Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jakby ktoś chciał, znalazłem ciekawą aukcję z kolekcjonerką Stalkera (bez samej gry), kończy się za dwie godziny - http://allegro.pl/stalker-soc-edycja-kolek...1660552298.html .

To moja kolekcjonerka ;) Ciągle czeka na nowego właściciela.

Pytanie taktyczne: kto ogarnia PayPala ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wykupili mi wszystkie Disciples III, trzeba poszukać czegoś innego, może tamto Sacred 2.

Hmm, wiesz, że gram.pl to nie jedyny sklep oferujący gry w sieci? Wcześniej już wspominałem o tańszej EK Disciples III niż ta, którą objął promocją sklep - gram.pl - jeśli Ci na niej zależy - link linijkę wyżej. :)

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie gram.pl. Ci dranie nie prowadza wysylki zagranicznej... Ich strata, na ktorej zarabia ultima i empik. ;)

@DUSTDEVIL

A jaki masz problem z PayPalem? Przeciez korzystanie z niego jest proste jak przejscie singla w Modern Warfare 2 na easy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem z PayPalem? Przeciez korzystanie z niego jest proste jak przejscie singla w Modern Warfare 2 na easy.

Już ogarnąłem.

Pytanie: mam kolekcjonerkę Batmana, ale nie wiem gdzie jest kod odblokowujący mapę Crime Alley. Może mi ktoś pomóc?

BONUS dla Tesu: Jeśli chcę udostępnić innej osobie mój PayPal dla wpłaty to muszę dać mu mój email z którym powiązany jest PP czy coś innego?

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na reszcie odebrałem z poczty:

Alone in the Dark

--------------------------------------

Pudełko zbiorcze / po otwarciu:

p6200106.th.jpg / p6200107.th.jpg

Zawartość:

p6200108.th.jpg

Soundtrack:

p6200109.th.jpg

Pudełko z grą:

p6200114.th.jpg

Making-of:

p6200110.th.jpg

Figurka:

p6200112.th.jpg

Artbook:

p6200115.th.jpg p6200116.th.jpg p6200117.th.jpg

--------------------------------------

Wiem co niektórzy za pewno powiedzą ale grałem w grę chwilę na konsoli i naprawdę mi sie podobała. Co do samego wydania kolekcjonerskiego to jestem naprawdę pod wrażeniem zawartości. Figurka bardzo dokładnie wykonana przez co prezentuję się rewelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem posiadać medalion wiedźmiński. Z Edycją Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina dostaliśmy taki medal, lecz w formie breloczka. Po premierze Wiedźmina 2: Zabójcy królów pojawił się nowy gadżet - medalion wiedźmiński !

Oto on:

post-310728-1308577174_thumb.jpg

Medalin dosyć ciężki. Wykonany bardzo starannie. Świetnie prezentuje się na naszej szyi, półce, czy na szyi Geralta (popiersie).

Jest to super gadżet dla fanów Białego Wilka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix, dlaczego? Settlers 7 to bardzo dobra gra według recenzji i jest tam bardzo fajna 16cm-owa figurka, a figurki są dosyć drogie. Na pewno droższe od koszulek.

EDIT/ Mój brat kupuje Disciples III i HoMM VI (kolekcjonerki), więc ja biorę Settlersów 7. Może czasem da mi ponosić koszulkę. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...