleub? Tobie chodzi o to wydanie?

http://allegro.pl/warhammer-40000-space-marine-edycja-kolekcjonerska-i2520471858.html .

Zafoliowana nówka w wersji na konolę Xbox 360 za 200 zł. Nie wiem, czy to dobra cena.

Natrafiłem jeszcze na dosyć rzadką pozycję na naszym rynku, czyli angielskie wydanie Medieval II: Total War - Collector's Edition z figurką i kilkoma bonusami:

http://allegro.pl/medieval-ii-total-war-bryt-edycja-kolekcjonerska-i2513246083.html .

Nie wiem, jak jest w rzeczywistości, ale na zdjęciu ten rycerz nie wygląda zbyt przekonująco.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu stronę wcześniej ktoś dał linka do tej edycji Warhammera za 99 zł (wczoraj była za 79) na ultimie, tyle że jest tam tylko wersja na PS3

Medevila widziałem za miesiąc temu na allegro za 100 zł, jakoś ludzie parcia nie mieli na tą edycje i wydaje mi się, że cena końcowa tejże aukcji nie będzie zbyt duża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w formacie PDF trollface.gif .

Dobrze chociaż, że nie w DLC....

Co do tego wydania Medieval'a II to na początku się zainteresowałem, ale później ochłonąłem. Ładne pudełko, fajna lista budynków i...to tyle. Reszta jest średni interesująca, a cena pewnie jeszcze trochę podskoczy w górę.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Space Marine EK na X'360 tez jest za 83,91zł w Morele.net

http://www.morele.ne...-ed-kol-417621/

Ja zamówiłam na ultimie jak było za 79zl, jak dojdzie dam znać to wstawię na bloga zdjęcia:)

Up:

Bleub: Dam znać na pewno. Tutaj jest

, jeśli nie widziałeś. Mi się wydaje że za tą cenę na pewno warto.

Edit vol. 2//

Zapraszam na bloga Uncharted 3 Edycja Odkrywcy

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba (powtarzam po kilku innych osobach)

nie wrzucajcie linków do aukcji z licytacjami bo może to zawyżać ceny

@down

si lobo :)

miałem napisać że "chyba że cena jest absurdalna" ale jak pokazała developerka wieśka nie ma czegoś takiego jak absurdalna cena w aukcji z licytacją

a co do tej edycji to może skusisz się na PS3 lub Xboxa? tu może poleżą i może promocyje będą a Bóg da okaże się że wydania są identyczne i różnią się tylko pudełeczkiem z grą (pomarzyć zawsze można)

Edytowano przez marek79
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jeśli różnica między EK na PC a konsolową to byłoby 50 zł. Tak było w przypadku Skyrima i kupiłem edycję konsolową, po czym odsprzedałem grę i wyszedłem na swoje. Przy Borderlands 2 różnica cenowa to 110 zł i owszem, można pokusić się o podobny manewr, ale ta edycja upchana jest ekskluzywnymi DLC, które automatycznie w takim obrocie spraw przepadają. Owszem, DLC to najmniej ważna rzecz w takich edycjach, ale spory niesmak pozostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz Yaper

o tych DLC nie pomyślałem choć z drugiej strony, kto wie może będą też do kupienia "luzem" u producenta jak nie dziś to za jakiś czas

a ja nadal czekam z niecierpliwością na realną jakość tej skrzynki (nie na fotce z jamnikiem tylko pomacanej przez kogoś "zaufanego")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża część gier SteamWorks ma z czasem 'unikatowe' DLC do kupna jakiś czas po premierze gry, 2 przykłady z brzegu: Deus Ex Human Revolution, Risen 2 Dark Waters. Wcale się nie zdziwię, jeśli podobna przygoda będzie z Borderlands 2, ale pamiętajmy - to tylko przypuszczenia.

Coś dla fanów WoW-a, jeśli jeszcze o tym nie wiecie. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że 4 dni po moim wyszukaniu szczegółów ,dopiero zamieścili możliwość kupna. Cena standardowa jak na to wydanie(jednak trochę zwala z nóg),podobnie kosztowały poprzednie. Nie wątpię w fanów WoWa ponieważ jak ostatni próbowałem zakupić EK WoW:Cataclizm wszystko zakupili przed czasem. Natomiast próbując zakupić ją, u innego źródła naciąłem się na oszusta nie posiadającego rzeczywistego przedmiotu na aukcji. Zakupiłem ją zaraz po świętach w Empiku(wtedy premiera była 7 grudnia,zakupiłem ją 26 grudnia).

W porównaniu do poprzedniczek jak każdy już to zauważył brakuje kart kolekcjonerskich, niektóre z nich są naprawdę wartościowe i można na nich zarobićbiggrin_prosty.gif. Zresztą wystarczy poszukać na aukcjach.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i capnąłem Ultimate Loot Borderlands 2 na XKlocka. Przy okazji naplułem sobie trochę na brodę, bo pewien byłem, że nie kupię i olałem tańszą wersję na PC (którą, zapewne, kupiłbym w pierwszej kolejności). W moim kalendarzu premier wrzesień nieco pustawy, więc mam nadzieję, że wyrobię finansowo.

Btw - gdzie można zakupić EK nowego Hitmana? Wiecie, figurka z wielką głową i tak dalej. Szukam, szukam, znaleźć nie mogę - jest to w Polszcze dostępne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zwala z nóg? Nie powiedziałbym. Kolekcjonerka Burning Crusade kosztowała w dniu premiery 299zł, Wrath of The Lich King - 319zł a Cataclysm 299zł więc obecne 269zł (249 na merlin.pl) jest kwotą akceptowalną pomimo braku kart. Artbook będzie miał 32 strony więcej w stosunku do tego z Cata - a to też plus chytry_prosty.gif. Dziwi mnie troszkę nieobecność Making-off na Blu-Ray, miałem nadzieję że po kolekcjonerce Diablo taka praktyka stanie się standardem.

@Hellspawn

Należałoby monitorować sklep.muve.pl. Póki co nie wiadomo nic o dostępności tej edycji w PL. Jest za to na amazonie w cenie 50 funciaków za edycję PC i 60 za konsolowe.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co jestem malo aktywny w tym temacie. Chwilowo nic ciekawego, przynajmniej moim zdaniem, nie ma do kupienia i z kolekcjonerkami jest bida. Chociaz wiem, ze kolekcjonerki Guild Wars 2 i Borderlands 2 wywoluja u Was spore zainteresowanie, to u siebie nie stwierdzam szybszego bicia serca na ich widok i rozpisywac sie na temat ich cudownosci nie bede. Pewnie po czesci jest to spowodowane faktem, ze od czasu zakonczenia mojej dluuugiej przygody z WoWem omijam wszystkie MMORPGi szerokim lukiem, a pudlo od EK Borderlands 2 po prostu mi sie nie podoba. :P

Musze za to powiedziec, ze jestem niesamowicie zadowolony z zakupu kolekcjonerskiego artbooka poswieconego serii Mass Effect. Jest to zdecydowanie najlepszy artbook jaki do tej pory mialem w rekach, tym bardziej ze oprocz samych mniejszych i wiekszych grafik, concept artow i prostych szkicow znajduje sie w nim tez calkiem sporo informacji do poczytania, wlaczajac w to ciekawostki o wymyslaniu charakterystyki poszczegolnych ras czy miejscowek znanych z gry, wczesnych wersjach ich wygladu i stopniowego dochodzenia do tego, co znalazlo sie w grze. Przed zapoznaniem sie z zawartoscia artbooka nie wiedzialem, ze np. wedlug wczesnych projektow kroganie mieli miec wiecej wspolnego z malpami niz z jaszczurkami, a caly kombinezon Sheparda poczatkowo byl utrzymany w bialo-czerwonej kolorystyce (z ktorej ostatecznie zrezygnowano uznajac, ze wyglada w niej bardziej jak sanitariusz niz jak zolnierz, ale pozostawiono ten charakterystyczny bialo-czerwony motyw na prawej rece). Decyzja o zakupie tego artbooka byla strzalem w dziesiatke i bez problemu udalo mu sie przebic nawet ten pieknie wydany artbook z kolekcjonerki Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zarzuce pytankiem. Wie ktoś może czy EK Darksieders II będzie w Polsce? Czy tylko przez sklep THQ trzeba kupować (gdzie jest preorder wyprzedany i podobno będzie po premierze kilka sztuk)? Może ma ktoś jakiegoś linka do sklepu (wersja PS3).

Dla ciekawych link do sklepu THQ -> http://shop.thq.com/store/thqworld/en_US/pd/productID.247277500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również, ani kolekcjonerka Borderlands 2, ani GW2 nie interesuje. Jeśli chodzi o pierwszą grę, to sama EK wydaje mi się wysoko budżetowa. Pudełka jeszcze co prawda oficjalnie nie widzieliśmy, ale (chociaż w mojej opinii) wydaję się ono wykonane trochę po kosztach, tak samo jak zawartość. Gdyby była jeszcze dostępna na PC to bym się może zastanowił, ale, że nie jest, mam jeden problem z głowy. Co do drugiej gry, to EK po prostu wydała mi się za droga. Dostajemy świetną figurkę, i tyle. Pewnie wprawny kolekcjoner wytłumaczy mi za chwilę, czemu ta edycja warta była tych 500 złotych, ale i tak mnie to nijak nie przekonuje. Artbook ma 119 lub 129 stron (już dokładnie nie pamiętam). Szczerze powiedziawszy, ostatnio przymierzam się do zakupu "Th Art of Blizzard" oraz "The Art of Mass Effect Universe", jako priorytet jednak biorę to pierwsze. Szczególnie, że cena 25 dolarów jest naprawdę niska (niestety, nie doliczam już tu przesyłki). Dlatego też, ten artbook z kolekcjonerki GW2 mnie jakoś nie przekonuje (szczególnie za taką cenę). Do tego co prawda dochodzi świetnie wykonana figurka, ale jak dla mnie w ostatecznym rozrachunku i tak owa edycja nie jest zbyt opłacalna. Szczególnie, kiedy tylko muve ma ją w ofercie, a cenę ustawiło na "trochę" wysokim pułapie. Jedynie więc, na co czekam, to Freedom Edition nowego assasyna oraz być może owe powyższe artbooki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo: EK Darksiders 2 nie jest dostępna w żadnym Polskim sklepie, nad czym ubolewam, bo sprowadzenie jej ze sklepu THQ to koszt ok. 530 zł. Zapytałem się ich na fejbukowym fanpejdżu dwa tygodnie temu, czy owa EK będzie dostępna u nas, odpisali że zapytają się osoby odpowiedzialnej za sklep, ale dotąd nie otrzymałem odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie można składać preordery edycji X360 ale to chyba marne pocieszenia wink_prosty.gif

@Hellspawn

Tutaj masz wyniki szukajki z której wynika że można składać preorder jedynie na wersję X360 (co by pokrywało się z informacjami od Lobo jakoby był problem z dostępnością edycji PS3). Tutaj natomiast stronka z grą.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Muve pojawił się re-order na edycje kolekcjonerską tekken tag tournament 2. Cena jest absurdalna w stosunku do zawartości, ale edycja jest podobno ,,bardzo mocno limitowana i dostępna tylko w muve'' więc fani raczej muszą się pośpieszyc.

http://sklep.muve.pl/playstation-3/bijatyki/tekken-tag-tournament-2-ps3-we-are-tekken-edition-tylko-w-muve-pl/5458#opis-szczegolowy

Na zdjęciu widac, że artbook będzie malutki, bo niewiele większy niż pudełko, ale gruby(200 stron)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srsly - dodatkowe 90zł 60zł za 200-stronicowy artbook (co prawda wygląda to to na rozmiar A5 ale ilość stron jest in plus), soundtrack, steelbook plus coś na kształt making-off to absurd? Gdybym w ogóle był zainteresowany tym tytułem i miał kupić go w dniu premiery to bez wahania zaklepywałbym sobie to wydanie. Będzie to pewnie wyglądało jakoś na kształt limitki a więc bez specjalnego pudełko tylko steelbook + artbook z dodatkową kartonową obwolutą. Potwierdzałoby to wyglądający na stosunkowo niewielki album.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...