Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@up

Dałem Ci okejkę, wychodzisz więc na zero ;). Przychylę się do opinii większości iż pomysł na zakrwawione cycki jest co najmniej chybiony.

Co do Twojego pytania - przeszły Ci koło nosa KWC HoMM i Neverwinter więc trudno w tej chwili cokolwiek doradzić :). Interesująco wyglądają kolekcjonerki konsolowych hiciorów - Halo Reach i Killzone 3. Warto zainteresować się również Two Worlds 2 Royal Edition, Pandaria też w tej chwili wisi za pół darmo. Polecam zapoznać się najnowszym odcinkiem Co-Relacji (dzisiaj miał premierę) gdzie zarzuciliśmy parę okazji zakupowych :)

Możesz też porozglądać się za nieco starszymi kolekcjonerkami na allegro, często gęsto można dorwać naprawdę dobre wydania w relatywnie niezłych cenach.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

IMO kupowanie kolekcjonerki tylko dlatego, ze "ktos mi taka polecil" troche mija sie z celem. Zastanow sie jakie gry lubisz, sprawdz czy maja wersje kolekcjonerska i jesli tak, to kupuj. Kolekcjonerki sa przeznaczone dla fanow danego tytulu, ktorzy sa gotowi wydac na niego wiecej tak by oprocz samej gry miec jeszcze cos ekstra z nia zwiazanego - jakis ciekawy gadzet, artbooka, figurke. Kupienie EK tytulu, w ktory sie albo wcale nie gralo, albo nas nie kreci to sztuka dla sztuki... 300 zl mozna wydac w lepszy sposob niz przeplacajac (bo tak to czesto wyglada) za dodatkowe gadzety zwiazane z tytulem, ktory wiele dla nas nie znaczy.

A co do tego zakrwawionego kadlubka z DI Riptide, to mi sie podoba. Jest oryginalny w porownaniu z tym co znalezc mozna w innych kolekcjonerkach, a przy tym trzyma klimat gry o zombie (chociaz do gry o rekinie ludojadzie tez by pasowal). Jesli cena bedzie akceptowalna, a wielkosc porzadna, to zastanowie sie nad zakupem, tym bardziej ze Dead Island mi sie podobal.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest kilka które mi sie podobają, ale wiadomo na foto wygląda fajnie a w realu ... Chcę mieć coś ładnego , dość sporych rozmiarów na półce . Nie koniecznie muszę bardzo lubić jakiejś gry żeby kupić EK . Jeżeli jest kiepska to chyba lepiej ominąć niż płacić za to że ta gra mi się podoba i fajnie się w nią śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AtanazY - wybacz, minusik rzucony z rozpędu. Ta pseudofigurczyna z DI kompletnie nie trafia w moje gusta i zupełnie nie usprawiedliwia tak wysokiej ceny (na Wyspach w przeliczeniu ok. 500 zł, ale nawet jak u nas wersja PC będzie kosztować np. 400 zł, to wciąż jest to jakieś 100 zł za dużo). Zresztą, co ja się martwię - Dead Island mnie zawiodło i to mocno, ale może to dlatego, że znudziły mi się gry z levelowaniem i farmieniem niebędące RPG, a bardziej sobie cenię produkcje nastawione na fabułę, w tym soczyste erpegi.

Czy to czasem nie było tak, że gracze mogli glosować / wybierać co się znajdzie w EK Dead Island Riptide? Czyżby stereotypy o graczach okazały się prawdą? Meh.

Natomiast całym sobą zgadzam się z Tesu - kupowanie EK dla samego kupowania to dla mnie nieporozumienie. M.in. dlatego pozbywam się EK Diablo III - gra mnie mocno zawiodła (i od premiery tylko się kurzy), a jak mi się gra nie podoba, to kolekcjonerka nie wchodzi w grę, choćby kosztowała 20 zł. Chyba, że traktowałbym to jako inwestycję długookresową *tu puszcza oko w stronę wuwu1978* :trollface:

Czasem fajną opcją jest jakaś edycja specjalna nie zajmująca za wiele miejsca - w przypadku słabszych gier nie żałuję wydanej kwoty i nie zajmuje za wiele cennego miejsca (np. Alan Wake, DNF).

Swoją drogą zapewne jutro-pojutrze dotrą do mnie dwa rzadkie i ciekawe gadżety z gier. Dam fotosy jak tylko dojdą. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

Owszem była sonda, ale nie przypominam sobie aby w wymienionych tam gadżetach było to "coś". Tamta sonda chyba dotyczyła amerykańskiej kolekcjonerki, bo owszem tam znalazły się elementy, na które można było w tej sondzie głosować.

99 Euro za wersję na pc ? Do tego jeśli mnie wzrok nie myli to jest napisane że te zakrwawione cycki mają mieć wysokość 33 cm.. W zupełności zgadzam się z użytkownikiem SasWickas. Chowanie tego czegoś po szafkach mija się z celem, do tego jak na tak kontrowersyjny image jest to zdecydowanie za duże, jak na mój gust oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zobaczyłem na allegro ?

ALIENS COLONIAL MARINES EDYCJA KOLEKCJONERSKA

Za ile pytacie ? Na konsole xbox i ps3 za 289zł !

Mam nadzieje że skorzystacie :D 50 szt aż :)

Xbox - http://allegro.pl/aliens-colonial-marines-x360-edycja-kolekcjonerska-i2951726655.html

PS3 - http://allegro.pl/aliens-colonial-marines-ps3-edycja-kolekcjonerska-i2951726289.html

Cena już przystępna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - w Empiku jest za 204 zł z możliwością darmowego odbioru w salonie. Gorąco polecam, dla fanów całkiem ciekawa propozycja i cenowo bardzo atrakcyjna.

EDIT @ bleub - sorki w takim razie, nie zauważyłem czegoś w stylu "out of stock". Nie ukrywam, że z deczka się zdziwiłem, że można "jeszcze" na empik.com zamawiać, ale rzeczywiście - mój błąd. :)

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnastazY: jako dopełnienie zakupów (o ile kupisz SC) mógłbyś kupić sobie jakąś figurkę z jednej z ulubionych gier (odwiedź aliensgroup i toycraft, później sprawdź ceny na allegro, ceneo itp.) lub jeszcze jakąś tańszą EK z allegro.

Najlepiej wstukać w szukajkę hasło ,,edycja kolekcjonerska" i ustawić filtr ,,Cena: najniższa".

Jeśli lubisz serię AC, to bardzo dobrym wyborem będzie zaopatrzenie się w edycję Animus z gram.pl - http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-animus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Nie wprowadzaj ludzi w błąd sad_prosty.gif. Już od dawien dawna preordery na kolekcjonerkę SC2 Heart of The Swarm zostały przez Empik wycofane, nie mam możliwości jej zamówienia w tym sklepie już od hoho, miesiąca-półtora. Z tego co kojarzę to Wirtus lub Ultima plus co najmniej 2 inne sklepy oferują zamówienia przedpremierowe tego tytułu w edycji specjalnej, ceny jednakowoż oscylują w okolicach 230zł (o dziwo taniej aniżeli na zachodzie chytry_prosty.gif).

Edit.

W takim razie albo mi się coś pokićkało, albo Empik ponownie umożliwił opcję jej zamawiania. Jednak dałbym sobie rękę uciąć iż monitorowałem ostatnimi czasy kilkukrotnie ich ofertę jeśli chodzi o ten tytuł.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam dostępność i możliwość włożenia do koszyka EK SC:HOTS. Dziwna sprawa, może warto do nich napisać.

Btw, możecie mi powiedzieć, ile jest mniej więcej warta figurka Helghasta z EK Killzone 3 (tej ze sławnym hełmem, dla przypomnienia)?

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie DI

"figurka" (dałem cudzysłów bo CriX pewnie czyta i dostałby zawału) szokuje

i jakkolwiek do tematu pasuje to jednak zniesmacza

gdyby do niej dodać głowę ręce i dół (zakrwawione) i goniącego to zombiaka to byłoby akurat smile_prosty.gif

o teraz zerknąłem, coś w stylu tej figurki z wersji US, tylko koniecznie blondyna w bikini żeby pasowała do schematu filmów "zgrozy" klasy C :D

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis z ciekawosci zajrzalem na ebaya zeby zobaczyc jakim zainteresowaniem ciesza sie tam polskie gry. I przez przypadek natknalem sie na aukcje polskiej edycji kolekcjonerskiej Wiedzmina 2. To co czyni ja niezwykla, to znajdujacy sie na jej pudelku numer seryjny tej kolekcjonerki - 0001 (!). Cena startowa licytacji to 349 dolarow, a "kup teraz" zostalo ustawione na 650 zielonych (prawdziwa okazja! :D)... Poki co zero chetnych, ciekawe czy bardziej odstrasza ich cena, czy fakt ze gra jest w wersji PL. Do konca licytacji zostalo troche ponad 5 dni, ciekawe czy i za ile ten Wiesiek pojdzie. Aukcja jest do zobaczenia pod tym linkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza nie wiem czy nadaje się na ten temat(w sumie widywałem jak inni kiedyś wstawiali tutaj zdjęcia ze swoimi gadżetami z gier, więc raczej nie ma porblemu)

Ostatni na ebaju zakupiłem komiks dołanczany do Mroczne edycji w Europie, łącznie kosztował mnie 53zł (52zł z groszami łącznie z wysyłką).A wygląda on tak:

post-133142-0-40474900-1358603401_thumb.post-133142-0-21108900-1358603410_thumb.post-133142-0-71108200-1358603417_thumb.post-133142-0-98569200-1358603424_thumb.

A tak wygląda wersja amerykańska zakupiona kiedyś na allegro:

post-133142-0-07647100-1358603378_thumb.post-133142-0-66403300-1358603386_thumb.post-133142-0-18019400-1358603394_thumb.

Nie spodziewałem się wielkich róznic ,lecz komiks europejski jest mniejszy niż amerykański.

Edytowano przez SasWickas
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...