Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

TTr96: Mógłbyś podać jeszcze raz ten link do tej "zrzutki" na AC III Freedom Edition? Bo mam pewne obawy, co do tego, że będzie dostępna tylko w tym sklepie ubisoftu [...]

Módl się, żeby tego Cichy456 z Allegro nie przeczytał :trollface: .

A co do szybkiego wykupienia "kolekcjonerek" Guild Wars 2, to nie mam z tym nic wspólnego :) .

Smutnym i niepokojącym zarazem jest fakt, że po wpisaniu w wyszukiwarkę produktów sklepu Ultima.pl, frazy "assassin's creed III freedom" wita nas taki oto komunikat:

Niestety nie znaleziono produktów które spełniają wybrane przez Ciebie kryteria wyszukiwania.

Dlaczego nie ma, że "towar niedostępny" lub coś tym stylu? Po prostu pusta strona, jakby nic tam nigdy nie było.

Także każda osoba, która złożyła pre-order na wyżej wymienioną pozycję, już wie, jakiej treści e-maila może się spodziewać jesienią?

Ale jeszcze z oceną tego sklepu się wstrzymam... do października.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie :P Edycja Standardowa też dość szybko się rozeszła. Ja kupiłem GW 2 EK, bo na nią zbierałem. Z drugiej strony wystawiając na amazonie możnaby teraz zarobić z nawet 250 zł dodatkowo, bo przypomnę, że w UK to jest za 129,99 funtów, co daje około 655zł. Wystarczyłoby dołożyć 10 funtów i mamy 200zł zysku. Pewnie stąd się znalazło tylu cwaniaczków.

Ja kupiłem dla siebie, więc nie można mnie obwiniać za wyczerpanie się nakładów xD

PS. Podobno można było zamówić więcej niż jedną kolekcjonerkę, co też jest absurdem :P

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo1985: Sam szukam od pewnego czasu tej edycji. Jedyne co, to to, że na Amazonie jest za około 90 funciaków, na allegro ceny raczej też raczej osiągają taki pułap. Znalezienie jej teraz po cenie mniejszej niż 400 złotych jest chyba niemożliwe.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że na Amazonie można coś kupić taniej niż na alledrogo, nawet wliczając przesyłkę :). To tylko dowodzi jacy to zdziercy u nas żyją ;).

A, Dedexus, mam jedną prośbę: 400 złotych, a nie złoty. Wybacz, ale jestem typem człeka, którego takie błędy niesamowicie wkurzają w naszym pięknym ojczystym języku ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek: Faktycznie, znowu ten sam błąd, wielkie dzięki za poprawę. Przepraszam za błąd, ale od 25 godzin jestem na nogach, i trochę ciężko się skupić :/. Jeśli nie przeszkadza wam wersja używana, to na Amazonie, w zakładce "used" można kupić już od 59,99 dolców (z góry przepraszam, że raz ceny poddaję w USD, raz w funtach) co daje, nie tak straszną cenę około 200 złotych. Niestety, edycja ta nie posiada figurki i trzeba wliczyć około 9 dolarów za "shipping".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dzisiaj był pierwszy kwietnia to bym uznał to za najlepszy trolling w dziejach branży. Niestety Capcom, który od 2-3 lat jest coraz bardziej pazerny na kasę i przegrywa pod tym względem tylko z EA, w tym przypadku nie żartuje.

http://kotaku.com/5900944/resident-evil-6s...ectors-edition/

- kurtka

- 4 etui na tablet

- gra

$999

Oh wow.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile ktokolwiek się tym zainteresuje

Jestem pewien, że sprzedawać się to będzie fenomenalnie. Fani Resident Evil mają to do siebie, że łykają wszystko co ma z serią cokolwiek wspólnego. Dziwi mnie to tymbardziej, że od RE3 gry są raczej przeciętnymi TPS wypranymi z klimatu (z nielicznymi wyjątkami w postaci Revelations z 3DS), a i filmy od paru lat nie zachwycają. Zresztą to nie pierwszy fenomen, którego nie jestem w stanie pojąć. ; )

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowy Hitman doczekał się "edycji kolekcjonerskiej" - Limited Professional Edition.

Słabiutko: artbook, DVD making of i DLC zawierające aż 3 dodatkowe bronie. Szkoda, bo to niewiele, praktycznie nic, a taka znana marka choć raz mogla by doczekać się jakiejś naprawdę dobrej EK. Chyba że Square Enix jeszcze coś przed nami ukrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla was słabiutko, dla mnie "MUST HAVE!!".

Wiem, wiem zaraz będą komentarze typu "za takie gów** dasz np. 190zł?". Odpowiedz brzmi:

OWSZEM! Jestem wielkim fanem jak to Kaczek93 nazwał: "łysego". Interesuje mnie tylko grubość i czy artbook będzie w twardej oprawie. A jeszcze jedno... Hitman MUSI! być na PC. No chyba, że kupie EK na ps3/x360, a gre sprzedam.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...