Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

grymel fajny sklep ale czasami przesadzają z tą marżą :)

może dlatego 

Cytuj

Uruchomiliśmy już dla was pre-order na Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Do końca jutrzejszego dnia możecie zamówić edycje kolekcjonerskie oraz deluxe wykorzystując swoje rabaty. Od soboty możliwość ta zostanie wyłączona.
Ni no Kuni II ➡ http://bit.ly/Ni_NO_KUNI_2

ale i tak najlepszy motyw, gra za ponad 600 sów a i tak trzeba płacić za wysyłkę :) i oczywiście zapłacić na 5 miechów przed premiera
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robart napisał:

grymel fajny sklep ale czasami przesadzają z tą marżą :)

może dlatego 

ale i tak najlepszy motyw, gra za ponad 600 sów a i tak trzeba płacić za wysyłkę :) i oczywiście zapłacić na 5 miechów przed premiera
 

Na konsolegry też się płaci za wysyłkę :)

Wydaje mi się, ze się pojawi też na empiku czy muve, więc może warto poczekać. Pewnie podobna cena będzie do tej na grymel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na ruch innych sklepów, fajna ta edycja, ale włosów rwać nie zamierzam, jeśli się nie załapię. W ostateczności zadowolę się wersją PC. NNK to genialna gra, tutaj żałowałem pieniędzy na zakup EK i teraz pluję sobie w brodę, bo jednak brakuje mi jej w kolekcji. Naprawdę fajny content, czyli księga i pluszak. Dzisiaj to już rarytas nie do dostania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Yaper napisał:

Poczekam na ruch innych sklepów, fajna ta edycja, ale włosów rwać nie zamierzam, jeśli się nie załapię. W ostateczności zadowolę się wersją PC. NNK to genialna gra, tutaj żałowałem pieniędzy na zakup EK i teraz pluję sobie w brodę, bo jednak brakuje mi jej w kolekcji. Naprawdę fajny content, czyli księga i pluszak. Dzisiaj to już rarytas nie do dostania.

Czy ja wiem...

http://www.ebay.pl/itm/Sony-PlayStation-3-PS3-NI-NO-KUNI-WRATH-OF-THE-WHITE-WITCH-WIZARDS-EDITION-/172822806095?hash=item283d0abe4f:g:XDAAAOSwKVFZlCg2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o polskie oferty, zagranicznych nie biorę pod uwagę, to niemal pewne, że znalazłbym jakiś używany egzemplarz. Do tego ceny w przypadku ebay prawie zawsze są z sufitu, a ja mam jakieś granice dobrego smaku. Swoją drogą, mogłem mieć tę EK za niecałe 600 zł nie tak dawno, ale jednak zrezygnowałem, nie jest ona na czubku mojej listy marzeń (tam plasuje się Edycja Odkrywcy Uncharted 3 - ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?), a budżet nie jest z gumy, by pozwalać sobie na takie spontaniczne wyskoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yaper napisał:

Chodzi mi o polskie oferty, zagranicznych nie biorę pod uwagę, to niemal pewne, że znalazłbym jakiś używany egzemplarz. Do tego ceny w przypadku ebay prawie zawsze są z sufitu, a ja mam jakieś granice dobrego smaku. Swoją drogą, mogłem mieć tę EK za niecałe 600 zł nie tak dawno, ale jednak zrezygnowałem, nie jest ona na czubku mojej listy marzeń (tam plasuje się Edycja Odkrywcy Uncharted 3 - ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?), a budżet nie jest z gumy, by pozwalać sobie na takie spontaniczne wyskoki.

Mam Edycję Odkrywcy,raz wyjęta z pudełka i z powrotem Sobie do niego trafiła. Wszystko w stanie 10/10,jak ze sklepu.

Może kiedyś sprzedam:P

 

Sam się zastanawiam nad Ni no Kuni. Mam tak że jak kupię tą EK 2jki to chciałbym mieć też i jedynki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście EK Divinity 2jki? Fajna figurka,duży artbook,kompedium równie wielkie,mapa...kurde wizualizacja konkret!

I od razu uboxing. 189$ z wysyłką. Wyszło mi 650zł. Tylko 1000 sztuk mają więc pewnie zniknie zaraz.

Szkoda że nie ma płyty ale w wypadku Pcta chyba można o tym zapominać już powoli.

 

lXr5Gyx.jpg

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem pierwsza część Divinity: Original Sin wyszła w 2014r. i kolektorka którą można było kupić  w Polsce kosztowała ~150 zł  żeby było ciekawiej miała dwa klucze na STEAM

minęły 3 lata i dostajemy kolekcjonerkę za plus 600 zł, której nawet nie można już kupić bo wiadomo teraz priorytet mają handlarze co biorą wszystko jak leci

CDPlus informuje

Cytuj

Drodzy gracze i fani Destiny. Pojawiło się wiele zapytań o polską wersję językową w Destiny 2. Od dawna wiadomo, że edycja standardowa będzie w pełni zlokalizowana (polski dubbing). Według wcześniejszych informacji edycja limitowana na konsole miała być dostępna w języku angielskim.
Miło nam donieść, że gra z edycji limitowanej również będzie miała język polski :) Jeśli ktoś będzie chciał mimo wszystko zagrać po angielsku, nie będzie problemu - wystarczy przestawić odpowiedni region w konsoli. Gra w edycji kolekcjonerskiej natomiast będzie dostępna w języku angielskim.
Cayde-6 z kurczakiem dla podkreślenia powagi przekazu.
Premiera już 6 września!

Destiny 2 Collector's Edition Unboxing! ale to jest dobre :D

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał ten plecak po 600zł to niech lepiej się pospieszy. Wersja PS4 chyba sold out, PC w większości sklepów nie ma (empik nie ma, muve to samo, konsolegry od dawna nie ma). Pewnie tego mało było lub pojawi się za jakiś czas. Chociaż moim zdaniem cena jest absurdalna wręcz, ale wiem, że czasem to nie ma znaczenia, he he :P

Osobiście się lekko zastanawiam nad limitką, bo w sumie grało się dosyć przyjemnie i jeśli kampania singlowa jest długa, będę rozważał. Dla bezpieczeństwa zaklepałem sobie jakiś czas temu na empik.com (gdyby też przypadkiem przepadło, a ja bym się zdecydował, he he).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie szaleństwo :) 1000-1100 zł i nakład w zasadzie wyprzedany, ja mam klepniętą limitkę na muve choć z perspektywy czasu najbardziej opłacalny zakup był na empik.com preorder z figurką plus gra z koszulką za niecałe 390 zł 

zastanawia mnie też cena edycji standardowej bez już żadnych gadżetów od 240 zł wzwyż , mocne przegięcie ze strony dystrybutora

Techland tez już jedzie po bandzie, za niedorobioną grę chcą aż 249,90 zł 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

Podobno niecierpliwie czekacie na Wolfenstein II - The New Colossus? To dobrze, bo zamawiając u nas grę przed premierą, otrzymacie w prezencie elegancki steelbook i pakiet podkładek z motywami z gry. Oferta jest limitowana, dlatego warto się pospieszyć!

Grę zamówicie pod tym linkiem: https://muve.pl/wolfenstein-ii-the-new-colossus

cena jak na muve b. dobra :) 

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom też się pojawiło w ofercie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo Muve to odechciało mi się. Kupiłem dwie gry z wysyłką do kiosku, moja rodzina nie odebrała na czas i wróciło. Zadzwoniłem dogadałem sprawę i mieli jeszcze raz wysłać. Ok , wyślą. Minęły 3 tygodnie, nic. Dzwonię i pytam, niestety zamówienie rozłożyli na części pierwsze, a ceny promocyjne mnie nie obwiązują (po takich oba przedmioty kupiłem). Kupiłem potem w promocji Halo wars 2 ultimate, a otrzymałem zwykłą. Odsyłam i dzwonię, a dowiaduję się , że już dla mnie nie ma tego przedmiotu. Wszystko mi opadło. To już nie sklep , w którym kupiłem Risen 3 Titan lords i przez zwłokę o ponad tydzień z wysyłką otrzymałem klucz z Risen 3 (wartość alledrogo 100zł) , to teraz jakiś amatorski kiosk z grami ze sprzedawcami, którzy dopiero zaczynają i muszę być cierpliwi , aż się nauczą. 

To nie koniec, wisienka na torcie to outlet Oleole. Kolejna wypasiona firma, która potrafi pakować produkty, twierdzą , że tor robią profesjonalnie. Kupiłem Zeldę ek. Pakowanie idealnie im wyszło, karton był naprawdę wytrzymały i silny. Wytrzymał granie w kosza przez kurierów, pisanie długopisem, wbijanie cyrkla, naklejanie nalepek. Naprawdę zapakowali zawartość w wytrzymały karton i zawartość doszła cała.... Czemu narzekam? Otóż karton , o którym piszę to karton z gry.... Wyobraźcie sobie jak wygląda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje na empik.com, bo epicko pakują i mogę wybrać płacę przy odbiorze i zobaczyć, w jakim jest stanie. Druga opcja to grymel, bo w moim mieście i mam jak na empik.com. Trzecia to konsolegry. Muve do tej pory mi słało i wszystko grało, więc niby powodu do rezygnacji nie mam, ale jakoś mnie ich ceny nie zachęcają. Ale to w sumie gadanie na podstawie ogólnie zakupów, bo w tym roku chyba nic nie kupiłem :P

Tfu, kupiłem Nier, które jeszcze nie przyszło i chyba się przejdę do grymel po Dishonored 2, bo jeszcze trwa promocja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muve to był pierwszy w sklep w którym tak na serio zacząłem kupować gierki, wcześniej wiadomo piraty itd. niestety po wprowadzeniu nowego wyglądu strony i tego nieszczęsnego złota nie jest już tak różowo, ceny na niektóre gry mają koszmarne no i ta darmowa paczka w ruchu, dalej ją wybieram bo jest za friko ale jak macie preorder to zapomnijcie o graniu na premierę :) na plus to chyba tylko gratisy do zamówień ale często z nimi jest np. tak https://muve.pl/promocje/wolfenstein-ii-the-new-colossus premiera w październiku a już niedostępna 

Dishonored: Death of the Outsider https://muve.pl/promocje/dishonored-death-of-the-outsider niedostępna i to po koszmarnej cenie

DESTINY 2 https://muve.pl/promocje/destiny-2 PC niedostępna 

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ WOJNY https://muve.pl/promocje/cien-wojny niedostępna PC SREBRNA ZŁOTA i DIGITAL serio najdrożej w Polsce i wykupione ??

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

Zapominasz o tym, że na Muve co jakiś czas są cyrki, że na Muve niby nie ma towaru, żeby po jakimś czasie nagle znowu było go w opór. To nic innego jak zagrywka marketingowa. Naprawdę wątpię, żeby po takich cenach wyprzedali wszystko,  mam nawet paru znajomych, którzy kupowali na Muve, ale od kiedy nie ma darmowego kuriera, to się pokapowali, że Muve ma kosmiczne ceny i się im nie opłaca tutaj kupować, bo zdzierają kasę z klienta. Problem w tym, że zdzierstwo się zaczęło od darmodostawy, każdy produkt droższy 10-15zł względem przeciętnej konkurencji, więc ładnie sobie tę darmową dostawę odbijają...

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszyły zamówienia na Evil Within 2 (PC-179,90 zł XONE/PS4 - 259,99 zł) na muve i są steelbooki https://muve.pl/promocje/the-evil-within-2

jak ktoś woli coś do ubrania to zapraszam na cdp.pl

Cytuj

Zamów ELEX - A Piranha Bytes Game przed premierą, a otrzymasz bonus: oryginalną chustę Buff :D
Sprawdź na http://bit.ly/Zamow-Elex

 

ten Buff to chyba to https://buff.pl/  

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...