Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

na tym diablo jak widzę już parę osób sobie dorobiło

i to nie wydając ani grosza na inwestycje (bo przecież opłacać będą je tydzień przed premierą) a co więcej skuszeni wpłacają im kasę już dziś to lepsze niż oscylator i inne ART-B :)

Obyśmy za jakiś czas nie byli świadkami posiedzeń komisji śledczej w sprawie tzw. "Afery Kolekcjonerskiej" :trollface: .

Jak to groteskowo brzmi w dzisiejszych czasach: "Wymaga jedynie Pentium 166" :laugh: .

[DOPISEK]

A tu mamy uczciwego sprzedawcę (czy ja dobrze widzę?): http://allegro.pl/diablo-iii-edycja-kolekc...2250649968.html.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

spoko chłopaki w sejmie mają inne atrakcje na głowie :) ale jak się skończą tamte to kto wie może się i tym zajmą

ten link co dałeś to normalny "sklepikarz" więc też pewnie nie chce kojarzyć się ze zdzierstwem :)

tu kolejne D3 w promocyjnej cenie

http://allegro.pl/diablo-iii-3-preorder-ed...2251634149.html

a tu koleś który ma kilka ciekawych tytułów do ładnej kolekcji

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3504155

niestety nie na moją kieszeń w chwili obecnej

a tak z innej beczki

na allegro działa sprzedawca "Straznik67" i zauważyłem że od jakiegoś czasu w jego ofercie pojawiają się kolekcjonerki o których tu akurat piszemy że są w takich to a takich sklepach,

wygląda jakby obserwował nasz wątek i zaglądał gdzie trzeba (czyż to nie łechce naszej próżności że duże sklepy korzystają z naszego research-u); - albo akurat tak trafia że my o czymś piszemy a On to zupełnie samodzielnie znajduje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że walną cenę na poziomie 239,99, jak nie więcej (a wersja podstawowa 139,99 minimum). W końcu to May Payne, silna marka od Rockstara. Sam bym nie dał za to więcej niż 200 zł. Dlaczego? Bo choć figurka jest fajna i sporawa, to poza nią i nabojem nie ma tu nic nadzwyczajnego. Znowu jakieś ubranka i inne pierdoły DLC, parę pocztówek aka litografia z ME3 (nic nie warty papier) i to wszystko. A soundtrack - ciekawe czy jeszcze na płycie, czy już cyfrowy, w celu cięcia kosztów (patrz EA)?

Jeszcze trochę i nawet figurki czy artbooki będziemy mieli cyfrowe, jak wejdzie obowiązek cloud gamingu. I całą frajdę z kolekcjonerek szlag trafi. Wiem, dramatyzuję, ale trochę prawdy w tym jest. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w USA i Kanadzie plasuje się na poziomie 89 $ więc nie ma co liczyć na mniej jak 300-350 zł za May Payne 3 LE

To samo z Darksiders II CE warunek że Europa dostanie edycję kolekcjonerką, bo jednak najprawdopodobniej będzie tylko edycja Book jak w przypadku jedynki :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Max Payne 3' SE ciekawa, ale na mnie wrażenia nie zrobiła. Najmocniejszy element edycji, figurka, nie jest w moim klimacie, przez co prawdopodobnie sobie daruje zakup. Na niskie ceny nie liczcie, w końcu do Rockstar, a oni się wysoko cenią. Wersje konsolowe będą pewnie stały po minimum 349 zł, pecetowa stówę mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest moim zdaniem wiadomosć od Cenegi. Brakuje dwóch ważnych informacji:

- ceny (w przypadku PC),

- zdjęcia całej edycji wraz ze zbiorczym boxem.

Bardzo istotnych szczegółów nie podano, nie wiem jakim prawem wręcz. Zwłaszcza, że wydatków teraz kroi się tyle, że wolałbym wiedzieć, ile przyjdzie zabulić za ES Maxa Payne 3, bo gra to dla mnie must have (o ile nie skopią konwersji) a tu jeszcze za chwilkę Wiedźmin 2 w Mrocznej Edycji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Cenega ostro przesadza z cenami, najpierw Men of War Wyklęci Bohaterowie za 240 zł, teraz Max na konsole za 400 zł, czyli na PC pewnie około 300 zł. Chociaż z drugiej strony jeśli te edycje słabo się sprzedadzą to można liczyć na bardzo dobre przeceny jak np. King Bounty EK za 30 zł czy Duke Nukem Forver Balls of Stell Edition za 50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony jeśli te edycje słabo się sprzedadzą to można liczyć na bardzo dobre przeceny jak np. King Bounty EK za 30 zł czy Duke Nukem Forver Balls of Stell Edition za 50 zł.

I na to właśnie wszyscy liczą. Nie martw się - kolekcjonerzy trzymają rękę na pulsie 24 godziny / dobę, 7 dni w tygodniu :trollface: .

Na Świstaku znalazłem Far Cry 2 - Edycja Kolekcjonerska (PL) w wersji na konsolę Xbox 360. Cena: 47 zł. Egzemplarz nowy i zafoliowany: http://www.swistak.pl/a31531121,FAR-CRY-2-...X-360-NOWA.html .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC 1 w metal boxie

http://allegro.pl/assassins-creed-1-edycja...2253007773.html

nie wiem czy zauważyliście ale od 2 dni liczba zamówień na mroczną edycję wieśka spada (niby nic ale już jest 7 sztuk mniej !! niż 2 dni temu)

http://wiedzmin2.gram.pl/?utm_source=na_sk...aign=sklep_gram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ciężko powiedzieć. Sklepy usunęły ją ze sprzedaży po paru dniach. Wątpię żeby tak szybko zeszła, prawdopodobnie polskie sklepy wystawiły ją pomimo braku oficjalnej deklaracji ubisoftu , iż będzie ona w naszym kraju dostępna. No cóż, trzeba czekać na reakcje ze strony ubi.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was odnośnie pewnego elementu kolekcjonerskiego. Mianowicie koszulki z Wiedźmina. Dostałem dzisiaj takową o rozmiarze M, jednak nie licząc tego że mój rozmiar to XXL, a do tego niezbyt przepadam za Wiedźmin to chciałbym się dowiedzieć ile takie coś jest warte. Myślałem czy komuś nie oddać, ale żaden znajomy nie chciał, to pozostaje mi tylko sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul: No właśnie, tak nie do końca wiemy na czym stoimy. Ktoś tu organizował jakiś zrzut na Freedom Edition, ale nie wiem jak to się skończyło. Mam co prawda nadal nie anulowane zamówienie na ultimie, jednak coś czuję, że ten sklep nie będzie miał Freedom Edition. Można by w zasadzie wysłać jakiś list/petycje do ubi (jeśli w ogóle to przeczytają, to może odpowiedzą). Pocieszeniem może być to, że sklepy (w tym nawet amazon) też nie mają tej edycji w asortymencie, może więc po prostu Ubi nie potwierdził jeszcze jej rozesłania do sklepów.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ciężko powiedzieć. Sklepy usunęły ją ze sprzedaży po paru dniach. Wątpię żeby tak szybko zeszła, prawdopodobnie polskie sklepy wystawiły ją pomimo braku oficjalnej deklaracji ubisoftu , iż będzie ona w naszym kraju dostępna. No cóż, trzeba czekać na reakcje ze strony ubi.

Zapewne ubi nie da nikomu poza sobą sprzedawać tej edycji u nas - patrz post na Gramie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyliście ale od 2 dni liczba zamówień na mroczną edycję wieśka spada (niby nic ale już jest 7 sztuk mniej !! niż 2 dni temu)

http://wiedzmin2.gram.pl/?utm_source=na_sk...aign=sklep_gram

Wydaje mi się, że jest to spowodowane brakiem potwierdzeń zamówień na tą edycję. Ja dostałem e-maila od Gram.pl bodajże 2 dni temu, w którym musiałem potwierdzić swoją chęć kupna Mrocznej Edycji... eee....

...wygadałem się! :trollface:

[DOPISEK]

@Wuwu

Masz xboxa?

Nie mam :trollface: , ale do lata mam zamiar kupić.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...