Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dzięki Fredos :) Cóż, pozostaje mi czekać na obniżki tych edycji w innych sklepach, a już z pewnością w takich z odbiorem osobistym w Wawie (Muve niby ma, ale z przedpłatą..) lub paczkomatach (a i to z opcją zapłaty na miejscu), bo kurier to jednak drogi, a przelewów "przedpłat" nie zamierzam wykonywać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciekawe promocje na Bioshocka 2 EK? Odpalam gramofon, więc automatycznie zainteresowała mnie ta kolekcjonerka z powodu dołączonej do zestawu płyty winylowej :) Allegro - stówka, taniej nigdzie nie znalazłem. Czekać na promocje, czy łapać, póki jest dostępna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było brać jak po 49 zł była na muve.pl. :tongue: Tylko dla płyty kupować wersję na ps3 ( o ile nie ma sie ps3 ;), chyba ze bleub ma ) To głupota. ( już pomijam artbook'a ) Lepiej już samą płytę kupić. Swoją drogą za 99 zł ... taka kolekcjonerka. Wg mnie w granicy rozsądku się jeszcze mieści.

@bleub

A to przepraszam :laugh:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie problem, bo PS3 mam. Oferta rzeczywiście warta zastanowienia, także dzięki za link :)

@up

Cena 100zł jest jak najbardziej do zaakceptowania, pozostaje jednak niedosyt, że jeszcze niedawno można było mieć ją 2x taniej ;)

Edit.2

Już znalazłem edycję PC za 75zł. Chyba się skuszę.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Zgrzeszyłeś srogo, skoro jeszcze nie masz kolekcjonerki 'Bioshocka 2', a przed świętami można było ją wyrwać za 50 zł. Każda oferta do 80 zł jest atrakcyjna i czym prędzej powinieneś z niej skorzystać.

Swoją drogą Ultima zamieściła trochę mylący opis tej kolekcjonerki. Nazwała ją 'Edycja Rapture', a to nie jest to samo (http://www.cinemablend.com/games/BioShock-2-Rapture-Edition-Announced-21457.html). Dla pewności lepiej wcześniej się skontaktować z infolinią i zapytać, czy tak niska cena dotyczy edycji kolekcjonerskiej, czy Rapture.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred 2 o ile pamiętam wymagał połączenia z internetem i miał system 3-krotnej aktywacji.

W tym temacie często jest wspominane, że można wyrwać kolekcjonerkę Wiedźmina 2 do 200 zł. Nie wiem gdzie to macie, ale chętnie sam bym się dowiedział, bo używane edycje przekraczają na allegro 200 zł, nowe to wydatek rzędu 300 zł.

Tak to jest, jak się z czymś za dużo czeka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieli mości Panowie und Panie to -> Edycja Limitowana KoA: Reckoning tylko do dostania w USA

41487134231177245705613.jpg

Z tego co się doczytałem to samych EK ma powstać tylko 300 ;) - każda numerowana i chyba za cenę 175 $. Ujawniono tylko wersję na X360, może pojawić się na PS3 - PC :laugh:

W zestawie:

- gra na X360

- OST z gry

- kości do rpg w materiałowej sakiewce

- Karty Przeznaczenia znane z gry zapakowane w kartonik

to wszystko zapakowane w pudełko z klapką na zatrzask czy tym podobne

mamy również:

- mapę Amalur

- 2 litografie sygnowane podpisami Kena Rolstona i Todda McFarlane'a - osobno do zakupienia za jedyne... ceny nie podano, ale będzie ich tylko 1000 sztuk

- oraz gwóźdź programu: 12,5 calowa figurka Trolla, która poza EK będzie dostępna za 125 dolców w liczbie sztuk 1600.

CriX, Tesu i reszta skusi się ktoś ? Może będzie do zdobycia na amazonie ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko zdołam namierzyć gdzieś, to jasne, że się skuszę. Cena całkiem spora, ale zawartość prezentuje się ciekawie. Tylko mam nadzieję, że EK pojawi się też na PS3, bo grę będę musiał później gdzieś opchnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już dawno temu zapowiedź tej kolekcjonerki (Kingdoms of Amalur: Reckoning) i zbytnim entuzjazem ku niej nie pałam. Cena na pozomie EK 'Skyrima', a zawartość dla mnie mniej rajcująca. Na grę nie jestem tak najarany, troll to nie smok, brak takiego miazgatora jak artbook w skórkowej oprawie. Jestem na nie, chyba że za niecałe 300 zł i nie od razu.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem nóweczka EK Dead Island poszła za ponad 170zł. Miałem licytować, ale cena końcowa mocno mnie zaskoczyła - in plus mimo wszystko, bo jeszcze niedawno można było ją dostać za nieco ponad stówkę. Stała się znowu "w cenie".

Pytanie do znawców tematu - czy istnieją jakieś ciekawe kolekcjonerki wydane tylko w USA, których dostanie na naszym rynku graniczy z cudem? Jeśli nie dostanę odpowiedzi od Was, to postaram się sam pogrzebać w temacie, ale może akurat ktoś się orientuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...