Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Eeee... chyba kogoś zdrowo <ciach - :nonono: - RoZy>.... To nie jest warte nawet połowy z tych pieniędzy. Może na eBay by dał radę dobrą sumę uzbierać ale i tak nie aż tak wysoką. No cóż... ludzie mają fantazje.

Ale za to dał coś dla posiadaczy SC 2. http://allegro.pl/starcraft-ii-wings-of-li...1660576577.html

Edytowano przez RoZy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bym ją dzisiaj odebrał to byście mogli mi przez cały tydzień zazdrościć takiej świetnej kolekcjonerki...

bo nie mamy nic lepszego do roboty. Wydaje mi się, że jednak jesteś tym typem co kupuje sobie OGROMNE samochody, żeby sobie coś zrekompensować...

Ja aktualnie wzbogaciłem się o kolekcjonerkę Fallout 3 w wersji XBOX za całe 30zł :) Wreszcie!

Wstawiam również Shoguna 2 w edycji specjalnej :)

imag0054e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie. Kupuję bo lubię. I już na pewno nie kupuję każdą jak leci. Dla mnie kolekcjonerka musi spełniać pewne wymogi. Tak samo jest z grami.

Fajna edycja Shoguna. Byłem ciekaw jak wygląda zawartość, jednak bez rewelacji.

I oczywiście że nie macie nic lepszego do roboty :P Jak byście mieli to byście na forum nie siedzieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zupdatowaną listę moich kolekcjonerek:

1. BioShock

2. BioShock 2

3. Far Cry 2

4. Gears of War (numer 466)

5. Mass Effect

6. Mass Effect 2

7. Assasins Creed (limitowany box z hologramem, edycja UK, numer 41864)

8. Assasins Creed 2 White

9. Gothic 3 (numer 240)

10. Fallout 3

11. Fallout New Vegas (numer 5429/6650)

12. Dragon Age

13. Company of Heroes (metelowy kartridż na naboje .50)

14. World in Conflict ( CCCP edition)

15. Call of Juarez: Więzy krwi

16. StarCraft 2

17. Crysis

18. Empire Total War

19. Napoleon Total War

20. Batman Arkham Asylum

21. Wiedźmin (numer 3109)

22. Dead Space 2

23. Dawn of War 2

24. Front Lines Fuel of War

25. Splinter Cell (world of edition)

26. Silent Hunter 5 Edycja Kolekcjonerska

27. King's Bounty Legenda Edycja Kolekcjonerska

28. Assasin's Creed: Broterhood Codex Edition PC

29. S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl

30. S.T.A.L.K.E.R Clear Sky (Mam dwie: jedna w Medkicie, druga w opakowaniu na maskę przeciwgazową)

31. World of Warcraft The Burning Crusade Edycja Kolekcjonerska

32. Wiedźmin 2 (numer 1278)

33. Dragon Age II Signature Edition

TBC jeszcze nie mam bo poczta wiezie. Kilka razy obiecywałem, że zamieszczę zdjęcia różnych kolekcjonerek, ale nie zamieszczałem z różnych powodów. Dziś zacznę nadrabiać straty.

Najbardziej ukochane kolekcjonerki to:

1.Fallout New Vegas

2. Wiedźmin 1

3. Stalker Shadow of Chernobyl

4. Company of Heroes

5. World in Conflict

6. Gears of War

Kto mnie przebije ;P

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mogę. Ale akurat Fallouta NV i Codex AC to ci zazdroszczę. Kilka tytułów kompletnie mnie nie obchodzących masz ale i tak zacna kolekcja.

Same kolekcjonerki i edycje specjalne

1. Fallout 3

2. Drakensang 1

3. Drakensang 2

4. Far Cry 2

5. DNF BoS

6. Mass Efect 1

7. ME 2

8. Bioshock 1

9. Bioshock 2

10. Arcania

11. Wiedźmin 2

12. Avp

13. Heroes of M&M Kolekcja wszech czasów

14. C&C Wojny o tiberium

15. Call of Juralez 2

16. Batman

17. Newerwinter nights Kolekcja wszechczasów

18. Operation flashpoint Dragon rising

19. Metro 2033

20. Sacred 2

21. Frontlines: Fuel of war

22. Crisis

23.Settlers 7

24. Avatar

25. Dead Space 2

26. Assasins Creed

27. Stalker Clear Sky

28. Kings Bounty

29. Dragon Age

30. Alone in the dark - to jest nowość i czeka na mnie na poczcie...

31. Loki

Chyba nic nie zapomniałem...

No dobra, wygrałeś... 1 tytułem... niestety nie mam obecnie roboty więc z grami marnie... ale i tak cię przebije, niedługo.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem na Amazonie kolekcjonerke podstawki World of Warcraft z autografami ludzi z Blizzarda za 1299 dolarow. I ktos ja dosc szybko kupil. Sa na swiecie kolekcjonerzy, ktorzy wydadza kupe forsy na swoja pasje, takze na takie unikaty.

@CriX

Cierpliwosc i opanowanie jest jedna z najwazniejszych cnot samurajow. Pracuj nad nimi bo zamiast osiagnac nirwane znowu bedziesz skazany na ponowne, pelne wyrzeczen zycie kolekcjonera. ;)

@kraven2000

Kupowanie duzych samochodow ma sens. Kiedy taki prowadzisz jestes duzo bezpieczniejszy niz jakis cienias w golfie czy innym matizie. A CriX samochodow nie kupuje, ani tych ogromnych, ani tych zupelnie malutkich. Jak moglby sobie jakis kupic kiedy wszystkie jego fundusze ida na kolekcjonerki? Ale poki ma zdrowe nogi, auta nie potrzebuje chyba.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX Dzięki. Ja akurat nie kupuję byle czego, więc wszystkie mnie interesowały ;) Ty też masz kilka "nieciekawych". Ale to bardzo dobrze, bo dzięki temu więcej zamieścimy ;)

Boli mnie to, że teraz panuje jakiś dziwny trend na figurki i chore ceny. Nie rozumiem dlaczego zamiast plecaka i figurki proroka nie można było w Crysisie 2 dać soundtrack, making-of, gruby artbook i mniejszą figurkę chcąc za całość 200zł ?!

Tak samo irytuje mnie kolekcjonerka nowego Drivera: fajny model auta, ale co dalej? Gdzie soundtrack lub talia kart?

Po cholerę mi sterowany samochód lub noktowizor za 500zł skoro można zrobić zgrabną kolekcjonerkę za 150zł ?

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Oj nieeee.... Kolecjonerka akurat z noktowizorem, samochodzikiem, plecakiem i figurką to akurat świetna i genialna rzecz i na pewno warta swojej ceny. Jednak totalna głupota to 170 zł za grę w metal box i DLC... twórców chyba głowa mocno boli skoro taki shit dają i nazywają go edycją kolekcjonerską...

@Tesu

Samochód mam, za własne kupione... ale jeszcze nie do końca spłacony :D

EDIT: Zgrabna kolekcjonerka za 150 zł: Metal box + dlc... SUPER.... Z chęcią kupię... :P Niestety tylko na to można liczyć.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, wg mnie kolekcjonerki powinny składać się co najmniej z 4 dodatków. Muszę przyznać rację co do DLC. Jeśli dodatkowy ciuch i jakaś mapka sklejona na odwal się ma być kolekcjonerskim dodatkiem to lepiej żeby w ogóle nie było kolekcjonerek ;P

Co do bardzo drogich kolekcjonerek: chodziło mi o cenę. Z chęcią kupię plecak i figurkę ale max za 300zł a nie 500...

No dobra, wygrałeś... 1 tytułem... niestety nie mam obecnie roboty więc z grami marnie... ale i tak cię przebije, niedługo.

Tylko pamiętaj, że teraz mam 6 miesięczny kontrakt i ani mi się śni poprzestawać na tym co mam ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą ceną WoW'a to na prawdę przesadzili...

Fakt! Taka cena to przesada. Ale sądzę, że koleś zrobił to specjalnie żeby zyskać rozgłos. Następna aukcja będzie pewnie wynosiła 800zł, a kolejna 600zł i wtedy ktoś to kupi. Teraz koleś zwrócił na siebie uwagę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zawsze znajdzie się osoba, która bezpardonowo skrytykuje czyjąś pasję wytykając kompleksy itp. To naturalne, że prawidziwi koneserzy gier krzyżują się na największym i najlepszym polskim forum o grach komputerowych - gdzie niby indziej jest nasze miejsce?

Sam od dziecka miałem zapędy kolekcjonerskie: zestawy klocków Lego (unikaty z pierwszej połowy lat 90'tych nadal w gablocie, od lat nie rozkładane), karty, żetony, figurki z chipsów, gum do żucia, Kaczorów Donaldów itd. Gry kolekcjonuję do dziś, a na równi EK stawiam sobie bogate wydania premierowe, a zwłaszcza 'białe kruki' z dawnych lat /nadal dokupuję co niektóre wersje, których nie posiadam, a od zawsze o nich marzyłem - teraz mam na to fundusze, czego nie mogłem powiedzieć za szkolnych lat/.

Być może samych EK nie mam wiele, ale składa się na to wiele czynników: brak przesadnie dużych funduszy, brak dostępności w danym czasie itp. EK nie biorę nigdy na siłę, tylko wtedy, gdy dana gra mi się bardzo podoba, a i stosunek gadżety-cena jest korzystny. W przyszłości dokupię bankowo wiele zaległych edycji.

Obecnie poluję bezowocnie na EK pierwszego Gears of War od CD Projekt. Jeśli ktoś jest chętny odsprzedać to pisać śmiało :) Egzemplarz praktycznie nie do zdobycia na aukcjach od wielu miesięcy /kiedyś był jeden, ale cena zaporowa, niestety już więcej się nie pojawił nawet on, a chyba go nie kupiono/.

PS: Co do samochodów to jestem maniakiem motoryzacji i jeśli miałbym za co to w garażach stałyby same Porsche, Lamborghini, Ferrari i temu podobne. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się przynajmniej jednego auta z mojej listy marzeń, a wtedy pojadę nim na profesjonalny tor wyścigowy i wybawię się na maksa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie poluję bezowocnie na EK pierwszego Gears of War od CD Projekt. Jeśli ktoś jest chętny odsprzedać to pisać śmiało :) Egzemplarz praktycznie nie do zdobycia na aukcjach od wielu miesięcy /kiedyś był jeden, ale cena zaporowa, niestety już więcej się nie pojawił nawet on, a chyba go nie kupiono/.

Błąd! Ja kupiłem ten egzemplarz :) Na bodajże 5 stronie masz fotki ;) Mój egzemplarz to 466.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zawsze znajdzie się osoba, która bezpardonowo skrytykuje czyjąś pasję wytykając kompleksy itp. To naturalne, że prawidziwi koneserzy gier krzyżują się na największym i najlepszym polskim forum o grach komputerowych - gdzie niby indziej jest nasze miejsce?

Za te wypowiedz dostajesz ode mnie piec starsow w profilu. :)

Co do klekcjonerki pierwszego GoW to niestety potwierdzam. Widzialem ja tylko dwa razy - raz na allegro i raz na amazonie. No chyba ze mowimy o wersji na xboxa, bo te dosc latwo znalezc na serwisach aukcyjnych.

A tak przy okazji: gdyby komus udalo sie gdzies znalezc premierowe big boxy Subwar 2050, One Must Fall 2097 lub przygodowek w wersji PL Kyrandia 2: Hand of Fate i Runaway: A Road Adventure to pisac do mnie! Od miesiecy staram sie znalezc zastepstwo dla tych czterech tytulow, ktore mialem w swojej kolekcji, ale ktorych zostalem niestety pozbawiony. Poki co moje poszukiwania okazaly sie byc nieskuteczne. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zawsze znajdzie się osoba, która bezpardonowo skrytykuje czyjąś pasję wytykając kompleksy itp. To naturalne, że prawidziwi koneserzy gier krzyżują się na największym i najlepszym polskim forum o grach komputerowych - gdzie niby indziej jest nasze miejsce?

Jeżeli to do mnie, to przeczytaj co napisałem raz jeszcze. Ja nie krytykuję zbieractwa, bo sam zbieraczem jestem. Ja tylko krytykuję podejście "klękajcie przede mną bo mam mega kolekcję" oraz "ma być jak ja chcę a reszta to głupcy", które to podejście od ostatniego czasu prezentuje w moim mniemaniu towarzysz Crix. Tyle w tym temacie.

down: a kolega zdaje sobie sprawę, że każdy żarcik w końcu zaczyna być męczący?

down2: a zdajesz sobie sprawę, że ktoś się "spina" (choć się nie spina) ponieważ Twój "żarcik" jest dosyć ciężki?

Z mojej strony koniec bo to nie temat i czas na taką rozmowę.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A czy szanowny kolega przeczytal sygnaturke CriXa? Cokolwiek by on nie napisal ja zawsze dziele to przez 2 a pozniej odejmuje jeszcze losowa liczbe z zakresu od 1 do 100. Nie bierzcie wszystkiego na serio ludziska. Wisi mi to co kto ma i czy ma wiecej, czy mniej niz ja. Jednak jako kolekcjoner wiem jak fajnie jest zdobyc nowy "okaz" do kolekcji, a przez to nowe zdjecia kolekcjonerki/update'ow kolekcji gier innych graczy zawsze z zaciekawieniem obejrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven

WUT? WUT się pytam... co gdzie jak... żartu nie potrafisz rozpoznać? Nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie.

UPDATE: A czy ty wiesz że mnie już męczy każdy niepotrzebnie spinający się użytkownik?

UPDATE 2: Wypowiedziałeś się tutaj tylko żeby wyładować swoje smutki i żale? Brawo, dobry temat do tego.

@UP

To samo. Wisi mi że ktoś będzie miał więcej kolekcjonerek niż ja. Mogę pisać że mi się to nie podoba ale tak na prawdę wisi mi to. Za dużo jest kolekcjonerów żebym mógł mówić że mam najwięcej. Po za tym to nie są jakieś zawody czy coś. Zbieram bo lubię, i oczywiście jak jest okazja to się chwalę kolekcją - bo niby dla czego nie. W ten sposób można poznać ciekawych ludzi z którymi dzieli się zainteresowani. Co nie Tesu? :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.co.uk/Vivendi-World-Conf...638&sr=1-76

Zdecydowanie chciałbym mieć powyższą kolekcjonerkę + Fallout: New Vegas. Przegapiłem choroba...

down: dokładnie, to jedna z tych kolekcjonerek, które naprawdę warto mieć. No ale wtedy nie było tych 200zł w kieszeni a teraz albo zabójcza cena...albo brak towaru :D

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie przebije ;P

Penie ktoś kto potrzebuje się bardziej dowartościować :P To nie wyścigi mospanie... osobiście wole mieć wersje kolekcjonerskie tych gier które lubię bądź są fajnie wydane a nie zbieranie ich tylko by móc na liście na forum zamieścić. Tym bardziej że jak gdzieś tu zostało już powiedziane większość kolekcjonerek teraz nie jest już wypasiona teraz... to takie namawianie na wydanie trochę większej kasy na niewiele więcej. Prawdziwe kolekcjonerki to wielkie i ciężkie pudła (najlepiej z metalu lub drewna) :) Już nawet nie zawywają się wersje kolekcjonerskie a Legendary, Epic, Colossus, czy co tam jeszcze im przyjdzie do łba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pluję sobie w brodę, że nie zarezerwowałem sobie kolekcjonerki 'New Vegas', kiedy była ku temu okazja. Wszystko przez to, że nie byłem szczególnie grą zainteresowany, nie wiedziałem też co w owej EK siedzi. Pozostaje mieć nadzieje, że kiedyś ktoś wystawi na aukcję to cudo. Podobny problem miałem w 2005 roku przy okazji premiery Age of Empires III, gdzie była super kolekcjonerka z kuflem. Najzwyczajniej nie było mnie wtedy stać na tak wypasione wersje, a teraz nawet gołe premierówki tej gry chodzą za wielkie pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...