Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A to faila strzeliłem, my bad. Zerknąłem tylko pobieżnie w oba linki i pod kopułą zaświtało mi że kolekcjonerki obu tytułów były obecne także na polskim rynku. Fakt - różnią się one sporo in minus w stosunku do swoich zachodnich odpowiedników. Opcja ściągania tego z amazona byłaby godna polecenia jedynie zagorzałym fanom strategii Total War.

Co do Białej Edycji ACII - grę mam już dawno za sobą i w związku z tym czuję zerową napinkę do kupienia sobie za 6 dyszek figurki assasyna. Niemniej jednak cenowo - to okazja.

Bardziej już interesuje mnie Animus Edition, która to jest od niedawna dostępna w naprawdę przyzwoitej kwocie.

I kończąc - @matrix312

Muszę sobie w końcu sam sprawić porządną podkładkę bo jadę na jakimś tandetnym no-name i już mi się w niej pojedyncze warstwy gumy rozjeżdżają ;) Dla fana Wieśka zakupy jak najbardziej udane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka dla totalnych burżujów ;) Chyba ktoś nawet kiedyś podrzucał linki do jej zdjęć - to ponoć mooocno limitowane wydanie.

@2up

Nie ma się co dziwić, w końcu fanów AC w PL jest sporo a cena nader korzystna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem wpisu sargeona

ja też "zamówiłem" dziś po cynku od DjAndzi (dzięki) i mam nadzieje że jest zamówiona

pozostaje niecierpliwie czekać zwłaszcza że parę minut po moim zamówieniu już była niedostępna

myślicie że teraz należy oczekiwać wysypu AC: WE na allegro? :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, człowiek to ma szczęście. Nie było czasu na kompa, a tutaj taka okazja przeleciała mi koło nosa - oczywiście biję do AC2: White Edition :/ Oby jeszcze cosik rzucili, to biorę z miejsca, bo dwójka jest moją ulubioną częścią, a figurka w tej cenie to okazja z kategorii tych wielkich. Empik ma ostatnio naprawdę dobre oferty i staje się moim ulubionym sklepem - kto by pomyślał mając w pamięci ich przegięte ceny w salonach od tylu już lat.

Tymczasem dzisiaj stałem się posiadaczem dwóch kolejnych kolekcjonerek: jednej w postaci fizycznej, drugiej póki co wirtualnej :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy przy assayńskich tematach to empik znowu zaskakuje. Tym razem najniższą ceną AC3 JoD bo jest za śmiesznie wręcz mała konkretnie za 152 zł . Jeśli cena do premiery się utrzyma to krótko przed nią zamówię. Póki co nie bede zamrażał środków.

Co do AC2WE gdyby ta oferta pojawiła by się za jakiś miesiąc pewnie bym kupił. Teraz niby wyskrobałbym te 80 zł (niestety nie mam empika w okolicy więc muszę płacić za wysyłkę) a tak to odpuszczam. Grę już przeszedłem na x360 więc takiego parcia nie mam.

EDIT: Po szybkim sprawdzeniu cen AC3JoD w innych sklepach wychodzi zę w empiku na prawdę się opłaca. W muve 169 i na gramie 179 zł. Wiec w empiku zdecydowanie najlepiej szczególnie gdy ktoś ma możliwości odbioru w sklepie.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no empik rzeczywiście zaskakuje pozytywnie

ta sama edycja od sklepikarza z allegro

http://allegro.pl/assassin-s-creed-ii-whit...2374529904.html

a tu 2 neverwintery w dobrych cenach

http://allegro.pl/neverwinter-nights-kolek...2375697989.html

i 2 niestety bez teszyrta

http://allegro.pl/neverwinter-nights-2-edy...2376290060.html

i dołączam się do prośby Kravena, Tesu pochwal się co upolowałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze TTTr96, ze juz zrobiles to, co ja dopiero mam w planach. Tez zamierzam zakupic Join or Die Edition i Freedom Edition (w tym przypadku x2). Oba wydania wygladaja naprawde swietnie i nie chce, zeby ktorekolwiek z nich przeszlo mi kolo nosa.

@marek79 & Kraven2000

Nic z tego, pochwale sie jak juz "my preciousssssss" dostane. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wątek znajduje się w dziale "gramy PC", jednak wiem, że jest tutaj również wielu posiadaczy konsol. Przeglądając Allegro trafiłem na linki do edycji kolekcjonerskich Ico i Shadow of the Collosus, jeśli ktoś będzie zainteresowany, to na pewno znajdzie. Zawartość jest "biedna", jeśli spojrzymy pod względem ekonomicznym, jednak Ci, którzy wiedzą jakimi arcydziełami są obie te gry, będą umieli spojrzeć na to innym okiem. Sam bym sobie wciągnął, jednak nie mam PS2, a oba tytuły mam za sprawą odświeżonego wydania na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Tylko PC:) Ogólnie edycje kolekcjonerskie gier, ale fakt przeważa tu PC:) Choć ja zbieram też na na PS3. Myślicie że na Assassin's Creed 3 tez będzie taki szał? Bo zastanawiam się nad zamówieniem choć nie wiem która edycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ Czy jawiem? Z jednej strony mamy codexa na pc który szybko stał się strasznie rzadki. A z drugiej strony mamy 2 ek ac:r które nie dość że dalej są bez problemu dostępne to jeszcze staniały. Nie mniej myślę że przynajmniej do premiery nie ma się co martwić o dostępność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...czy jest coś takiego jak kolekcjonerski słoik z miodem z Wiedźmina ? Zdaje się, że coś takiego widziałem dawno temu na allegro. Nie pamiętam szczegółów, ale koleś pisał, że było kilka sztuk rozdawanych w jakimś konkursie.

W internecie ni cholery żadnej wzmianki o tym nie ma, więc nie wiem czy to jakieś zwidy były czy co! ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eldorado2009

a ja słyszałem o bańce na mleko :) (żarcik)

a swoją drogą czego to ludzie nie wymyślą

nawet nie miałem pojęcia że coś takiego wyszło

ja ostatnio szukałem kości do gry z drewnianym kubkiem co to je gram sprzedawał po 50 PLN ale z tego co kojarzę to od wieków nie było tego na allegro

@DjAndzia

myślę że akcji jak z D3 nie ma się co spodziewać ale jak masz nadwyżkę gotówki to może Ci się opłacić kupno 2 dodatkowych sztuk, ja sam Freedom zamówiłem na empik.com

@ssdd112

głupie pytanie: a może Twój kolega chce się tego pozbyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...