Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Coś umarło w lesie i dzięki temu dostałem bodziec do zrobienia zdjęć i zaprezentowania trzeciej gry z mojej kolekcji.

2007 rok każdy kolekcjoner powinien zapamiętać. Nie dość, że w kinach pojawił się "Transformers", to jeszcze CD-Projekt miał istny killstreak zaje.bistych pomysłów na kolekcjonerki dla graczy. Takie pozycje jak Wiedźmin, Gothic 3 lub STALKER na zawsze pozostaną przykładem "jak sprzedać grę".

Jedną z najlepiej wydanych kolekcjonerek 2007 roku zaprezentuję dziś, resztę później.

Jest to pozycja typu "Haters Gonna Hate" - można ją kochać lub nienawidzić. My kochamy

Większość rozwiązań dziś by nie przeszło z powodu rzeszy obrońców moralności. Wtedy o dziwo nikt nie zareagował na zawartość ;)

BTW: Ogłaszam wszem i wobec, żeby od tej chwili dopisywać dwie rubryki do każdej gry "data wydania" i "gdzie kupić"

World in Conflict Edycja CCCP

Data wydania: 2007

Gdzie kupić: Nigdzie, absolutnie niedostępna.

Pudełko zbiorcze z drewna, logo wypalone. Podobny patent w CoJ: Więzy Krwi, tyle, że tu jest bardziej staranne wykonanie

p6260083.th.jpg p6260088.th.jpg p6260090.th.jpg

Otwieramy pudełko

p6260095.th.jpg

Słuchawki firmy Trust z mikrofonem (dla voicechatów w grze)

p6260097.th.jpg

Plakat propagandowy

p6260098.th.jpg

Flaga CCCP (1,5 metra na 0,5 metra, zawiera dziurki do zawieszenia na słupie)

p6260105.th.jpg

Gra w kolekcjonerskiej wsuwce

p6260115.th.jpg

Czapka (tylko napis więc nie zrobiłem oddzielnej fotki, bo nie warto. Koszulka w praniu więc nie zrobiłem, ale i tak nie ma czego żałować bo jest biedna)

p6260109.th.jpg

Całość

p6260111.th.jpg p6260110.th.jpg

Ocena: 5/6

zdjciegf.jpg

Bo: nudna koszulka i czapka.

---------------------------------------------------------------

Haters Gonna Hate!

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy, czytałem, ale i tak moim zdaniem, ta kolekcjonerka jest bardzo fajna.

Pal licho, że batrangiem nie da się rzucać, ładnie wygląda na zdjęciach i pewnie na półce :) Kiedyś chciałem tę EK kupić, ale nie znalazłem jej w sklepach, bądź było za drogo, jak na budżet. Teraz jej nie ma w tradycyjnych sklepach :(

A póki co, cieszę się ze swoich 3 EK: Wiedźmin 2, KWC Heroes i Mass Effect [a jako, że wszystkie już są pokazane, mogę tylko polecić odpowiednie posty ze zdjęciami).

WiC miał na prawdę nie złą kolekcjonerkę, choć podobnie jak Tesu, ze słuchawek nie miałbym tutaj pożytku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dobrze się bawicie. Ja obecnie nic nie piszę bo cierpię z powodu kolekcjonerki Fear 3... Oczywiście jak to zwykle bywa - niedostępna TYLKO w Polsce... fajnie, super itd...

Cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi tylko...

simpsons_nelson_haha2.jpg

... i życzyć udanych łowów na ebayu (mam nadzieję, że już zacząłeś szlifować angielski). Powodzenia w poszukiwaniach ;)

BTW: skoro niema jej w PL to dlaczego ciągle jest na MUVE i koncie Allegro Cenegi :pytajnik:

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie to marne pocieszenie. Muve miało dać informację czy dostali pozwolenie na sprzedaż wersji konsolowej tylko że z grą PC za cenę też PC. Nadruk na pudełku np. x360 by mi nie przeszkadzał bo grę i tak by na PC wstawili a zawartość i tu i tu kolekcjonerki jest taka sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Mam nadzieję, że zwróciłeś uwagę na moją prośbę, żeby dodawać datę wydania kolekcjonerki i info gdzie takową można (jeśli można) kupić. I może zacznij dodawać oceny wg własnego widzimisię do każdej jaką będziesz wrzucał? To bardzo uatrakcyjni przeglądanie, no i na dodatek może skłoni nowe osoby do kolekcjonowania ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Każdy powinien oceniać wg siebie a nie sugerować się ocenami innych. Ja staram się pisać krótkie podsumowania ale wystawianie jakiś ocen to już jak dla mnie słaby pomysł. Co do wstawiania linków to akurat mogę zrobić. Jak będę miał coś nowego to tak zrobię o teraz nie mam czasu na szukanie do starych tytułów.

PS. Nikogo byle recenzja czy ocena nie skłoni do kupna kolekcjonerki jeśli nie będzie miał pieniędzy. Jedyne co może kogoś skłonić do kupna to cena. Nie każdy jak my jest fanatykiem i rzuci się na wszystko co fajne nie licząc się bardzo z ceną.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanatykiem... :/

Kolekcjonerki moge kupic niezaleznie od ich ceny, ale tylko i wylacznie wtedy, jesli dany tytul lubie, a przy okazji zawartosc jego EK jest na tyle atrakcyjna, ze usprawiedliwi jej wysoka cene. Na pewno nie rzuce sie na pierwszy lepszy tytul tylko dlatego, ze dodaja do niego fajny gadzet (jak OFP: Dragon Rising) czy na tytul dobry, ktorego EK jednak nie jest moim zdaniem wartosciowa (Mass Effect 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały dodatek: do zakupu EK możemy być także skłonni z powodu wielkiej miłością jaką darzymy tytuł. Nie zważając zbyt wielkiej uwagi na cenę. Przykład: Diablo III w niedalekiej przyszłości. ;)

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Casioner

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem ffs! :P

Ciekawe kiedy Blizz wreszcie ujawni zawartosc kolekcjonerki trzeciej czesci Diabelka...? Pewnie dopiero BlizzCon przyniesie jakies konkrety, zarowno odnosnie DIII jak i Heart of the Swarm do SCII...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ujawniono Edycję Kolekcjonerską gry Forza Motorsport 4

Zawierać będzie:

? pudełko ozdobione grafiką z BMW M5 ;

? zestaw VIP Car Pack (w jego skład wejdą takie auta, jak 2011 Bugatti VeyronSuper Sport, 2011 Ferrari 458 Challenge, 2011 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, 2010 Noble M600 i 2011 RUF Rt 12 R);

? pakiet dziesięciu najlepszych, klasycznych amerykańskich muscle carów;

? stworzone przez fanów w ramach konkursu Forza Motorsport 4 BMW Design Challenge samochody BMW (w skład pakietu wejdą 2008 BMW M3 E92, 2008 BMW Z4 M Coupe, 1981 BMW M1 oraz ujawniony niedawno 2012 BMW M5);

? kod na motyw z samochodami BMW do menu Xboksa 360;

? status VIP-a wśród społeczności gry, w rankingach i w serwisie ForzaMotorsport.net;

? 96-stronnicowy artbook autorstwa redakcji programu Top Gear;

? naklejki z logiem Forzy Motorsport 4, Top Gear i studia Turn 10.

FM4 zbytnio mnie nie ciekawi, bo ja gram tylko na PC, ale przeglądając Google natrafiłem na takie coś:

http://www.two-worlds.pl/wp-content/upload...10/09/royal.png

Widzieliście kiedyś tą EK, bo ja pierwszy raz się z nią spotykam ?

Znalazłem jeszcze takią wersję: http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia...087_fullres.jpg

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcale nie. Był z tego powodu raban, bo wcześniej zapowiedzieli i pokazali, ale na dwa dni przed oficjalną premierą gry w Polsce puścili wiadomość, że EK nie będzie w Polsce z przyczyn niezależnych od nich.

http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiad...i/498978750.jpg nasza

Tym samym nie było mało słychać, a raczej mało kto ma taką EK, skoro w Polsce nie dało się kupić.

Hot info: "W końcu pojawiły się bardzo ograniczone ilości edycji kolekcjonerskiej gry F.3.A.R. [na PC] Jeśli ktoś jest zainteresowany, to warto się pośpieszyć:)"

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...